Skocz do zawartości

Trade request Anthony Davis


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a) mozna wymienic gracza do dowolnego klubu (najgorszego), podczas gdy co oczywiste, zawodnik ma jakies konkretnie okreslone destynacje do ktorych chce isc (najczesciej market, czy zajebsity klub)

No fuckin way. Zawodnik to może sobie dolce na Bentleye wydawać, ale u nas nie ma wybierania destynacji bo to stwarza precedens small/big marketów, a każdy MA MIEĆ RÓWNE SZANSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

No fuckin way. Zawodnik to może sobie dolce na Bentleye wydawać, ale u nas nie ma wybierania destynacji bo to stwarza precedens small/big marketów, a każdy MA MIEĆ RÓWNE SZANSE.

stwarza to, ze zawodnik ma isc do lepszej druzyny, gdzie faktycznie ma szanse na mistrzostwo geniuszu

to nie ma byc przejscie dla samego przejscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Poczekaj na rozwój SGA jak pół ligi będzie o niego błagać. 

no spoko, to jak ty myslisz, ze stworzysz paczke, ktroa jakikolwiek gm w realu by przyjal bez SGA ze swojej kadry, to powodzenia

abstrahujac od tego, ze nie oddalbym davisa za sga

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

No dobra.

As z rękawa.

Knicks mają immunitet na trade request. Wynikało to z błędu w pierwszej wersji TR z której Knicks skorzystali, a Lakers próbowali.

Więc @człowiek...morza jedyne co mogę to apelować do Ciebie. Zrób rebuild. Daj Davisowi szansę ( najlepiej w Thunder ), ale pewne zapisy Cię chronią mimo, że były niedoprecyzowane.

Dopiero po po sprawie z Kincks wyszło, że w TR jest luka jak wielki kanion w Kolorado. 

( dlaczego ja mu pomagam jak to za jego sprawą odszedłem z Celtics?! A no tak - nie żywimy urazy ).

Przecież immunitet jest na sezon, a nie na rok.

"4. Każda z drużyn może otrzymać tylko jeden wniosek o Trade Request na sezon. Drugi wniosek dotyczący tej samej drużyny w tym samym sezonie zostanie automatycznie odrzucony."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując:

dla mnie trade request powinien miec co najmniej dwa obowiązkowe dodatkowe zapisy:

1) maks 3-5 klubow do ktorych zawodnik chce isc (tlumaczac lopatologicznie. nie chodzi mi o big markets nawet, tylko musi to miec dla niego sens, np do wolves. bo jaki sens mialoby dla niego aktualnie przejscie do thunder?)
2) klub kokosa. moze sie zdarzyc tak, ze oferty po prostu beda c***owe. jakbym podal wam przyklady ofert ktore dotychczas sie pojawily to niezle byscie sie zasmiali.
3) po wybraniu 3-5 klubow, drugie glosowanie, w ktorym nie moga wziac udzialu wybrane kluby (jako glowni zainteresowani), czyli znow potwierdzenie przez 2/3 ze trade request skada zawodnik.

i pls Eld nie odpowaidaj na ten post, bo ty nie ogarniasz totalnie temat, c***a sie znasz i c***a rozumiesz.

aktualnie ten zapis trade request jest totalnie z pizdy, bez sensu i nie kieruje sie dobrem zawodnika.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

podsumowując:


2) klub kokosa. moze sie zdarzyc tak, ze oferty po prostu beda c***owe. jakbym podal wam przyklady ofert ktore dotychczas sie pojawily to niezle byscie sie zasmiali.

należy zauważyć, że w interesie gracza akurat jest aby paczka za niego była najgorsza, ergo , najlepszy towar zostaje w jego nowej drużynie

to problem raczej GM starej drużyny i stąd te koszmarne zachowania graczy na wylocie... Harden czy  Ben. im większe zgliszcza robią tym dla nich NIESTETY lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

należy zauważyć, że w interesie gracza akurat jest aby paczka za niego była najgorsza, ergo , najlepszy towar zostaje w jego nowej drużynie

nalezy zauwazyc, co dostali pelicans za davisa czy rockets za hardena i czy to, ze grcz chce by paczka byla za niego jak najgorsza ma jakiekolwiek znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

Dlaczego?

