Skocz do zawartości

Wotum nieufności dla Elda


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
 

chcialbym zlozyc wniosek o wotum nieufności dla @Eldjako moderator.

 

otrzymałem właśnie punkt ostrzeżenia, bo Alonzo zagroził odejściem z gry begm jak nie dostanę ostrzeżenia za to ze nawałem go hipokrytą i że napisałem że czytając jego posty czuje się jakbym skończył harvard. Nie złamałem żadnego punktu regulaminu, nie obraziłem nikogo, nie użyłem żadnych agresywnych zwrotów. Codziennie na forum lecą gorsze posty w różnych tematach i nikt nie dostaje ostrzeżeń, ja dostałem prawdopodobnie za to że pan moderator Elf mnie nie lubi. 
 

Elf albo to usuwasz i przepraszasz za niesłuszne wystawienie ostrzeżenia i zaczniesz się zachowywać jak obiektywny moderator albo oddaj ta funkcje komuś mądremu bo ty nie potrafisz schować urazy do kieszeni i chcesz pokazać mi  swoja wyższość dlatego ze masz funkcje moderatora. Miarka się przebrała. Pokaz mi który mój post łamie regulamin jak dajesz mi ostrzeżenia, albo to usuwaj. Mam dosyć twojej manii wielkości. Takie zachowanie nie przystoi moderatorowi. Wystawianie ostrzeżeń na prośbę czy tam szantaż innego usera. żenujące.  Załóżcie sobie z Alfonso swoje prywatne forum i tam sobie przyznawajcie gwiazdki czy lajki czy co tam chcecie, a mnie zostawcie w spokoju. Jestem na tym forum dłużej od ciebie, i ty nie będziesz mi ograniczał wolności krytykowania (zgodnego z regulaminem) h innych użytkowników 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Witam. 
 

chcialbym zlozyc wniosek o wotum nieufności dla @Eldjako moderator.

 

otrzymałem właśnie punkt ostrzeżenia, bo Alonzo zagroził odejściem z gry begm jak nie dostanę ostrzeżenia za to ze nawałem go hipokrytą i że napisałem że czytając jego posty czuje się jakbym skończył harvard. Nie złamałem żadnego punktu regulaminu, nie obraziłem nikogo, nie użyłem żadnych agresywnych zwrotów. Codziennie na forum lecą gorsze posty w różnych tematach i nikt nie dostaje ostrzeżeń, ja dostałem prawdopodobnie za to że pan moderator Elf mnie nie lubi. 
 

Elf albo to usuwasz i przepraszasz za niesłuszne wystawienie ostrzeżenia i zaczniesz się zachowywać jak obiektywny moderator albo oddaj ta funkcje komuś mądremu bo ty nie potrafisz schować urazy do kieszeni i chcesz pokazać mi  swoja wyższość dlatego ze masz funkcje moderatora. Miarka się przebrała. Pokaz mi który mój post łamie regulamin jak dajesz mi ostrzeżenia, albo to usuwaj. Mam dosyć twojej manii wielkości. Takie zachowanie nie przystoi moderatorowi. Wystawianie ostrzeżeń na prośbę czy tam szantaż innego usera. żenujące.  Załóżcie sobie z Alfonso swoje prywatne forum i tam sobie przyznawajcie gwiazdki czy lajki czy co tam chcecie, a mnie zostawcie w spokoju. Jestem na tym forum dłużej od ciebie, i ty nie będziesz mi ograniczał wolności krytykowania (zgodnego z regulaminem) h innych użytkowników 

W tym konkretnym przypadku @Eld nie zachował się nieobiektywnie. Ten jeden punkt karny nie ma żadnego znaczenia a dając go wczoraj Alonzo i teraz Tobie chciał po prostu pogrozić palcem. Gdyby to był inny user to też by pewnie dał punkt karny. Jestem pewien że akurat w tym wypadku to nie było personalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam tylko tyle, że cała sprawa rozpoczęła się od jednej z forumowych gierek przez którą to nie doszło do transferu pomiędzy mną, a składającym wniosek. Nie będę opisywał całej historii po raz kolejny, ale autor owego tematu nie potrafi dopuścić do siebie/zrozumieć/zaakceptować, że do transferu i tak by wtedy nie doszło  ponieważ nasza gra opiera się na regułach CBA obwiniając mnie o wszystko co było z tym związane. 

