Skocz do zawartości

Playoffy 2022 random shit


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do głosowania bo składy zacne @everyone 

Głosy do mnie. Tylko jeżeli ktoś jest z gry w która gram dajcie znac oznaczeniem ze idzie głos bo nie otwieram tego do końca głosowania. A nie chce odcinać się od negocjacji innych kwesti niż all time 

Czyli wysyłając głos a nie będąc uczestnikiem napisz proszę na forum z oznaczeniem ze wysyłasz głos. Wtedy wiem aby nie otwierać. Lub oznacz wyraźnie temat pm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 23:16, ignazz napisał:

Zachęcam do głosowania bo składy zacne @everyone 

Głosy do mnie. Tylko jeżeli ktoś jest z gry w która gram dajcie znac oznaczeniem ze idzie głos bo nie otwieram tego do końca głosowania. A nie chce odcinać się od negocjacji innych kwesti niż all time 

Czyli wysyłając głos a nie będąc uczestnikiem napisz proszę na forum z oznaczeniem ze wysyłasz głos. Wtedy wiem aby nie otwierać. Lub oznacz wyraźnie temat pm 

a jakoś tak po polsku? bo na razie to zrozumiałem, że mam Ci wysłać głos, ale w sumie po ch-uj to robić skoro ty i tak nie masz zamiaru otwierać? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

a jakoś tak po polsku? bo na razie to zrozumiałem, że mam Ci wysłać głos, ale w sumie po ch-uj to robić skoro ty i tak nie masz zamiaru otwierać? :P

Na pm głosy wysylaja uczestnicy draftu, reszta może pisać  tu. Deadline do końca niedzieli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.05.2022 o 18:31, Kubbas napisał:

Hahahah

Trochę może tak

Ale co myślisz że Grizz maja szanse z GSW? Wątpię 

Suns tez to wezmą pewnie w 5 albo 6

Giannis się przejedzie po Celtics, Brown ma kontuzje Tatum wrócił do bycia klasycznym Tatumem

Sixers mogą powalczyć jak Embiid wróci na co się nie zanosi bo ma moc grać w masce w g4 dopiero 

Nie ma się co oszukiwać widzisz tu inne scenariusze?

Runda na przeczekanie finały konferencji za to będą kozackie

50/50 mu weszlo,  nie ma tragedii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.