Skocz do zawartości

Stanley Cup Playoffs 2021/22


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Budze się o 5tej rano, jest 4:2 dla Oilers myślę, spoko fajnie żeby urwali jeden mecz Avs bedą bardziej zmęczeni na finał, ale coś mi mówi, że tego nie utrzymają 6 minut później jest 5:4 dla Avs, ja pierd$le nie moge z Oilers. Smith grający na ciągłym pochyleniu ehh, chociaz sama obrona nie wyglądała dziś najgorzej, zawsze trzeba brać poprawkę, że grają przeciwko tak kozackiej offensywie i dali z siebie wszystko jednak żal. Wydaje mi się, że Avs nikt już nie zatrzyma, zasłużyli, będzie mi przykro jeśli to Rangers przypadnie rola przegrania finału, chociaż mają potencjał i bramkarza by zadziwić Avs, jednak to co robią lawiny na jakim speedzie grają i z jaką zaciekłością. Oj mimo, że to sweep to dzisiejszy mecz to był kawał pięknego hokeja. Mam nadzieje, że Oilers wstawią kogoś konkretnego na bude, dadzą z dwóch konkretnych defensmanów i jakiegoś ogarniętego centra i w końcu ktoś z Kanady wygra ten puchar ale pierw... Lets Go Rangers! (Cos czuje jednak final Avs Tampa)

Brawa dla McDavida mimo wszystko fenomenalne staty w playoffs no i dla Leona też to rozgrywał kapitalnie. 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy finał. Moi Rangers niestety odpadli, ale i tak dobrze to wyglądało. Podobało mi się, że Mott, Laf, Copp, Lindgren, Zibanejad, Chytil dawali z siebie wszystko i rzucali się na krążek i przeciwnika, dawali z siebie wszystko i to trzeba miećw playoffs nie tylko skillsy ale głód i rzucenie na szale swojego ciała. Zabrakło mi tego natomiast u Kreidera, ktory przeciez ma warunki i to samo u Millera oraz Panarina choć ten z racji, że nie nalezy do olbrzymów ucieka od takiej gry, szkoda pudła Stroma, Reeves w serii z Tampa też za wiele nie wniósł. Wielkie brawa dla bramkarza, myśle, że to zdecydowanie najlepszy gracz Rangers tych playoffs i aktualnie w zespole. 

Avs vs Tampa, mimo, że właśnie ubieram czapke tych drugich i śmigam na spacer, to zdecydowanie kciuki za Avs. Trzeba oddać, że Yzerman stworzył potwora, maszyne, która z każdym etapem playoffs dochodzi do najlepszej formy na sam jej kluczowy etap. Chyba tylko pierwsze rundy sprawiają im wieksze problemy. Kogo obstawiacie? Jakieś przemyślenia? Tampa ma jednego z moich top 3 ulubionych graczy ligi Ryana McDonagh (byly Ranger) ale nie tym razem 3peat byłby zbyt nudny no i nie zdzierże Kucza naprutego po raz trzeci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Tampa. choć akurat AVS ma wszystko by im się postawić . Tylko ,że Tampa się rozkręciła. Tylko z Toronto mieli ogromne problemy i były mecze gdzie grali świetnie a Toronto wygrywało.

Colorado na papierze może i nawet jest mocniejsze ale tak naprawdę to oni chyba byli pierwszy raz w finałąch Zachodu nie wspominając o finale. Doświadczenie . Pewność swoich możliwości to coś co moim zdaniem przechyla wajchę w kierunku Tampy ale to nie 100%..

Tampa 3 raz byłaby nudna ale realnie to chyba tak się stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-2 AVS, zapomnieliście że AVS jest chyba jeszcze bardziej rozpędzone od Tampy. Poza tym są mega głodni sukcesu po wtopach przez ostatnie lata. Oby Kadri zdążył wrócić. Ciekawe kto w bramce bo i Kuemper i Pawełek reprezentują podobny poziom, niestety na tym polu to Tampa ma wyraźną przewagę.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beke miałem z tego jak Stamkos chciał "po kryjomu" wywalic krazek z siatki przy OT. Nie wiem czy to zauważyliście. Mam wrażenie, że w następnym meczu Avs to kończą, rzucą się wszystkim co mają, bo Tampa ma skład na to by wyjść nawet z 1:3 więc Colorado nie ma na co czekać. Z Pointem i Kutchem może być im cięzko mimo, że tylko cztery teamy wylazły z 1:3 to zdrowa Tampa jest w stanie to zrobić. Mimo, że raczej nie wygrają to podziwiam ten zespół. Go Avs Go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwycięstwo było kluczowe, a to że Kadri powracający po kontuzji zdobył gwg to wisienka na torcie. Vasyl dwoi się i troi momentami w bramce Tampy ale po prostu sił ofensywna AVS jest za duża. Jestem bardzo ciekawy ile z tego składu zdoła utrzymać Sakic, ktoś z dwójki Kadri/Nitchuskin na bank będzie musiał odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitchuskin to x factor Colorado w tym finale imo, co do Kadriego to w cholere go nie lubie i to jedyny powód, który jakoś mnie od tej ekipy odpycha, no nic przymkne oczy jak będzie podnosił puchar;)

 

Kurde 6min do konca, czy dadza rade wyrownac? :)

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2022 o 19:47, vonBaron napisał:

To zwycięstwo było kluczowe, a to że Kadri powracający po kontuzji zdobył gwg to wisienka na torcie. Vasyl dwoi się i troi momentami w bramce Tampy ale po prostu sił ofensywna AVS jest za duża. Jestem bardzo ciekawy ile z tego składu zdoła utrzymać Sakic, ktoś z dwójki Kadri/Nitchuskin na bank będzie musiał odejść.

No ale tak naprawdę ten gol powinien być anulowany bo Avs miało 6 hokeistów i nawet w oficjalnym protokole była wpisana szóstka. Sęk w tym ,ze jest luka w przepisach bo jak gola nie anulują sędziowie od razu to potem nie ma możliwości.

Oczywiście z duchem sportu to gol był prawidłowy bo ten szósty hokeista był bardzo daleko od gry co nie zmienia faktu ,że był i gol normalnie powinien być od razu anulowany przez sędziów ale oni to przeoczyli

Szkoda ,ze Avs tego dziś nie skończyło bo akurat z Tampą to może się zakończyć 3-4 . To jest ekipa od lat pokazująca niesamowita wytrzymałość w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.