Skocz do zawartości

[2036] Draft i Free Agency - Komentarze


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, elwariato napisał:

Tutaj sam troche zbyt przeszarżowałeś, by sie narobiło tych all star caliber grajków, a w sumie taki fournier o rosie nie wspominając to żadni wymiatacze. Choc Julek jak Brave wspomniał mozna by troche te atrybuty poprzestawiać, wedle sugestii

uwzględnijcie tylko że jest to część komiszowania, której nie lubię najbardziej i chcę to zrobić jak najszybciej, jak najmniejszym nakładem kosztów :P 

i nie chce mi się jakoś mega pieścić tych draftów gdzie po 1szym campie i tak się wszystko przetasuje i Butler robi się dużo lepszym prospektem od Leonarda :)  (szczególnie że i tak zawsze ktoś będzie niezadowolony bo ilu GMów tyle opinii o grajkach)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

uwzględnijcie tylko że jest to część komiszowania, której nie lubię najbardziej i chcę to zrobić jak najszybciej, jak najmniejszym nakładem kosztów :P 

i nie chce mi się jakoś mega pieścić tych draftów gdzie po 1szym campie i tak się wszystko przetasuje i Butler robi się dużo lepszym prospektem od Leonarda :) 

To trzeba oddać robotę pospólstwu 😛 myślę że wspólnym wysiłkiem dałoby radę, plus ty nie lubisz, ale masz od nas sugestie, uwzglednisz i jakos bedzie 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

To trzeba oddać robotę pospólstwu 😛 myślę że wspólnym wysiłkiem dałoby radę, plus ty nie lubisz, ale masz od nas sugestie, uwzglednisz i jakos bedzie 😄  

uwzględnianie (często sprzecznych) sugestii trwa dłużej niż machnięcie wszystkich według schematu + poprawki wg własnego widzimisię

i chętnie to oddam ofc -> każdy kto ma gierkę może przygotować klasę draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kuba2419 napisał:

Ale w drafcie nie wybieracie gotowych produktów tylko prospektow. Wall był fajnym prospektem ale gorszym od Cousinsa a po dwóch campach jest już naprawdę legitnym PG 😎

Tacy gracze jak Wall czy Curry dopiero w trzecim-czwartym sezonie dawali impact all-stara w RL NBA. Tutaj już w drugim są zawodnikami na poziomie all-team. 

Tu jest błąd w tworzeniu, który wypacza rozgrywkę i zniechęca do zabawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tacy gracze jak Wall czy Curry dopiero w trzecim-czwartym sezonie dawali impact all-stara w RL NBA. Tutaj już w drugim są zawodnikami na poziomie all-team. 

Tu jest błąd w tworzeniu, który wypacza rozgrywkę i zniechęca do zabawy. 

Wall nie jest graczem na poziomie all-NBA (luźno ci wymienię 5-7 lepszych rozgrywajków na ten moment)

Curry to gracz historyczny, więc był topowym prospektem (chyba tu nie ma wątpliwości?), który przy okazji miał świetne campy

Inny 'historczyny' grajek KD, który też był mega prospektem obsrał się na 2 campach i będzie pewnie walczył o status all-stara jako sufit 🤷‍♂️

Na drugim biegunie masz chociażby Okafora, który był średnim prospektem ale dzięki fajnym campom (i super rozkładowi skilli na nich) stał się dominującym centrem simki

 

ale tak jak pisałem -> ja bardzo chętnie przekażę tworzenie draftów innym (bo do tego nie trzeba nawet być komiszem), czekam tylko na konkretną propozycję i od kolejnego sezonu może to robić ktoś nowy (albo kilku ktosiów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Tacy gracze jak Wall czy Curry dopiero w trzecim-czwartym sezonie dawali impact all-stara w RL NBA. Tutaj już w drugim są zawodnikami na poziomie all-team. 

Tu jest błąd w tworzeniu, który wypacza rozgrywkę i zniechęca do zabawy. 

