Skocz do zawartości

Jazda Jazda Playoffs - live chat


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

W jego przypadku to tak. Ja się tylko pytam. Pewnie, że ma grać, bo bez niego to Neta w PLK mogą grać.

Boston w 4Q ma straszna skuteczność, przegrywa na własne życzenie. No i dzięki irvingowi.

Dzisiaj Brown to jakieś nieporozumienie.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stryder napisał:

Super mecz i fajnie ze Boston wygral

Dla serii to chyba gorzej podejrzewam. Kolejnego tak dobrego meczu Irving nie zagra, ale Durant chyba kolejnego tak słabego też nie. 

Trochę żal mi Irvinga, bo prowadził prywatną wojnę z Bostonem i trzeba przyznać, że była to magia, ale bez happy endu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Dla serii to chyba gorzej podejrzewam. Kolejnego tak dobrego meczu Irving nie zagra, ale Durant chyba kolejnego tak słabego też nie. 

Trochę żal mi Irvinga, bo prowadził prywatną wojnę z Bostonem i trzeba przyznać, że była to magia, ale bez happy endu. 

No przecież był happy end, nie oglądałeś do końca? 😁😁😁

Irvinga mi nie żal, ale jak tak ma to wyglądać to mogą tak grać całą serię (wynik 4-2)

p.s. foliarz się spina na Celtics więc będzie gryźć parkiet w każdym meczu. Prędzej stawiam na to, że Claxton z Dragicem tak nie zagrają

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Brawo kurde! Smart to rozegrał idealnie. Juz

 Myślałem ze bedzie palił to za trzy i ze na bank nie trafi, po meczu :D a tu Prosze, Marcus zagrał jednak very smart!

Udoka nie brał czasu tylko kazał im grać, żeby Nets nie mogli się w obronie ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Tatuma bo większośc tej 4 kwarty Boston się prosił o porażkę. Głupie solowe akcje w kontrach bez szans powodzenia. Jakieś dziwne izolacje Browna czy Tatuma ale praktycznie cały mecz Durant robił sabotaż i na końcu Nets nie utrzymali obrony

Boston w tym meczu był lepszy poza oczywiście tym zrywem Irvinga który był najlepszy w tym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie biednie dzis wygladaja Pels. Malo przyjemnosci daje taki mecz zaraz po takim daniu jak Celtics-Nets. Mam nadzieje ze Pels zerwia sie w 3q i chociaz zniweluja do 10 punktow ale bedzie ciezko bo widac u nich duze zmeczenie…

Edit. O nawet sie 69-76 zrobilo pod koniec q3. Lepiej chyba nie bedzie dla Pels

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.