Mimo, że dwa razy wyciągnąłem do Autora tematu rękę na zgodę bo to on tak naprawdę rozpoczął całe zamieszanie odchodząc z gry przez LaMarcua Aldriga którego posiadał, w pewnym momencie nie chcąc zostać z ręką w nocniku zacząłem szukać planu B, co Autor nazwał "zerwaniem negocjacji".

==============================================================================

Ostatni akapit Autora, a w zasadzie cały jego post idealnie pokazuje kto do kogo żywi urazę. Kolejne oczernienie o manię wielkości, gdzie przez miesiąc słowa w tejże gierce nie napisałem, a tylko czuwałem nad jej porządkiem. Do tego nazwanie mnie "nie mądrym" mi urąga i obraża co jak byś napisał wprost, że jestem idiotą czy głupkiem to na jedno by Ci wyszło.

==============================================================================

Kolega @fluber bardzo dobrze to ujął, że obydwóm pogroziłem palcem. Szczególnie wobec Autora powinno mieć to szczególne znaczenie bo wpłynęło na niego zgłoszenie które za niewybredne teksty w moją stronę, oczernianie mnie przed innymi, ciągłe zaczepki zachowałem pełen profesjonalizm jako administrator i rozpatrzywszy zgłoszenie zrobiłem to co Fluber napisał. Pogroziłem palcem, a chcąc wykorzystać swoje narzędzia mogłem zrobić o wiele więcej.

==============================================================================

Ewentualną Waszą decyzję przyjmuję bez słowa zająknięcia. Chciał bym tylko aby ze sprawie przyjrzał się właściciel e-nba, czyli @Borys co do mojego dalszego losu jako administrator.

 

Z pozdrowieniami.

Eld

---------------------------------------------------------

@RonnieArtestics

PS 1: składając wniosek o Votum nieufności powinieneś dać możliwość głosowania ludziom. Tutaj naskrobałeś co Ci do głowy nie przyszło nie zakładając nawet ankiety aby Votum miało sens i żeby ludzie mogli nad nim głosować.

PS 2: Podpowiem Ci, że ankietę możesz również Ty założyć o ile wiesz jak. Nie tylko administrator ma taką możliwość.

PS 3: Punkty ostrzeżeń administrator może przyznać nie tylko za złamanie Regulaminu.

PS 4: Nic nie skasuję. Ba - zrobię specjalny odnośnik do tego.

PS 5: Nie poczuwam się do żadnej winy aby za cokolwiek przepraszać, więc na owe przeprosiny nie licz. 

PS 6: Piszesz, że codziennie na forum lecą gorsze zwroty i nikt z tym nic nie robi. Oświecę Cię - Administratorzy nie mają czasu czytać wszystkiego ( szczególnie takich tematów jak "Polska scena polityczna", czy każdego postu z każdej gry jaką tu sobie organizujemy ). Administratorzy reagują TYLKO WTEDY KIEDY WPŁYWA ZGŁOSZENIE. Po to macie przycisk "zgłoś".

 

--------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to całe beGM powinno zniknąć z forum, mowa nienawiści i chamstwa tam, do tego kilku osobom konkretnie odbiło przez te grę i żyją w swoim urojonym świecie pisząc jakiej dyrdymały o swoich graczach, bez odrobiny refleksji.

Zakopac ten dział, może w końcu forum wróci do porządnego poziomu,

jako Ostatni Mistrz, a pierwszy bez gwiazdki, myśle ze to ode mnie powinna wyjść ta inicjatywa, dla dobra Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

to całe beGM powinno zniknąć z forum, mowa nienawiści i chamstwa tam, do tego kilku osobom konkretnie odbiło przez te grę i żyją w swoim urojonym świecie pisząc jakiej dyrdymały o swoich graczach, bez odrobiny refleksji.

