Skocz do zawartości

[2035] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Przeprosiny dla Haywooda przyjdą na maila, czy tradycyjną pocztą?

Nie rozumiem?

W każdym meczu przegrałeś zbiórkę, Bogut miał średnio 14,4 rpg a Aldrige (czyli swego czasu jeden z większych memów wśród podkoszowych) zrobił b2b 29/21 i 19/20

 

Ty tej serii nie wygrałeś dzięki podkoszowym a pomimo ich :) - główna zasługa tutaj Ridnoura, który gra kolejne fajne PO i Jeffersona, który ofensywnie zagrał serię marzenie jak na 3cią opcję :) 

 

z drugiej strony interesuje mnie Twój komentarz nt. słabego prospekta Rose'a, który po zajęciu 3ciego miejsca w klasyfikacji najlepszych asystujących w RS póki co jest liderem w tej kategorii w PO (i ma już 2 na 4 nagrody grajka meczu) :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

 a Aldrige (czyli swego czasu jeden z większych memów wśród podkoszowych) zrobił b2b 29/21 i 19/20

Griffin  19.2/12.4

LMA    16.8/13.2

Tak więc dlaczego piszesz takie rzeczy? Dlaczego bierzesz wyrywkowe mecze manipulując faktami? 

A Rose? Cóż, raz w Pacers grał gość z FA słabszy nawet od Scoli, dwa @elwariato w mojej opinii po pierwszym meczu za bardzo kombinował z taktyką i Haywardy czy Tadki Jangi to nie materiał na starterów w PO. Zobaczymy jak Rose zagra z Raptors. Jeżeli spoko, to przyznam Ci rację, że jest dobrym PG. Nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Griffin  19.2/12.4

LMA    16.8/13.2

Tak więc dlaczego piszesz takie rzeczy? Dlaczego bierzesz wyrywkowe mecze manipulując faktami

A Rose? Cóż, raz w Pacers grał gość z FA słabszy nawet od Scoli, dwa @elwariato w mojej opinii po pierwszym meczu za bardzo kombinował z taktyką i Haywardy czy Tadki Jangi to nie materiał na starterów w PO. Zobaczymy jak Rose zagra z Raptors. Jeżeli spoko, to przyznam Ci rację, że jest dobrym PG. Nie ma problemu.

TY MANIPULUJESZ FAKTAMI

ALE JAK ROSE ZAGRA SPOKO VS NAJLEPSZY TEAM I ROZGRYWAJĄCY LIGI TO WTEDY PRZYZNAM CI RACJĘ

:)

ale miło że przynajmniej uczciwie wkleiłeś że LMA przeciwko Twoim podkoszowym bulterierom grał lepiej niż w RS

btw @Krzemo będzie jutro relacja z g7?

kibice Sixers już gotowi!

Bag-Headed Sports Fans Who Love Awful Teams | Bleacher Report | Latest  News, Videos and Highlights

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

TY MANIPULUJESZ FAKTAMI

ALE JAK ROSE ZAGRA SPOKO VS NAJLEPSZY TEAM I ROZGRYWAJĄCY LIGI TO WTEDY PRZYZNAM CI RACJĘ

:)

ale miło że przynajmniej uczciwie wkleiłeś że LMA przeciwko Twoim podkoszowym bulterierom grał lepiej niż w RS

19.2/12.4 vs 16.8/13.2.

Skoro LMA jest najlepszym podkoszowym serii, a Griffin nie ma obrony, to skąd takie staty? 

Rywalizacja tej pary na remis (nawet ze wskazaniem na Blejka), a Ty piszesz mimo podkoszowych podając staty z dwóch meczów, gdzie w dwóch innych miał 9 i 7 zbiórek. To nie manipulacja?

Skoro Ty każesz mi oceniać Rosea po serii vs najsłabszy team PO, to ja pozwolę sobie go ocenić po serii vs najlepszy. Wyjdzie wiarygodna średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

19.2/12.4 vs 16.8/13.2.

Skoro LMA jest najlepszym podkoszowym serii, a Griffin nie ma obrony, to skąd takie staty? 

Rywalizacja tej pary na remis (nawet ze wskazaniem na Blejka), a Ty piszesz mimo podkoszowych podając staty z dwóch meczów, gdzie w dwóch innych miał 9 i 7 zbiórek. To nie manipulacja?

Czekaj

- Najpierw piszesz o Haywoodzie

- ja pokazuję że Twoi podkoszowi to nie był żaden factor w wygraniu serii (przegrana na zbiórce itd)

- teraz ty piszesz o jakiejś rywalizacji LMA/Blake

wtf?

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Skoro Ty każesz mi oceniać Rosea po serii vs najsłabszy team PO, to ja pozwolę sobie go ocenić po serii vs najlepszy. Wyjdzie wiarygodna średnia.

akurat Pacers obwód mają niezły -> oni biedę mają pod koszem (w sumie to nie dziwne że klub filialny Pacers bierze przykład ze swojego klubu patronackiego Spurs w tej kwestii xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

Czekaj

- Najpierw piszesz o Haywoodzie

- ja pokazuję że Twoi podkoszowi to nie był żaden factor w wygraniu serii (przegrana na zbiórce itd)

- teraz ty piszesz o jakiejś rywalizacji LMA/Blake

wtf?

akurat Pacers obwód mają niezły -> oni biedę mają pod koszem (w sumie to nie dziwne że klub filialny Pacers bierze przykład ze swojego klubu patronackiego Spurs w tej kwestii xD)

Hay       9.2/13.0

Bogut   10.6/14.4

Moja para podkoszowych zdobywała o 1 ppg więcej w serii i 2.2 rpg mniej. I to piszemy tylko o starterach, bo pewnie Val i Love z ławki mieli większy impakt niż Cook i Hollins. A Ty piszesz mimo podkoszowych :)

I dlaczego krzyczysz wielkimi literami? Tak sobie tylko piszemy, na luzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Ale dlaczego napisaleś "mimo podkoszowych"? Nie patrzyłeś w statystyki? Pisałeś z pamięci? Czy może wybieramy dwa najlepsze mecze z serii do analizy? :)

bo Twoi podkoszowi nie byli żadnym factorem :)

główni architekci wygranej to Ridnour i Jefferson (no Love z rezerwy też zagrał ładnie - prawie tak dobrze jak można oczekiwać od sixth mana na max konrakcie xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

bo Twoi podkoszowi nie byli żadnym factorem :)

główni architekci wygranej to Ridnour i Jefferson (no Love z rezerwy też zagrał ładnie - prawie tak dobrze jak można oczekiwać od sixth mana na max konrakcie xD)

Od młodego 6th mana na max kontrakcie. Takiego z masą potencjału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, julekstep napisał:

 

akurat Pacers obwód mają niezły -> oni biedę mają pod koszem (w sumie to nie dziwne że klub filialny Pacers bierze przykład ze swojego klubu patronackiego Spurs w tej kwestii xD)

Będę musiał oczekiwać wiekszego wsparcia od spurs z racji ich patronatu😋 plus jak zes mi wywalił najlepszego podkoszowego, i to wtedy gdy juz z qcinem o wymianie gadałem, to nie dziwne ze bida była. I tak poczytuję sobie za sukces awans do po grając duetem Gadzuric, Varnando

3 godziny temu, ignazz napisał:

Gratuluje. Życzę Mistrza. Go go nets. 

Podłaczam sie do życzeń, tytuł dla nets to była by fajna historia👍 ewentualnie tytuł magic, bo to ukrylo by moja postawe w 1rd, ale w przypadku tych to jeszcze nie ta dekada 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.