Eldzisławie Wspaniały ! od dłuższego czasu niestety mimo, że złoty z Ciebie i pomocny chłopak, czego się nie dotkniesz to zjebiesz.

a to daty popierdolisz, a to pomyli się prosty zapis regulaminu lub co gorsza przeczytasz coś bez zrozumienia. Naszła mnie taka myśl że ciężko byłby mi wykrzesać  z twojej iskry zysk jakbyś np. pracował dla mnie. Nie wiem czy zauważasz to ale jesteś od dłuższego czasu na bakier z wieloma aspektami łącznie z rytmem rozmów z niektórymi GM, obrażasz się o byle co, motasz w taki sposób, że ciężko zrozumieć intencje a alkoholem nie można w twoim przypadku tłumaczyć ekscesów. Wielu pisze wprost abyś odpoczął od szerszego pisania bo masz nieznośną manierę odnośników do różnego rodzaju wydarzeń z przeszłości ( @RonnieArtestics proszę nie dopisuj już kolejnego posta w tym temacie) a w szczególności do Złotych Czasów jak byłeś Radnym. Ja szczerze mogę napisać, że nie pcham się na stanowiska gdy nie znam się w danym temacie i tu niestety nie świecisz przykładem wiedzy CBA. Te niby żarty o moderacji też są dwuznaczne a mam takie ( może mylne ) wrażenie że nasz temat beGM stał się ostatnia areną donosów i blokad których wcześniej nie było. Zbiega się to niestety z twoją nadgorliwą działalnością. Najgorsze jest jednak to, że taki mocno niestabilny jesteś. No i nie ma dnia bez jakiegoś wątpliwego wpisu bo dziś znowu gdzieś tam mimo chodem swoje banały przypominałeś.

W  wielu przypadkach twoja pracowitość i nadgorliwość przynosiła BARDZO dobre efekty u nas na forum i za to dziękuję ale ostatnio nie masz zbytnio dobrej passy i lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Masz tych baboli ostatnio sporo, moim zdaniem za dużo po prostu.

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

nalezy zauwazyc, co dostali pelicans za davisa czy rockets za hardena i czy to, ze grcz chce by paczka byla za niego jak najgorsza ma jakiekolwiek znaczenie

nie wiem czy te paczki za czołowych graczy ligi to takie złoto. a nerwy były.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Eldzisławie Wspaniały ! od dłuższego czasu niestety mimo, że złoty z Ciebie i pomocny chłopak, czego się nie dotkniesz to zjebiesz.

a to daty popierdolisz, a to pomyli się prosty zapis regulaminu lub co gorsza przeczytasz coś bez zrozumienia. Naszła mnie taka myśl że ciężko byłby mi wykrzesać  z twojej iskry zysk jakbyś np. pracował dla mnie. Nie wiem czy zauważasz to ale jesteś od dłuższego czasu na bakier z wieloma aspektami łącznie z rytmem rozmów z niektórymi GM, obrażasz się o byle co, motasz w taki sposób, że ciężko zrozumieć intencje a alkoholem nie można w twoim przypadku tłumaczyć ekscesów. Wielu pisze wprost abyś odpoczął od szerszego pisania bo masz nieznośną manierę odnośników do różnego rodzaju wydarzeń z przeszłości ( @RonnieArtestics proszę nie dopisuj już kolejnego posta w tym temacie) a w szczególności do Złotych Czasów jak byłeś Radnym. Ja szczerze mogę napisać, że nie pcham się na stanowiska gdy nie znam się w danym temacie i tu niestety nie świecisz przykładem wiedzy CBA. Te niby żarty o moderacji też są dwuznaczne a mam takie ( może mylne ) wrażenie że nasz temat beGM stał się ostatnia areną donosów i blokad których wcześniej nie było. Zbiega się to niestety z twoją nadgorliwą działalnością. Najgorsze jest jednak to, że taki mocno niestabilny jesteś. No i nie ma dnia bez jakiegoś wątpliwego wpisu bo dziś znowu gdzieś tam mimo chodem swoje banały przypominałeś.

W  wielu przypadkach twoja pracowitość i nadgorliwość przynosiła BARDZO dobre efekty u nas na forum i za to dziękuję ale ostatnio nie masz zbytnio dobrej passy i lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Masz tych baboli ostatnio sporo, moim zdaniem za dużo po prostu.

nie wiem czy te paczki za czołowych graczy ligi to takie złoto. a nerwy były.

@january proszę Cię o wybranie za mnie dwóch graczy na two-way. Wierzę, że zrobisz to dobrze. Myślę, że jesteś to wstanie dla mnie zrobić. Jeśli nie Ty, to @Ashigaru.

Do zobaczenia przy opisach po pierwszym trymestrze.

----------------------------------------------

Powodzenia wszystkim w T1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.