Skocz do zawartości

Jazda Jazda Playoffs - live chat


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam tak już na chłodno ze mimo ze uwielbiam Greena liga powinna zrobić z nim porządek. Te jego niby przypadkowe łapy czy nogi to patola. Nie mam nic przeciwko kosmicznemu overreacting. Wiem ze liga robi się pussy i taki gracz to koloryt ale on jest totalnie nieodpowiedzialny a lista takich sytuacji długa.  Bym to ukrócił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Uważam tak już na chłodno ze mimo ze uwielbiam Greena liga powinna zrobić z nim porządek. Te jego niby przypadkowe łapy czy nogi to patola. Nie mam nic przeciwko kosmicznemu overreacting. Wiem ze liga robi się pussy i taki gracz to koloryt ale on jest totalnie nieodpowiedzialny a lista takich sytuacji długa.  Bym to ukrócił. 

Ciekawe za ile postów będzie płakał ze nie ma tyle twardości co dawniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Poniekąd spodziewałem się porażki dziś, ale to co robi Milwaukee w ataku to jest taka żenada, że zaczynam rozważać wydłubanie sobie oczu za pomocą łyżeczki do herbaty. Ja rozumiem, że Celtics bronią wybitnie, ale forsowanie izolacji i dosłownie gry 1v5 to jest totalna durnota. Bucks robią to co z Bulls, poczuli się zbyt pewnie po 1 meczu i grają żenadę w spotkaniu numer 2. Do końca jeszcze trochę, ale szczerze mówiąc nie widzę tutaj scenariusza w którym wracamy do Milwaukee z wynikiem 2-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics ma chore statystyki, ale takiej chu.ni jak w niedzielę nie da się zagrać 2 razy. To, że Bucka są świetni pod koszem powoduje, że na dystansie gorzej kryją. Póki co Celtics świetnie kryją Antka.

Ale różnica w rzutach za 3 jest taka, że Boston oddał ich 20 a Bucks 8.

p.s. nie ma Smarta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Ale ten mecz jest brzydki....

Heat mieli w pierwszej połowie 59ortg a gdyby nie Green to byliby już dawno na prowadzeniu

Embiid wygląda na 30% mocy, szybki 4 faul, jak oni to wygrają to ja nie wiem

ojej, Rivers go zostawił

już wiem, 14 punktów Heat w 4Q, gdyby nie Maxey byłaby to totalna strata czasu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Ja nie jestem w stanie oglądać meczów Heat w tych PO. Ciężko się ich ogląda.

Ale tu oba zespoły były koszmarne.. Bodajże w 4 minucie 3 kwarty był wynik 51-39. Potem 76ers zaliczyło 3 albo 4 straty pod rządi Butler sam zaciągnął Heat na remis.. Ale ten mecz to był ból. Przełączałem co jakiś czas bt sprawdzić ale nie dało się tego oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.