Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2021/2022


mikrofalowka

Które miejsce w Konferencji Wschodniej zajmie Milwaukee Bucks na koniec sezonu regularnego?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które miejsce w Konferencji Wschodniej zajmie Milwaukee Bucks na koniec sezonu regularnego?

    • 1
      8
    • 2
      7
    • 3-4
      1
    • 5-6
      1
    • 7-10
      0
    • przedawkowałem i uważam, że nie wejdą do playoffów
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.10.2021 o 00:30

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to pytanie czy Bucks stać na obronę tytułu?

Po1  - Bucks od lat było mocne w RS i kiepskie w PO ale ma TOP3 gracza tej ligi i dobrze dopasowaną resztę ale

PO 2 - Oni mieli dużo szczęścia bo jako nieliczni dotrwali zdrowi a rywale się sypali jeden za drugim

Mistrzowski trzon został.. Grayson Allen będzie tu dobrym uzupełnieniem. Zakapior, zadzior, potrafiący bronić rzucić za 3. Bukcs dokonali dobrej wymiany z Memphis. Powrót Hilla to też super wiadomość. On dobrze pasował do Giannisa. Był ważnym elementem ofensywy i choć już ostatni rok nie był udany to wciąz jako rezerwowy pg to duże wzmocnienie... Gorzej jest ze zmiennikami Giannisa.. I Middletona choć tu od biedy może Grayson grać... Hood jest wielce wątpliwe by dotrwał w zdrowiu. Do tego nie potrafi bronić i chyba boi się gry w kontakcie. Bucks to nie będzie przypadek Raptors ale chyba też nie będzie to przypadek Warriors... Fajnie jakby kolejny rok utarli nosa Galacticos Nets ale też jednak finalnie wolałbym by tym razem finał przegrali z .......Jazz. Wszystko poniżej finały Wschodu to będzie porażka i to spora ale obrona tytułu byłaby jeszcze większą niespodzianką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artlan napisał:

Swoją drogą nadal twierdzisz, że Jokic powinien pójść przed Giannisem w drafcie organizowanym na zasadzie ,,rozwiązujemy ligę i budujemy zespoły od nowa''?

To jest dość skomplikowane bo Giannis jest lepszym graczem ale wysoki rozgrywający jest rzeczą unikatową i co do zasady tworzy ogrom przewag ( LeBron, Doncic, Jokić) ... Jokica jest łatwiej obudować ale Giannis obudowany daje ci większą szansę na tytuł . Raczej nadal bym brał Jokica jako centralny punkt drużyny tworzonej od zera ale też trzeba pamiętać,że Giannisa coraz trudniej zatrzymywać w atakowaniu kosza... On w minionym sezonie pod koszem miał 84% skuteczność i całkiem solidny floater na poziomie 40%... Z drugiej strony on często pod kosz wjeżdża z łokciem który wyprostowuje odpychając sobie obrońcę co zgodnie z obecnymi przepisami będzie traktowane jak faul ofensywny więc może mu ta skuteczność spaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mikrofalowka napisał:

Tak więc, owszem jestem prawdopodobnie jedynym fanem Bucks w Polsce i prawdopodobnie o godz 5 rano 22 lipca to ja byłem najszczęśliwszym człowiekiem w Polsce.

Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Daveknot to powszechnie znany, największy stulejarz Buxów od dawien dawna, a na pewno od czasów Desmonda Masona.

https://bucks.pl/

Sorry, że zjebałem Ci sampoczucie, ale wewnętrzny głos sprawiedliwości kazał mi bronić honoru największego znanego mi rogacza.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Giannis ma zamiar trafiać przez cały sezon takie pull up rzuty to klękajcie narody.... Niesamowite jak dziś JAzz próbowało odcinać Giannisa od wjazdów co się udawało a ten na luzie trafiał trudne rzuty nad obrońcami.... Widać ,że jest w formie...

No i jesli sparing ostatni ma być prognostykiem to Grayson Allen będzie w s5.... Dobrze wygląda jego współpraca z Giannisem czy Middletonem ale jak na razie ławka Bucks pozostawia sporo do życzenia.. Myślę, ze Jazz to mocno niewygodny rywal dla Bucks. Dużo rzucają za 3 a Bucks nadal tak sobie broni obwód.. Do tego obrona Jazz akurat świetnie potrafi odcinać wjazdy i rozbijać pnr.... OStatnie 2-3 lata mecze z Bucks były najlepsze w sezonie i mam nadzieje ,że takie będą też tegoroczne ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lu- napisał:

Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Daveknot to powszechnie znany, największy stulejarz Buxów od dawien dawna, a na pewno od czasów Desmonda Masona.

https://bucks.pl/

Sorry, że zjebałem Ci sampoczucie, ale wewnętrzny głos sprawiedliwości kazał mi bronić honoru największego znanego mi rogacza.

Kajam się w prochu i popiele. Zapomniałem już zupełnie o Dawidzie Księżarczyku. W pierwszych latach mojej przygody z Bucks regularnie odwiedzałem jego bloga. Niestety od dłuższego czasu już praktycznie nic nie pisze, a szkoda bo świetnie się go czytało.

Także przyznaję z pokorą, że nie jestem osamotniony w kwestii kibicowanie Kozłom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mikrofalowka napisał:

 

Także przyznaję z pokorą, że nie jestem osamotniony w kwestii kibicowanie Kozłom.

Polecam również zobaczyć u mnie zakładkę "ulubiony zespół" Na moim profilu, niezmieniana od założenia konta. Jest nas więcej, tylko w naszej mentalności leży ukrywanie się;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dej pan spokój, wszyscy wiedzo że w lipcu to zmieniłeś

32 minuty temu, fluber napisał:

Polecam również zobaczyć u mnie zakładkę "ulubiony zespół" Na moim profilu, niezmieniana od założenia konta. Jest nas więcej, tylko w naszej mentalności leży ukrywanie się;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Bucks na luzie wygrali. Giannis jest niewiarygodny 

Pewny siebie... Myślałem ,że to Bucks nie mają jak bronic Nets a tu się okazuje ,że to Brooklyn nie ma żadnej odpowiedzi na Giannisa. Wiadomo to tylko mecz nr 1 ale Bucks nie wyglądają na jednoroczną efemerydę jak Mavs i Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna wygrana i cieszy w niej wszystko oprócz tej kontuzji Holidaya. Mam nadzieję, że to nic poważnego. O dziwo było łatwiej niż sądziłem, bo chyba nikt się nie spodziewał 20+pkt przewagi.

Ciul tam z meczem. I tak najfajniejszym wydarzeniem była ceremonia wręczania pierścieni ( w tym dla Herba Kohla) i odsłonięcie banneru. Do tego Jim Paschke powrócił ten jedyny, ostatni raz z emerytury by poprowadzić cała ceremonię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.