Zakopac ten dział, może w końcu forum wróci do porządnego poziomu,

jako Ostatni Mistrz, a pierwszy bez gwiazdki, myśle ze to ode mnie powinna wyjść ta inicjatywa, dla dobra Forum.

jako Goat...BeGM i jednocześnie największy autorytet gry przyłączam się do powyższego apelu. Czasem czuję się zażenowany uczestnictwem w tym cyrku. Gdy zdobywałem mistrzostwo, panował między nami większy szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Dał mi bana bez powodu nie podając punktu regulaminu

Gość jest po prostu żałosny i zakompleksiony

Przypomnisz może kiedy i za co dostałeś ode mnie bana? 

Poświęciłem ostatnie 20 minut na przeszukanie historii banów od 1 Stycznia 2020 ( czyli prawie już dwa lata ) i nie znalazłem niczego. 

Fakt: masz masę banów ale wszędzie dostajesz je od Ely3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eld napisał:

Przypomnisz może kiedy i za co dostałeś ode mnie bana? 

Poświęciłem ostatnie 20 minut na przeszukanie historii banów od 1 Stycznia 2020 ( czyli prawie już dwa lata ) i nie znalazłem niczego. 

Fakt: masz masę banów ale wszędzie dostajesz je od Ely3.

Sorry, myślałem, że chodzi o to, by wyrzucić Ely3. Po co Ciebie, nie wiem, ale każdy wniosek o odwołanie Ely3 propsuję i założyłem z góry, ze chodzi o niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Qcin_69 napisał:

to całe beGM powinno zniknąć z forum, mowa nienawiści i chamstwa tam, do tego kilku osobom konkretnie odbiło przez te grę i żyją w swoim urojonym świecie pisząc jakiej dyrdymały o swoich graczach, bez odrobiny refleksji.

Zakopac ten dział, może w końcu forum wróci do porządnego poziomu,

jako Ostatni Mistrz, a pierwszy bez gwiazdki, myśle ze to ode mnie powinna wyjść ta inicjatywa, dla dobra Forum.

To forum istnieje tylko dla BeGM i Simbasket. Całą resztę można zaorać.

Na głównym forum to już od co najmniej dwóch lat poziom mułu i zero dyskusji, nie licząc od czasu do czasu jakiejś wartości od Ely3, który co pół roku nie zgadza się sam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

Sorry, myślałem, że chodzi o to, by wyrzucić Ely3. Po co Ciebie, nie wiem, ale każdy wniosek o odwołanie Ely3 propsuję i założyłem z góry, ze chodzi o niego

Nic się nie stało. Rozpatrywałem chyba ze trzy zgłoszenia na Ciebie. Żadna w mojej ocenie nie nadawała się na bana. A najbardziej rozbawiło mnie zgłoszenie, gdzie ktoś wysłał ticketa bo wkleiłeś cytat z książki.

No powiem. Kilka osób Cię tu chyba nie lubi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nic się nie stało. Rozpatrywałem chyba ze trzy zgłoszenia na Ciebie. Żadna w mojej ocenie nie nadawała się na bana. A najbardziej rozbawiło mnie zgłoszenie, gdzie ktoś wysłał ticketa bo wkleiłeś cytat z książki.

No powiem. Kilka osób Cię tu chyba nie lubi ;).

UJAWNIC DONOSY NA ZADANIE USERA!

(sam jestem ciekaw co na mnie wpada np xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld podasz mi który punkt regulaminu Złamałem że dostałem ostrzeżenie ? Jak nie podasz to usun po prostu to ostrzeżenie i temat do zamknięcia. Nie chce się wdawać z tobą w polemikę kolejna, po prostu miej cywilną odwagę przyznać że nie zrobiłem nic złego i to cofnij, wtedy zamykamy dyskusje. Nie możesz sobie rozdawać ostrzeżeń na prośbę innych userow za każdym razem gdy oni sobie  uważają ze nazwanie kogos hipokrytą zasługuje na jakaś karę. Dostales funkcje moderatora to zachowaj się teraz z klasą, cofnij swoj blad, przeproś i po temacie. 

