Skocz do zawartości

[2036] Draft i Free Agency - Komentarze


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

Na FA obłowiłem się w guardów, ale centrzy, którym zaproponowałem MLE i LLE nie podpisali ze mną.

Campy całkiem ok - młodzi liderzy mi się poprawiali co 13pkt - o 13pkt. Brook, o następne 13, czyli w sumie 26pkt. Goran i o kolejne 13, czyli razem o 39pkt. - DeRozan, który odrobił poprzednie fatalne campy. McGrady -11pkt. ale mu się potencjał poprawił i te spadki na szczęście nieznaczne w poszczególnych skillach ( plus gdzieniegdzie się poprawił). Cieszy +8 Richardsona oraz młodzi Morris +16 i Tyler Zeller +22 oraz nieznacznie +7 poprawił się Bynum. Także nowo podpisany CJ Watson +10. - czyli same campy udane. Skille porównywałem tak pobieżnie - przy młodych liderach szczegółowiej - bo one najbardziej cieszą. Szczegółowiej jutro postaram się chwilę znaleźć. Ogólnie optymistycznie patrzę pod kątem playoffs, ale potrzebuję jeszcze jakiegoś backup na centra znaleźć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff tylko -36 Webbera. Później zobaczę co mu poleciało xD

I +48 Butlera 😅 a Wall po dwóch b.dobrych campach zaliczył +5

Do tego na ostatnim etapie i Artest i Prince i Allen podpisują z Rockets do tego przeniosłem Davisa na SF i jest Butler jako podstawowy xD jak miałem poduchę na SF tak teraz mam sporo kasztanów 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisałem na gorąco po pobieżnej analizie - campy Dumnych SuperSonics udane. 

Najbardziej zależało mi oczywiście na odpowiedniej poprawie mojej młodzieży w którą inwestuję. Tinsley to byłby plan jeszcze maxymalnie na sezon lub dwa by młodzież nałapała simkowych punktów do skillli. Goran Dragic był planem na podstawowego pg od początku jak objąłem zespół - ale dlatego że zawsze walczę o playoffs, to ratowałem się weteranami takimi jak Blaylock, czy Tinsley do czasu aż będę mógł postawić na Gorana jako pełnoprawnego pg. Już w playoffs gdzie po kontuzji Tinsleya grałem nim jako podstawowym pg przeciwko Suns pokazał się z dobrej strony. +26 i kolejne dobre campy po poprzednich (+43) dobrze wyglądają - poprawił sie o 10 w PerD, 7 w PostD, a także nieznacznie m.in. w 3P, Steal, Q. czy Bl oraz np +5 JumpSh. ale stracił 3 w Hand. czy 4 w Pass - powinien być jednak bardzo mocnym punktem zespołu na lata. 

Zależało mi też na poprawie Lopeza, gdyż miał jeszcze sporo potencjału - i jest +13 gdzie cieszy zwłaszcza po +6 do PostD i DriveD, ale stracił 4 przy Bl czy poprawił się tylko po +1 przy obu Reb - tu jest zdecydowanie za mało i pewnie w kolejnym sezonie dobije przy Reb do tych 70 - ale zbiórki i bloki mogłyby być lepsze - wtedy pewnie miałbym prawie idealnego podkoszowego lidera. 

Bardzo udane campy miał DeRozan poprawiając się o +39 właściwie we wszystkich sillach - +7 3P, +6 Pass. +5 PerD, +4 DriveD, DReb i Jump, +3 Hand., Steal i Straing, a w kilku kolejnych o +2 lub +1. Super, że jednak rozwija się dobrze po fatalnych poprzednich campach (choć tam tez się poprawił w kilku ważnych skillach dla guardów); bardzo na niego liczę w przyszłości i dzięki temu, że nie licytowałem się z Rogerem o Tinsleya z dłuższym niż jednoroczny kontrakt - będzie na niego spokojnie kasa po sezonie Marcus :P 

Pozytywnie zaskoczył mnie też jeden z weteranów - JRich poprawiając się o +8, ale co ważne poprawił się o 5pkt. w PerD oraz o 4 przy - InSc, Hend, Bl. OReb oraz coś do przodu prz kilku innych skillach, przy Pass, PostD, czy Drive D tez po 3-4pkt. stracił, ale ogólnie jest ok i w tym sezonie powinien spokojnie grać na solidnym poziomie. 

+7 jest przy Bynumie, ale u niego te skille tak jakoś chusteczkowato się rozkładają ogólnie tu +1 tu -1, ponadto co mi z jego +6 przy OReb jak przy DReb jest -3.. - tu w sumie największe rozczarowanie, bo duet Lopez/Bynum szału nie robi na zbiórce, choć ogólnie pasują do siebie i powinni się solidnie uzupełniać. 

Ostatnim bardzo istotnym graczem jest McGrady i tu się ujemnych spodziewałem naturalnie - choć jest "tylko" -11 a doszło mu +3 potencjału. Szkoda -5 Pass, -4 Steal, -3 3P i -4 Jump, ale np ma też +4 w Bl czy obie Reb po +2, czy InSc i Hand tez po +2. Dużych różnic nie ma i nie powinno się to jakoś na jego statsy przełożyć. 

