Skocz do zawartości

[2036] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Ice23 napisał:

Za to kiszenie Duncana na IL caly sezon, to Wizards powinni miec miekkiego c***a, a nie Bila, vivat rules!

 

Nowy sezon sie zaczal i Duncan od poczatku znow poza skladem :)

Nie wiem na jakim poziomie hipokryzji trzeba mieć zakodowany mindset, żeby pisać takie rzeczy po benchowaniu cały sezon MJa. 

Nie oceniam, ale mi by było głupio chyba najzwyczajniej w świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, julekstep napisał:

już powinien być

dalej go nie ma ani na stronce ani w taktyce. 

Szybko zaczynamy temat TR.  Ja bym chciał wspomnieć, że w Nba też są zawodnicy, którzy nie grają a byli by wartością dodaną dla danej drużyny. I skoro wzorujemy się w jakiś sposób na przepisach ligowy, to nie powinno zwalniać się zawodników na dłuższych kontraktach. 

I  w sumie pytanie takie trochę post factum, bo myślałem  w zeszłym sezonie nad wymianą TD za Lou i Billupsa. była by zgoda na taki ruch jeśli wszystko by się zgadzało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Ja chyba nie jestem za zrzucaniem zawodników na waivery. Potem kontenderzy będą zgarniać za darmo dobrych graczy. 

ja jbc jestem za zrzucaniem tylko takich w ostatnim roku kontraktu

tych najlepszych i tak powinny ogarniać ekipy w ramach deali

2 minuty temu, SzuLcU napisał:

dalej go nie ma ani na stronce ani w taktyce. 

lol, true (poszedł updejt, ale w gierce zapomniałem podpisać grajka xD) - teraz jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ice23 napisał:

(...) .swoja droga niezle zryty jest ten silnik simki, najlepszy gracz z 4 faulami gra 22 minuty. Powinna byc po czyms takim opcja powieszenia Head Coacha za jaja ;)

Mi w poprzednim sezonie Brook spadł za 6 fauli grając chyba 13min. w 🙃 meczu 

56 minut temu, julekstep napisał:

rok temu nie bylo chętnych na przyjęcie go, w tym roku pójdzie kolejne TR, może teraz ktoś się skusi

W sumie można dodać rule, że w przypadku grajków na jednorocznym kontrakcie kiedy TR nie odniesie skutku to lecą oni z automatu na FA -> co Wy na to? 

Jak gracz jest w ostatnim roku kontraktu i nikt go nie kupi, to jest no brainer że ląduje na FA i można go z Waivers podpisać. Przy dłuższych umowach można pomyśleć nad rozwiązaniem - np połowa $$$ z kolejnych lat trafia do dead money - to chyba dobry sposób na to, żeby fajni gracze w swoim prime grali, a nie kisili ogóra na Injury.  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Jak gracz jest w ostatnim roku kontraktu i nikt go nie kupi, to jest no brainer że ląduje na FA i można go z Waivers podpisać. Przy dłuższych umowach można pomyśleć nad rozwiązaniem - np połowa $$$ z kolejnych lat trafia do dead money - to chyba dobry sposób na to, żeby fajni gracze w swoim prime grali, a nie kisili ogóra na Injury.  

ta pierwsza część jest nieinwazyjna i można ja wprowadzić imho 'na już' (ofc tutaj muszę dostać zielone światło od jeszcze jednego komisza co najmniej)

druga część - w sumie mi się podoba pomysł (jakaś część kasy zostająca w salary), ale to jest coś co należy wprowadzić w przerwie między-sezonowej 

czekam na więcej komentarzy/opinii!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

Jak gracz jest w ostatnim roku kontraktu i nikt go nie kupi, to jest no brainer że ląduje na FA i można go z Waivers podpisać.

Jeżeli dobrze pamiętam, to optowałem pierwotnie za tym rozwiązaniem, ale zostałem przegłosowany :P

W ostatnim roku kontraktu po TR bez ofert -> FA i waivers / kasa z kontraktu zostaje na koncie salary

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

ta pierwsza część jest nieinwazyjna i można ja wprowadzić imho 'na już' (ofc tutaj muszę dostać zielone światło od jeszcze jednego komisza co najmniej)

druga część - w sumie mi się podoba pomysł (jakaś część kasy zostająca w salary), ale to jest coś co należy wprowadzić w przerwie między-sezonowej 

czekam na więcej komentarzy/opinii!

Myślę że 3/4 pensji do dead money co mogło by odstraszać przed wystawianiem graczy na IL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krzemo napisał:

W ostatnim roku kontraktu po TR bez ofert -> FA i waivers / kasa z kontraktu zostaje na koncie salary

ok czyli tu mamy wymaganą 2/3 większość i tu się zgadzamy że można to wprowadzić 'na cito'?

a co do dłuższych kontraktów to będziemy myśleć i ew. zmiana od kolejnego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może licytacja jaką cześć kontraktu ktoś przejmie?

Np. Duncan ma tam np.: 23.000.000

Team A daje: 5.000.000

Team B daje: 3.000.000

Team C daje: 6.000.000

Wygrywa team C i na rocznym kontrakcie ma Duncan za 6 mln, pozostale 17 płacą mu Wizz.

@julekstep @Krzemo @SlaKB byłaby dodatkowa atrakcja - licytacja.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

OSTATNI ELEMENT UKŁADANKI! xD

Dokładnie! I mamy w Dumnych Seattle Dynastię! :P 

Teraz, Pablo81 napisał:

A może licytacja jaką cześć kontraktu ktoś przejmie?

Np. Duncan ma tam np.: 23.000.000

Team A daje: 5.000.000

Team B daje: 3.000.000

Team C daje: 6.000.000

Wygrywa team C i na rocznym kontrakcie ma Duncan za 6 mln, pozostale 17 płacą mu Wizz.

.. ale na to mogą sobie pozwolić chyba tylko drużyny z cap space.

Mamy jakieś teamy walczące realnie o playoffs z cap space? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Dokładnie! I mamy w Dumnych Seattle Dynastię! :P 

.. ale na to mogą sobie pozwolić chyba tylko drużyny z cap space.

Mamy jakieś teamy walczące realnie o playoffs z cap space? 🤔

No na FA też jak nie masz CS to nie kupujesz. Zresztą nie walczącym po co wzmocnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

A może licytacja jaką cześć kontraktu ktoś przejmie?

Np. Duncan ma tam np.: 23.000.000

Team A daje: 5.000.000

Team B daje: 3.000.000

Team C daje: 6.000.000

Wygrywa team C i na rocznym kontrakcie ma Duncan za 6 mln, pozostale 17 płacą mu Wizz.

@julekstep @Krzemo @SlaKB byłaby dodatkowa atrakcja - licytacja.

trochę skomplikowane (co w przypadku dwóch takich samych ofert?), ale sensowne

czyli jakaś taka ścieżka: deale->aukcja z jakąś kwotą minimalną np 1/5 kontraktu -> wywalenie na FA ( @Krzemo @SlaKB - jak to widzicie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.