Skocz do zawartości

[2036] Power Ranking


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

właśnie mi się skasowała edycja power rankingów (a byłem już przy 9tej ekipie) więc raczej średnio będę się dziś brał za taktyki

 

a moda nie mam ofc :) 

To power ranking zrobisz potem. Wystartujmy już. Ciągnie się to niemiłosiernie, a piątek wieczorem to fajny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SlaKB napisał:

Ja może wystartuje dziś, ale nie obiecuję, bo muszę jeszcze ogarnąć 3 tygodniowego maluszka, jak pójdzie sprawnie to wystartujemy :P

jbc najnowszy save jest na stronce

aha power rankingi zedytowane

została już tylko 6 najmocniejszych ekip do opisania! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, julekstep napisał:

luźno w top5 będą jbc (Grizz to pewniak do 6tki) :) 

Ciekawe na jakiej podstawie? Zeszły sezon zweryfikował ten skład, a tak naprawdę z ważnych graczy Oden na minus, Davis i Rose na lekki plus. Nie widzę podstaw do optymizmu. 

Tak piszę, żebyś nie czuł się rozczarowany :) W próbnych simkach HCA raczej nie dla Magic :)

@julekstep

Widzę, że jestem 4 pozycje wyżej niż rok temu - dziękuję :) A odmlodzilem skład przy tym.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Harden i Whiteside na ten moment wydają się pewniakami do startowania (ten drugi pewnie z musu będzie grał jako SF, chociaż wydaje się bardziej pasować na SG)

Yyyy? 

Znaczy rozumiem, ale Whiteside na SG zrobił uśmiech w czasie zakupów 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ciekawe na jakiej podstawie? Zeszły sezon zweryfikował ten skład, a tak naprawdę z ważnych graczy Oden na minus, Davis i Rose na lekki plus. Nie widzę podstaw do optymizmu. 

Tak piszę, żebyś nie czuł się rozczarowany :) W próbnych simkach HCA raczej nie dla Magic :)

U Ciebie byłem rapotem 1 pozycję niżej na wschodzie -> za Bulls, którzy - chyba się zgodzisz - są dość duża niewiadomą (mogą odpalić potwornie a mogą się - delikatnie mówiąc - obsrać) :) 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

#3 Simki, Wielki GM Blazers, chwala mi! (chwala mu- odpowiada tłum z Oregonu) 

tylko pamiętaj że różnica między 2 a 3 jest większa niż między 3 a 8 ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Deal z NYK był głównie po Fieldsa :) co prawda jest to na razie cienki Bolek ale w przyszłości liczę że przynajmniej backupem będzie! A Boykins już stary i tak szukam kogoś innego na backup PG.

bez sensu

masz ekipe na tu i teraz jednoczesnie majac swietnie zabezpieczona przyszlosc trojka Wall/Butler/Rolo. Po co ci taki los na loterie kosztem solidnego backup-PG? (ile ten Fields ma procentowo szans na zostanie kims w lidze? 10? 20?)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

bez sensu

masz ekipe na tu i teraz jednoczesnie majac swietnie zabezpieczona przyszlosc trojka Wall/Butler/Rolo. Po co ci taki los na loterie kosztem solidnego backup-PG? (ile ten Fields ma procentowo szans na zostanie kims w lidze? 10? 20?)

Niektórzy na przywiązanie się do grajków wybranych w drafcie mówią kultura organizacji 😅😉

A do PO jeszcze dużo czasu i znajdzie się kogoś na backup PG, tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, julekstep napisał:

25 (7) - Bulls: Wiele osób widziało ich w roli faworytów ja studziłem trochę zapały....a okazało się że jest totalna klapa. Jednak nawet tona talentu nie zastąpi fitu. Muszą podjąć jakieś kroki nawet przepłacając jakichś grajków, którzy im pasują (mają kim przepłacać).

Przecież to Ty i Twoje rankingi widziały ich w roli faworytów a to ja studziłem zapały 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.