Za każdym moim postem piszesz ze nie będziesz opisywał kolejny raz sytuacji - po czym kolejny raz ją opisujesz - ze swojej perspektywy niewiniątka. za każdym razem piszesz ze to ja żywię urazę do ciebie a nie na odwrot - po czym piszesz posty typu  „ronnie jest u mnie na cenzurowanym i tylko czekam na pretekst aż będę mógł mu dać bana” sugerujące jawnie ze nie umiesz być obiektywnymi ze jednak tą urazę żywisz.  no ale ja ci tego pretekstu nie dam, ani nie  dałem,  wiec ostrzeżenie usun i jest po temacie. 

30 minut temu, Eld napisał:

Nic się nie stało. Rozpatrywałem chyba ze trzy zgłoszenia na Ciebie. Żadna w mojej ocenie nie nadawała się na bana. A najbardziej rozbawiło mnie zgłoszenie, gdzie ktoś wysłał ticketa bo wkleiłeś cytat z książki.

No powiem. Kilka osób Cię tu chyba nie lubi ;).

A ktoś dał na mnie zgłoszenie, złamałem regulamin czy po prostu szantaż pod tytułem „albo ronnie dostanie ostrzeżenie albo odchodze z begm” to jest wg ciebie dobry wystarczający powod dla  mojego ostrzeżenia ? 

Mi ten punkt karny nic nie robi ale chodzi mi o fakt - przekraczasz swoje uprawnienia, popuszczę ci teraz to następnym razem znowu przekroczysz. Wiec cofnij swoj błąd, przepros i jest po sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld podasz mi który punkt regulaminu Złamałem że dostałem ostrzeżenie ?

Odp: Nie - patrz PS 3

 

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

po prostu miej cywilną odwagę przyznać

Odp: Nie. Obu Wam pogroziłem palcem. Z Alonzo mam świetne relacje i nie raz wyświadczaliśmy sobie przysługi, a jednak punkt dostał. Z Tobą relacje wiadomo jakie są. Obaj zostaliście potraktowani tak samo. I już nie płacz tak o ten punkt. Wygaśnie Ci za trzy miesiące. Zostały Ci jeszcze 98 do perm bana. 1 punkt dostałeś w 2014 od Borysa.

 

16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

cofnij swoj blad, przeproś 

Odp: Nie - nie popełniłem żadnego błędu i nie mam za co przepraszać.

 

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

„ronnie jest u mnie na cenzurowanym i tylko czekam na pretekst aż będę mógł mu dać bana”

Nie pamiętam abym tak pisał, ale nawet jeśli tak to po Twoim pokazie przy okazji LMA w Sierpniu gdzie zwyzywałeś 1/3 beGM wolę Cię mieć na oku. Co w tym złego, że inni wiem, iż nie wyskoczą z niczym ( taki Tecu, Longer, Principe np. ), a co innego jak inni są dwunogą chodzącą beczką prochu z tlącym się lontem. Ja to aż się boję co się będzie działo w offseason jak nie zatrzymasz CP3.

Twoje posty przesączone ironią, uszczypliwościami, obarczone zwykle prześmiewczą emotikoną akurat czytam. I prowokowałeś go. Co Ci szkodzi poszukać czegoś na niego i zrobić zgłoszenie? Ja mimo, że mam z nim bardzo dobre relacje zawsze z chęcią porozdaję punkty karne. 

 

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

ze nie umiesz być obiektywnymi ze jednak tą urazę żywisz.

Dzisiaj dałem wyraz swojej obiektywności dając Ci dokładnie taką samą karę jaką dostał Alonzo. I żadnej urazy nie żywię.

 

---------------------------------

PS: Założysz tą ankietę skoro złożyłeś wniosek o Votum, czy nie umiesz? Jeśli chcesz, zrobię to za Ciebie.