Dokładnie! Polać Marcusowi (niech wypije za zdrowie Grzegorza) - Dumni SuperSonics zostali ograbieni z tytułu mistrzowskiego :( - bo wiadomo - ten sparingpartner ze Wschodu to czysta formalność :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Dokładnie! Polać Marcusowi (niech wypije za zdrowie Grzegorza) - Dumni SuperSonics zostali ograbieni z tytułu mistrzowskiego :( - bo wiadomo - ten sparingpartner ze Wschodu to czysta formalność :P 

Ale Wall przecież nie jest jeszcze takim graczem na poziomie all-team

Jest bardzo dobry ale jeszcze jednak brakuje mu jednych dobrych campów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

ja nie wiem co się tak tego Walla uczepili

kolo jest pod koniec top-10 PG's a Rockets po prostu mają mega wyrównaną, fajną ekipę gdzie już prędzej wyróżniają się wysocy (świetny kwartet Lopez, Webber, Dirk, Camby)

Bo jak się kontuzjowali Webber w 4 meczu z Sonics to zagrał na 45pkt i Rockets wygrali 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie marudzić ! Jak dla mnie @julekstep robi zajebistą robotę i nie powinniśmy w ogóle się wtrącać w Draft jak zrobi tak będzie gość poświęca swój czas, a potem 2 tygodnie czyta o jakiś plackach typu MKG, który nie potrafił utrzymać się w NBA, że ma słaby scoring, a to złe kozłowanie, a to za małe "okulary"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, matiwrona napisał:

Przestańcie marudzić ! Jak dla mnie @julekstep robi zajebistą robotę i nie powinniśmy w ogóle się wtrącać w Draft jak zrobi tak będzie gość poświęca swój czas, a potem 2 tygodnie czyta o jakiś plackach typu MKG, który nie potrafił utrzymać się w NBA, że ma słaby scoring, a to złe kozłowanie, a to za małe "okulary"

Myślałem, że dyskusja na forum o koszykówce o graczach koszykowki jest na miejscu. @julekstep robi dobra robotę - ok, ale sam pisał, że można zgłaszać uwagi. Zastrzeżenia są pewną formą zainteresowania Twoją pracą. Jak Cię męczą to to napisz, bo widzę, że polajkowaleś. Btw moje uwagi są w trakcie, a nie pretensje post fatum. To raz. Dwa, że piszę, że coś powinno być inaczej, to nie obraża majestatu. Trzy, nie pisałem ich do Ciebie, więc sobie daruj. Cztery, "nie potrafił się utrzymac" - no zajebiscie.

 

Widzę, że @Tecu polajkowales w obronie Julka. Trochę to zabawne, bo chyba najczęściej w ciagu kilku ostatnich lat popedzales go z pytaniem "Czy już gotowa klasa dtaftu?"

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinasz się o MKG, który był drewniany, argument jaką miał skuteczność ok - oddawał najwięcej w karierze w sezonie średnio 8,8 rzutu z gry, za 3 nie rzucał wcale...
Nie potrafił utrzymać się w NBA, przychodził z łatką świetnego obrońcy był drewniany i tyle, a my nagle chcemy mu dać 60 rzuty albo coś przecież to chore rozumiem poprawki TOP 5 tego draftu czy coś ludzi, którzy są ważni wiem, że może przy dobrych Campach pójdzie wysoko i że pewnie chcesz go bo widzisz w nim potencjał.
Ale nie dajmy się zwariować.

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Trzy, nie pisałem ich do Ciebie, więc sobie daruj. 

 

 

 

Skoro sam piszesz, że to forum, a więc jak nie chcesz, żebym się odnosił to napisz na pw, a nie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matiwrona napisał:

Spinasz się o MKG, który był drewniany, argument jaką miał skuteczność ok - oddawał najwięcej w karierze w sezonie średnio 8,8 rzutu z gry, za 3 nie rzucał wcale...
Nie potrafił utrzymać się w NBA, przychodził z łatką świetnego obrońcy był drewniany i tyle, a my nagle chcemy mu dać 60 rzuty albo coś przecież to chore rozumiem poprawki TOP 5 tego draftu czy coś ludzi, którzy są ważni wiem, że może przy dobrych Campach pójdzie wysoko i że pewnie chcesz go bo widzisz w nim potencjał.
Ale nie dajmy się zwariować.

Skoro sam piszesz, że to forum, a więc jak nie chcesz, żebym się odnosił to napisz na pw, a nie na forum.

Mam inny priorytet w drafcie MKG to plan B.

Ale gość, który rzucał w całej przygodzie z liga że skutecznościa .474 ma overall scoring 112 i podczas kariery w samce będzie miał skuteczność .350. Uważam, że akurat w tym przypadku to dysproporcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.