Skocz do zawartości

Stanley Cup Playoffs 2021/22


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Angrilu mega fanboy Tampy, ale dziwi mnie, że pisze w tonie jakby Tampa już przegrała i jakby szukał usprawiedliwień, bo przecież chłopaki dalej jeszcze są w grze :)

Ja mogę odwrócić pałeczkę i napisać, że Tampa, by nie była b2b mistrzem, gdyby nie miała możliwości kombinowania z LTIR 🤷‍♂️

A usprawiedliwianie zdrowiem tego, że Colorado jest lepszym zespołem w tych finałach też trochę śmieszne, kiedy Avs też mają sporo problemów. Girard out, Kadri powrót dopiero na g4 też nie całkiem zdrowy, a to są jedni z kluczowych graczy. Jak ktoś się interesuje i czyta to wie, że taki Landeskog też był dość mocno poobijany i gościa stawiali na nogi na same mecze, bez treningu już w tych dniach między meczami, Nichuskin czy Burakovsky to samo. 

A na koniec powiem, cieszmy się finałami, póki jeszcze trwają. Trzymam kciuki za Avs i liczę, że teraz to skończą, ale jak będzie jednak inaczej to wielki szacunek dla Tampy. 

W dniu 25.06.2022 o 14:12, ely3 napisał:

No ale tak naprawdę ten gol powinien być anulowany bo Avs miało 6 hokeistów i nawet w oficjalnym protokole była wpisana szóstka. Sęk w tym ,ze jest luka w przepisach bo jak gola nie anulują sędziowie od razu to potem nie ma możliwości.

Dosłownie chwilę wcześniej (jakieś 2 sekundy?):

Dla mnie to takie szukanie dziury w całym te komentarze, że nie powinno być bramy, bo widać co się działo dosłownie chwilkę wcześniej. Inna kwestia, że Avs w dogrywce mega zasłużyli na zwycięstwo i dobrze, że wygrali, ale to już tak na marginesie mówiąc. A Cooper to niech przestanie płakać, bo jakoś rok temu mu nie przeszkadzało jak Tampa w 7 na lodzie strzelała:

Go Avs! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Dosłownie chwilę wcześniej (jakieś 2 sekundy?)

przecież ja pisałem ,że ten szósty był daleko od gry i z ducem sportu bramka powinna być uznana ale przepisy mówią co innego i powinna być anulowana ale tylko gdyby od razu sędziowie to zauważyli

Śmieszne było ,że do protokołu pomeczowego wpisano sześciu a potem się ktoś zorientował ,że tak nie może być i wpisano ,że ten szósty wbiegł świętować brankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się!! Dobrze, że zakończyli to w 6 meczu. Tampa niepotrzebnie zatrudniała Perry'ego ;) , dla którego to był 3 finał z rzędu w 3 różnym klubie i... 3 przegrany. Dobrze dla niego, że na początku kariery wygrał z Anaheim Puchar Stanleya, bo obyłby się ze smakiem pod koniec kariery.

Makar z MVP play offs. Miał 29 pkt. Najwięcej wśród obrońców od czasów  Briana Leetcha w 1994 r.

Brawo Avs!! Zasłużyli na to!

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucherov był wybrany w końcówce 2 rundy. Makar jest kapitalny, ale mimo wszystko poszedł w czołówce draftu :)

Btw, Avalanche finałów nie przegrywają jak już do nich wchodzą. Mamy hattrick! A Landeskog czwartym kapitanem w historii urodzonym i wytrenowanym poza Ameryką Północną, który dostąpił zaszczytu wzniesienia Pucharu Stanleya. Przed nim oczywiście wielki Nicklas Lidstrom, Zdeno Chara oraz Alex Ovechkin. 

Natomiast Bednar pierwszym HC, który wygrał mistrzostwo w NHL, AHL i ECHL. @vonBaron i tu warto podkreślić, że droga Tampy się sprawdziła. Sakić obdarował Bednara ogromnym zaufaniem, mimo że wielu go chciało już dawno zwalniać, no i wreszcie jest tytuł. Podobnie było z Cooperem w Tampie. 

Makar 10 najmłodszy mvp playoffów w historii NHL. 

Na koniec jeszcze nie można zapomnieć o tym Panu:

Akcja z końcówki, gdzie Gabe zlamał łyżwę blokując strzał i Nathan pomagał mu jak najszybciej opuścić lód przejdzie do historii. Mega determinacja. Prawdziwy lider! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Kucherov był wybrany w końcówce 2 rundy. Makar jest kapitalny, ale mimo wszystko poszedł w czołówce draftu :)

Btw, Avalanche finałów nie przegrywają jak już do nich wchodzą. Mamy hattrick! A Landeskog czwartym kapitanem w historii urodzonym i wytrenowanym poza Ameryką Północną, który dostąpił zaszczytu wzniesienia Pucharu Stanleya. Przed nim oczywiście wielki Nicklas Lidstrom, Zdeno Chara oraz Alex Ovechkin. 

Natomiast Bednar pierwszym HC, który wygrał mistrzostwo w NHL, AHL i ECHL. @vonBaron i tu warto podkreślić, że droga Tampy się sprawdziła. Sakić obdarował Bednara ogromnym zaufaniem, mimo że wielu go chciało już dawno zwalniać, no i wreszcie jest tytuł. Podobnie było z Cooperem w Tampie. 

Makar 10 najmłodszy mvp playoffów w historii NHL. 

Na koniec jeszcze nie można zapomnieć o tym Panu:

Akcja z końcówki, gdzie Gabe zlamał łyżwę blokując strzał i Nathan pomagał mu jak najszybciej opuścić lód przejdzie do historii. Mega determinacja. Prawdziwy lider! 

No dobra niech Ci będzie z tym Kucherovem ;)

Sam muszę przyznać że chciałem po poprzednim sezonie pozbyć się Bednara ale dobrze że został.

Wreszcie skończy się pitolenie że Nathan robi dużo wiatru a i tak jest wylot w drugiej rundzie.

Cel na przyszły sezon to oczywiście powtórzyć to co osiągneła Tampa czyli obronić tytuł.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.