 

 

Ludzie chcą głosować.

----------------------------------

@RonnieArtestics jeszcze jedno. Zgłaszając mój post gdzie skomentowałem obronę Batuma, czy zgłaszając mój post który był odpowiedzią na Twoje Votum chcę żebyś wiedział, że nie wpadają je one tylko do mnie, ale do kolejki. Widzi je Borys, ely3, Matek, a i chyba January, SlaKB też mają podgląd. 

Specjalnie nic z nimi nie zrobię - niech sobie wiszą do póki któryś z w/w ( prócz Januarego i SlaKB bo oni banów dawać nie mogę ) się nie wku*wi i nie wlepi Ci bana za spamowanie naszej wspólnej skrzynki administratorskiej, bo zamiast lepić pierogi coś im non stop dzwoni na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Odp: Nie - patrz PS 3

 

Odp: Nie. Obu Wam pogroziłem palcem. Z Alonzo mam świetne relacje i nie raz wyświadczaliśmy sobie przysługi, a jednak punkt dostał. Z Tobą relacje wiadomo jakie są. Obaj zostaliście potraktowani tak samo. I już nie płacz tak o ten punkt. Wygaśnie Ci za trzy miesiące. Zostały Ci jeszcze 98 do perm bana. 1 punkt dostałeś w 2014 od Borysa.

 

Odp: Nie - nie popełniłem żadnego błędu i nie mam za co przepraszać.

 

Nie pamiętam abym tak pisał, ale nawet jeśli tak to po Twoim pokazie przy okazji LMA w Sierpniu gdzie zwyzywałeś 1/3 beGM wolę Cię mieć na oku. Co w tym złego, że inni wiem, iż nie wyskoczą z niczym ( taki Tecu, Longer, Principe np. ), a co innego jak inni są dwunogą chodzącą beczką prochu z tlącym się lontem. Ja to aż się boję co się będzie działo w offseason jak nie zatrzymasz CP3.

Twoje posty przesączone ironią, uszczypliwościami, obarczone zwykle prześmiewczą emotikoną akurat czytam. I prowokowałeś go. Co Ci szkodzi poszukać czegoś na niego i zrobić zgłoszenie? Ja mimo, że mam z nim bardzo dobre relacje zawsze z chęcią porozdaję punkty karne. 

 

Dzisiaj dałem wyraz swojej obiektywności dając Ci dokładnie taką samą karę jaką dostał Alonzo. I żadnej urazy nie żywię.

 

---------------------------------

PS: Założysz tą ankietę skoro złożyłeś wniosek o Votum, czy nie umiesz? Jeśli chcesz, zrobię to za Ciebie.

 

 

Ludzie chcą głosować.

To czemu skoro możesz przyznać mi jeden punkt ostrzeżenia bez powodu, nie rozdasz mi po. Prosu sto razy po jednym punkcie? Wtedy to bedzie przekroczenie uprawnień ale teraz nie jest bo to tylko jeden punkt ? Znajdz se powod do ostrzeżenia lepszy niż szantaż innego użytkownika odejsciem z beclown. Usuwaj to ostrzeżenie albo przyznawaj sobie i wszystkim za każdym razem gdy ktoś kogos nazwie hipokrytą. Skoro twierdzisz ze jesteś sprawiedliwy to ja ide teraz zgłaszać każdy post który znajdę ze zwrotem „jesteś hipokryta”, tak żeby było sprawiedliwie, ok?  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Skoro twierdzisz ze jesteś sprawiedliwy to ja ide teraz zgłaszać każdy post który znajdę ze zwrotem „jesteś hipokryta”, tak żeby było sprawiedliwie, ok?  

Baw się dobrze :). Ja tego rozpatrywał nie będę. Palcem tego nie tknę, a jak będziesz miał tego jakieś negatywne konsekwencje ( ban na uspokojenie od innego Admina ) to nie będziesz miał prawa mieć do mnie pretensji.

