Skocz do zawartości

Eastern Conference Round 1: (4) Philadelphia 76ers vs. (5) Toronto Raptors


Reikai

Wynik serii  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii

    • Sixers 4:0
    • Sixers 4:1
    • Sixers 4:2
    • Sixers 4:3
    • Raptors 4:0
      0
    • Raptors 4:1
      0
    • Raptors 4:2
    • Raptors 4:3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.04.2022 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Lucas napisał:

Niektórzy się Jokicia o obronę na Currym czepiają, a tymczasem: 

I zeby nie bylo gownoburzy, to nie jest atak na Embiida nawet, a bardziej na glupie narracje. Jak center przestawi w post jakiegos guarda to nic dziwnego, bo w koncu taka przewaga fizyczna, a jak duzo szybszy zawodnik opierdoli centra na obwodzie to zaraz Jokić czy Gobert sluchaja jacy to sa c***owi w defensywie, bo nie potrafia Stepha Curry'ego czy Doncicia zatrzymać.

ewidentnie taki był gameplan - Nurse znalazł słaby punkt w obronie Toronto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Racja, mało wiemy z naszego poziomu. Pozostają gdybologie czy lepiej mieć głos niski jak Rivers czy wysoki jak SVG. 

Z naszego poziomu wiemy, ze Doc przjebal trzy serie prowadząc 3:1

Edytowane przez Eliasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tecu napisał:

A ile wygrał prowadząc 3:1? 

 

tylko trzynaście razy się zdarzyło w NBA komuś odpaść z 3:1. Tylko siedem razy w XXI wieku. Doc Rivers z tych siedmiu razy uczestniczył w trzech takich przypadkach jako ten trener co odpadł 😛 

 

Nie chce już Riversowi umniejszać i nic sugerować, ale no imo słabą ripostę sobie wybrałeś tym razem :)  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, sorry ze post po poscie ale kończę oglądać to czego nie widziałem na zywo i tak na szybko

Miami To debile, że puścili Achiuwe w tym dealu za Lowry’ego. Gość miał nie umieć w ataku grać, a tu całą serię jest cichym bohaterem dla Raptors po obu stronach parkietu, a ten Game5 to naprawdę zagrał zajebiście. 17pts, 7reb, 3blk ( w tym naprawdę elegancka czapa 1vs1 na Embiidzie w 2Q). To wszystko z ławeczki w game5, elimination game drugie z rzędu w dodatku na wyjeździe. W ataku gra zajebiście całą serię jak na rolesa, jedynie jakieś kluczowe dwa ft spierdolił w game3 z tego co pamiętam.

 

————

Toronto ma jeszcze w zapasie jakiś lepszy mecz Trenta jr. W RS udowodnił ze stać go na seryjne punktowanie. Choć w tej serii może mu być ciężko się przełamać już na tym etapie. 
 

Of course nie robie z nich faworytów i nie chce się podniecać. 76ers mają jeszcze HCA w game7 w zapasie i być może też jakiś mecz Embiida gdzie wyjdzie na pełnej kurwie. 
 

Ale game6 w Toronto, postawiłbym raczej pieniądze na Raptors, wiec shiiet faktycznie jest ciekawie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

 

tylko trzynaście razy się zdarzyło w NBA komuś odpaść z 3:1. Tylko siedem razy w XXI wieku. Doc Rivers z tych siedmiu razy uczestniczył w trzech takich przypadkach jako ten trener co odpadł 😛 

 

Nie chce już Riversowi umniejszać i nic sugerować, ale no imo słabą ripostę sobie wybrałeś tym razem :)  

To nie była riposta. Skoro ktoś pisze o wiedzy ile razy przegrał, to logiczne jest by wiedzieć ile razy wygrał. By mieć pełen obraz sytuacji. 

W PO jeszcze bardziej widać jak bardzo jesteśmy kibicami ostatniego meczu i jak szybko zmienia się opinią i to o 180 stopni. 

Zdaję sobię sprawę, że Doc to Doc, ale to jeden mecz który im zdecydowanie nie wyszedł, który oczywiście powinni wygrać a narracja jest już jakby przegrali. Ja osobiście wierzę, że zepną tyłki i to wygrają, bo są obiektywnie lepszą drużyną. 

Oczywiście mogę się mylić 😀

Embiid nie zagrał świetnego meczu, ale -11 w 8 minut gdy odpoczywał, jest niedopuszczalne i coś z tym trzeba zrobić. 

Wychodzi niestety brak kogokolwiek kto mógłby zagrać obok Embiida z pozycji PF grożącego blokiem i blokującego pomalowane by odciążyć w tym Joela, którego mocno Toronto wyciąga na obwód i wtedy pod koszem jest wielka dziura. 

Więcej Reeda? Głupio to brzmi, ale to jedyny gracz o takim profilu by zagrać razem z Embiidem. Line upy bez Joela muszą być wzmocnione, koniecznie z agresywnym Hardenem. 

Do tego dochodzi brak shooterów z ławki. Korkman i Joe? Ryzyko, ale warte podjęcia zwłaszcza na wyjeździe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tecu napisał:

To nie była riposta. Skoro ktoś pisze o wiedzy ile razy przegrał, to logiczne jest by wiedzieć ile razy wygrał. By mieć pełen obraz sytuacji. 

4 razy. Biorąc pod uwagę, że przy prowadzeniu 3-1 wygrywasz serię w 95% przypadków, to tak, można się śmiać z Riversa. I jeśli ktoś miałby w NBA przegrać prowadząc 3-0, to Doc jest na czele listy kandydatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie są lepszym zespolem czy subiektywnie Tecu :) 

 

bo wg mnie  jesli chodzi o tą serię to( czyli subiektywnie :D ) Raptors są już nawet od przegranego game3 lepszym zespołem i chyba prawie zawsze krok z przodu w wyniku na tablicy. To sixers gonili w game3. W game2 ich zmietli w second half tylko. 
 

a jak chodzi ci o to, że „na papierze” są lepsi to się zgadzam :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ktoś go widzi w koszulce Sixers dłuzej niż do lata?

Ja nie, już był jakiś cyrk, że źle rzekomo wypełnił umowę, więc jeśli Phila przewaliłaby 3-0 i odpadła to będzie to dla Hardena dobry argument aby rozejrzeć się za innym pracodawcą. Tyle się mówiło, że to Sixers są wielkimi wygranymi tego transferu ale ja bym powiedział, że póki co to wszystko zmierza w kierunku remisu w którym ani Nets ani Sixers nie zyskali nic na wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Tak wystarczy, parę głosów więcej w ankiecie kto wygra serię na  e-NBA.janusz to mierzalny dowód na lepsze umiejętności. :) To ty nas zmuszasz do czytania takich kwiatków :o 

Ale to że Philly mają HCA i byli faworytem buków może być obiektywnym wskaźnikiem juz, dlatego jeszcze większa beka jak przegrają, choć daleko do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie psuj zabawy :( 

To tylko dla Ciebie zabawa, bo jesteś nastawiony konfrontacyjnie a chodzi o jedno głupie słowo "obiektywnie" z którego grzecznie się wycofałem. 

Nie chce mi się tracić czasu na takie pierdoły. 

Jeżeli sprawi Ci to przyjemność to przyznaje - wygrałeś. 

Rozumiem, cieszysz się z wygranej Raptors, masz do tego prawo, uszanuj jednak mój ból po przegranej Phili. 

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.