Pozostali gracze:

Rookie Tyler Zeller +22 i ogólnie całkiem fajnie mu się rozkładają skille +7 PostD + 5 DReb i na chwilę obecną ma spore szanse zostać od razu backupem Bynuma na centrze - są nadzieje na bardzo solidnego centra na lata. 

Drugoroczniak Markieff Morris +16 po nieudanych pierwszych campach w Wielkich Portland - widać, że przeniesienie się do Dumnych Seattle mu służy: największa poprawa to +8 DReb i +5 Pass - tu też sille się całkiem ok rozkładają i Markieff może liczyć na minuty w tym sezonie jak nic w rotacji na skrzydle się nie zmieni. 

U Udonisa również spodziewałem się słabych campów i jest -5, są tez słabsze o -5 Straing, czy o -3 InSc, PostD, DriveDi Jump, poprawił się za to np po +4 przy Pass i Bl. czy +3 przy Hand, a przy kilu innych skille zmieniały się w obie strony symbolicznie, Udonis nie stracił jednak nic na zbiórce, a przy DReb jest +1 - więc niewykluczone, że przyda mi się znów w rotacji. 

Fatalne campy miał Josh Childress, na którego liczyłem, że da mi głębię na obwodzie w przypadku pechowych kontuzji, ale jest -13 (McGrady, Childress i Haslem to moi jedyni gracze z ujemnymi campami), stracił po 4 lub 3 w kilku ważnych skillach, co ciekawe - poprawił mu się potencjał o +5, co daje jakies nadzieje na przyszłość jak nie strace w niego wiary w tym sezonie; 

Liczyłem też na lepsze campy Mario Chalmersa, ale jest tylko +4 w skrócie - to co stracił w ofensywie nadrabia w defensywie;

I moje nowe nabytki z V tury FA:

Potrzebowałem jeszcze jednego garda, a podpisało ze mną dwóch.

Miło zaskoczył CJ Watson z +10 i poprawą kilu silli defensywnych, choć mi akurat najbardziej szkoda -3 do i tak juz słabego Passing. 

Smush Parker niby tylko +1, ale Passing poprawił o 5, a Handling o 4, ponadto +7 przy i tak juz dobrym PerD ładnie wygląda, a z ubytków tylko po -5 InSc i Drive D mogą być jakoś odczuwalne. 

Pittman i Royce White i tak raczej nie pograją sobie, więc ich nad ich nieznacznymi różnicami w skillach nie warto się pochylać. 

Obaczymy jak to przy algorytmach Julka będzie wyglądało z tych wszystkimi odcieniami zielonego, żółtego i brązowego w exelu, ale jestem zadowolony z campów. Co do samego rosteru - ten Win Raiting g.. mi daje, jak mi Roger podbiera nawet Magloirea przy takiej samej ofercie.. Przyda mi się jakiś backup center za któregoś z guardów i możemy testować, czy ci Texańczycy będą faktycznie tacy mocni w tym sezonie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls swietne campy, tam jest tylu dobrych zawodnikow ze glowa mala. Teraz tylko to dobrze poukładać i kontender na lata

Westbrook i Curry - super koksy, jeszcze z potencjalem - już na ten moment lepiej mieć ich niż kobasów, baronów lub iverków tej ligi

houston jeszcze mocniejsze, no będzie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eMeS napisał:

Bulls swietne campy, tam jest tylu dobrych zawodnikow ze glowa mala. Teraz tylko to dobrze poukładać i kontender na lata

Westbrook i Curry - super koksy, jeszcze z potencjalem - już na ten moment lepiej mieć ich niż kobasów, baronów lub iverków tej ligi

houston jeszcze mocniejsze, no będzie ciekawie

W Houston troszkę ROLO poleciał -15 i Wall słabo +5 ale co sezon takich campów mieć nie można 😅 ważne że Webber za dużo nie poleciał o Aminu fajny skok :) jeszcze dwa takie i będzie następcą jak znalazł 😎

Do tego tetrycy na ławkę: Camby(35) Dirk(32) Prince(32) Artest(31) Boykins(35)😎😎😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk znowu poszedl do góry, naxywanie go tetrykiem na ławkę to profanacja 😋 

A u mnie spoko, poza jednym wielkim rozczarowaniem czyli Haywardem ktory po poprzednich marnych campach nie poprawił swej etyki pracy 😛 a tak poza tym w sumie na + ale efekt wow tylko chyba przy lovie, tutaj faktycznie rewelka, no i Joseph ale to inny kalober grajka. Hwast wporzo ze idzie w górę, choć lepiej rozlozone te skilsy bym wolał, Miernotic nie powielił historii haywarda. Jackson git campy ... weterani spoko, ale wiadomo ze Horaca i killera nic nie jest w stanie zniszczyć 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.