Zrozum - obu Wam jak to trafnie @fluber określił - pogroziłem paluszkiem. Nie możesz tego jak Alonzo po prostu wziąć na klatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi po prostu za co dostałem ostrzeżenie, za co konkretnie tak żebym wiedział jakie posty muszę zgłaszać i raportować tobie abyś mógł utrzymać ład i porządek na forum. Ja tylko chce ci pomoc dawac ostrzeżenia za nastepne takie akcje. Za który post dostałem ostrzeżenie z podpisem „obrażanie innych użytkowników”. Wskaż mi ten post gdzie obrażam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wytłumacz mi po prostu za co dostałem ostrzeżenie, za co konkretnie tak żebym wiedział jakie posty muszę zgłaszać i raportować tobie abyś mógł utrzymać ład i porządek na forum. Ja tylko chce ci pomoc dawac ostrzeżenia za nastepne takie akcje. Za który post dostałem ostrzeżenie z podpisem „obrażanie innych użytkowników”. Wskaż mi ten post gdzie obrażam. 

No proszę. Zmierzasz do normalności, a dokładnie do normalnego pisania. Brawo. I nie piszę tego z ironią. Ten jeden punkt dostałeś ode mnie na wyciszenie emocji. Podobnie jak Alonzo wczoraj.

Zrobimy tak: idą Święta, przyda się jakiś dobry uczynek ( nie to co SGA walący gamewinnera i zawalający mi kupon ).

Ja w tej chwili kasuję jak i Tobie tak i Alonzo po tym punkcie karnym. Nie mniej dyskusję pozostawimy, ale tylko tutaj. Z beGM ją usuniemy.

Ale stawiam jeden warunek: od dziś rozmawiamy ze sobą normalnie, nie wracamy do tamtej historii. Stało się - trudno, czasu nie cofniemy. Suma summarum i tak lepiej wyszedłeś na oddaniu Turnera do Raptors bo to co gra VanVleet to pełne zazdro. A tak to byś miał Okoro  który obrońcą jest wyśmienitym ale obręczy nie widzi. 

Również w geście dobrej woli pozamykam te Twoje durne zgłoszenia do Adminów na mnie.

Czy takie rozwiązanie Ci odpowiada? Jeśli tak to przywróćmy między nami moc znaczenia zwrotu "Gentelman Agreemant". Jak to napiszesz, ja od razu biorę się do moderatorskiej roboty i temat mamy zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę  „normalny” i „kulturalny” w stosunku do ciebie dopóki nie będziesz rozdawał mi bezpodstawnych ostrzeżeń wg własnego czy tam Alonzo widzimisie :).( Potraktuj tą odpowiedz jako zgoda.)
 

A gdy wyśmiewam jakieś twoje teorie typu że SGA gra lepiej niż rok temu, to nie traktuj tego po prostu od razu jako ataki na Ciebie, a ataki na twoje teorie. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

będę  „normalny” i „kulturalny” w stosunku do ciebie dopóki nie będziesz rozdawał mi bezpodstawnych ostrzeżeń wg własnego czy tam Alonzo widzimisie :).( Potraktuj tą odpowiedz jako zgoda.)

Słowo "będę" traktuję tutaj jako Gentelman Agreemant. Co do ostrzeżeń, wcześniej będą pisemne, później punktowe. Tak będzie najlepiej.

Słowo "zgoda" traktuję jako: nie wracamy do tematu Turnera

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A gdy wyśmiewam jakieś twoje teorie typu że SGA gra lepiej niż rok temu, to nie traktuj tego po prostu od razu jako ataki na Ciebie, a ataki na twoje teorie. Tyle. 

Każdy wymyśla jakieś teorię. Sam postaram się brać to mniej personalnie.

A teraz do obiecanej roboty. 9 zgłoszeń - ja pitole, masz rozmach ;).

-----------------------------------------------------------------------------------

@Alonzo i @RonnieArtestics Wasze punkty karne zostały właśnie usunięte. Dodatkowo Ronnie pozamykałem ten cały spam na skrzynce administratorów.

A teraz możemy ponegocjować o VanVleetcie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.