Skocz do zawartości

[2035] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Lepiej nie pisz. Mam taki spokojny dzień :)

masz na myśli tą serię w której LMA będzie najlepszym wysokim a najlepszego scorera jednej drużyny będzie w stanie zastopować 2nd-def team player z drugiej? :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to typy! (na szybko bo nie mam weny :P)

Wschód:

Raptors - 76ers: 4-0 

Seria bez historii. 76ers to one man-show Koby'ego a Raptors to drużyna kompletna. Nie widzę żadnej szansy dla Philadelphii w tym zestawieniu. X-Factor: Gilbert Arenas -> czy da poszaleć Koby'emu na tyle aby ten urwał ten jeden mecz?

Magic - Pacers: 4-2

Początek bez Gaya, ale Magic wydają się dużo lepiej zbilansowaną drużyną. Powinna być druga runda dla mnie w tym roku. X-Factor: Greg Oden, który powinien rządzić w strefie podkoszowej przeciwko wynalazkom wariata.

Celtics - Hornets: 4-1

Hornets to imho zdecydowanie najlepsza ekipa wśród druzyn 5-8 (pewnie nawet lepsza niż Magic i Nets)...no ale z Celtics matchupują się fatalnie. X-Factor: Westbrook robiący dziecko Calderonowi.

Nets - Heat: 3-4

No i w końcu robi się ciekawie. Chyba ostatnia szansa Granta Hilla na osiągnięcie czegokolwiek w PO. Dziadki z Miami powinny przeszkolić młodzież z New Jersey. X-Factor: Grant Hill, czy w końcu zagra jak HoF w PO.

Zachód:

Warriors - Trailblazers: 4-3

W przeciwieństwie do wschodu tutaj wynik serii między 1szą i 8mą ekipą nie jest taką oczywistością. Pójdzie na noże, ale ostatecznie to Davis i jego GSW będą górą. X-Factor: Danny Granger, który będzie miał chyba najłatwiejszy match-up w serii (powinien grać vs Okur/Gallinari).

Spurs - Jazz: 2-4

Seria drużyn nr 4 i 5 w której najlepszym wysokim będzie LMA pokazuje słabość konferencji zachodniej. Spurs mieli świetną pakę, ale z jakiegoś powodu postanowili wziąć Love'a jakby nie mieli już wysokiego ofensywnego prospekta bez obrony :) X-Factor: Vince Carter: grając w ataku przeciwko Ripowi powinien utrzymać formę z RS, gdzie od dwóch lat jest rzeźnikiem.

Rockets - Timberwolves: 4-0

Rockets to chyba najmocniejsza 'osobowo' ekipa na zachodzie, gdzie Wolves wydają się najsłabszą PO-ekipą w całej lidze (chociaż trzeba przyznać że mają bardzo głęboki roster). Wynik tej konfrontacji może być tylko jeden. X-Factor: Webber, któremu GM Rockets w końcu zaufał i znów gra w pełnym wymiarze czasu tak jak powinien grać najlepszy PF w historii simki.

Suns - Sonics: 1-4

Brak Bakera będzie kluczowy dla losów tej serii. Z nim Suns byliby faworytem a tak zanosi się na szybkie ryby w Arizonie. Niby w Sonics zabraknie w kilku meczach Tinsleya...ale kim jest Tinsley przy Webberze. X-Factor: Goran Dragic -> czy nie da się totalnie zdominować CP3 i pozwoli reszcie składu wygrywać darmowe mecze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Contender - Camby + Love = totalny szrot-team :) Jak to pisze klasyk "AHA" :)

Contender: 45-22

Contender - Camby + Love: 6-9

 

no co jak co, ale póki co wyniki Spurs potwierdzają moją teorię :)

no i nie pisałem że totalny szrot-team, ot taki bieda, borderline PO team (z Wolves albo Suns miałbyś szansę, ale Carter prześwięci Ripa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Contender: 45-22

Contender - Camby + Love: 6-9

 

no co jak co, ale póki co wyniki Spurs potwierdzają moją teorię :)

no i nie pisałem że totalny szrot-team, ot taki bieda, borderline PO team (z Wolves albo Suns miałbyś szansę, ale Carter prześwięci Ripa :) )

Panie Kolego, ja grałem po wymianie Valem dla pktow potencjału :) Trzeba było przed Biyombo uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no ale alternatywą dla Vala jest Haywood...czyli dalej bieda xD

Haywood to bardzo fajny klocek, o defensywnym profilu, lepiej fitujacy z ofensywnymi Blejkiem, czy Ripem. Haywood ma dalej dobre PostD, DriveD, Blok, Siłę i gabaryty. Wskaż słaby atrybut Haya w byciu Def klockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Haywood to bardzo fajny klocek, o defensywnym profilu, lepiej fitujacy z ofensywnymi Blejkiem, czy Ripem. Haywood ma dalej dobre PostD, DriveD, Blok, Siłę i gabaryty. Wskaż słaby atrybut Haya w byciu Def klockiem.

Haywood w skali ligi jest:

25 w postD

23 w driveD

32 w bloku

97 w OReb

72 w DReb

17 w sile

no generalnie nie jest żadnym wymiataczem w żadnym aspekcie jeśli chodzi o defensywnych klocków ot jest po prostu niezły (post, drive, blok, str) albo średni (zbiórki) będąc jednocześnie fatalnym ofensywnie (niby mało istotne, ale zawsze lepiej mieć klocka który chociaż te 42-43% robi i nie ma dziurawych rąk)

jako backup spoko

jako starter PO-teamu bieda (szczególnie że przy Blake'u albo Lovie taki klocek musi robić 'za dwóch')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Haywood w skali ligi jest:

25 w postD

23 w driveD

32 w bloku

97 w OReb

72 w DReb

17 w sile

no generalnie nie jest żadnym wymiataczem w żadnym aspekcie jeśli chodzi o defensywnych klocków ot jest po prostu niezły (post, drive, blok, str) albo średni (zbiórki) będąc jednocześnie fatalnym ofensywnie (niby mało istotne, ale zawsze lepiej mieć klocka który chociaż te 42-43% robi i nie ma dziurawych rąk)

jako backup spoko

jako starter PO-teamu bieda (szczególnie że przy Blake'u albo Lovie taki klocek musi robić 'za dwóch')

 

PD, DD, Bl, OR, DR, Ju, St, /Waga

85, 89,  88, 71, 81, 55, 86 /268      Hay

90, 75,100, 75, 59, 49, 77 /270     Hibbert

Suma: Hay 555 / Hibbert 525.

 

Dziękuję pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

 

PD, DD, Bl, OR, DR, Ju, St, /Waga

85, 89,  88, 71, 81, 55, 86 /268      Hay

90, 75,100, 75, 59, 49, 77 /270     Hibbert

Suma: Hay 555 / Hibbert 525.

 

Dziękuję pięknie :)

ale czy ja pisałem coś o Hibbercie (który gra obok niezłego defensywnie Millsapa tak btw)?

czy Hibbert to jakiś wyznacznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.