Skocz do zawartości

AGD, RTV & stuff


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw przygotuj strategie kupna w chwili gdy będą promocje. Rozpoznaj temat bo w media markt robiąc kartę klienta dostaniesz 40 złotych na start i za każde 500 wydane 50 dostaniesz na dalsze zakupy. W euro za to lubią robić promocje schodkowa. Każdy kolejny produkt taniej. W sumie kiedyś ten 5 to był za 1 zeta lub 80% taniej. Dziś produkty są w bardzo podobnej dosyć nietrwałej ( celowo) jakości i producenci starają się produkować. Towar który po upływie gwarancji często się psuje i tak. Stad niesamowicie spłaszczyło się jeżeli chodzi o jakość i trwałość produktów. Świat parszywieje w tym względzie. A sklep wypchnie ten towar na którym zarabia najwiecej wiec trudno o radę eksperta na miejscu. Nie robiąc sobie wielkich oczekiwań poszedł bym w produkt po prostu często kupowany ogólnie bardzo uważnie starając się wyłowić promocje w danej sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, agresywnychomik napisał:

W ciagu 2 tygodni bede zmuszony kupic:

lodowke,

pralke,

suszarke,

zmywarke,

Bez limitu cenowego, jako ze kompletnie sie nieorientuje moze ktos moglby cos polecic.

Dziekuje

 

Beko - w miarę niskie ceny, dobra jakość. Polecam

Omijaj szerokim łukiem Solgaz - chciałem wesprzeć tego naszego producenta i kupiłem indukcję i piekarnik. Indukcję już wywaliłem bo się popsuła a piekarnik mam ale wciąż mi robi "dyskotekę" Nie warto płacić za tak niską jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, agresywnychomik napisał:

lodowke,

pralke,

suszarke,

zmywarke

lodówka - fajny jest metal cooling z tyłu

pralka - samsung QuickDrive 

zmywarka - bosch/siemens  - to samo (kolory koszyków inne ;)) tylko trzeba się naszukać bo ceny i modele nie mają żadnego sensu, czasem gorsze modele są droższe i na odwrót. polecam szufladę na sztućce

 

3 godziny temu, Sebastian napisał:

Nie warto płacić za tak niską jakość. 

jak to się ładnie mówi - biednych ludzi nie stać na niską jakość. zawsze kończy się tak że oszczędzanie na jakości wychodzi bokiem, bo trzeba 3x to samo słabe kupić potem

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 11:08, Me Myself and I napisał:

dobra trudny temat - telewizor. plazma panasonic od 9 lat ciągle daje radę ale najgorsze ze nie ogarnia żadnych nowych funkcji. na co się teraz patrzy? oglądany głównie sport (surprise), czasem kradziony serial (dawć w końcu D+), czasem film. wielkość tak 55-65, fajnie jakby miał przyzwoity dźwięk (wysoki i dość pusty pokój) albo co do tego w zesawie przypiąć? 

Niedawno kumpel zakupił sobie OLEDa od LG (model B1 bodajże), w sumie chwali dźwięk, chociaż on akurat pokój ma umeblowany, więc to ma jakiś wpływ. Natomiast twierdzi że do codziennego oglądania nie potrzebuje dodatkowych głosników - jak chce jakiś konkret film/koncert to ma podpięte kino domowe. Zawsze możesz dokupić soundbara jak coś - jest tego sporo od każdego producenta.

Nie chce reklamować LG w żadnym wypadku (sam mam Soniacza :P ) ale OLEDa 55 na stronie LG można wyrwać za mniej niż 5k (55 cali). Oczywiście pewnie są lepsze ceny w różnych sklepach, więc tu sobie zerknij. Nowe OLEDy mają już praktycznie wszystkie potrzebne bajery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

miesiąc temu kupiłem AirPods Pro, kosztowały 919zł, brat chciał sobie kupić tydzień temu, mówię mu "poczekaj na black friday, u nas to gówno, ale może akurat".

RTV Euro AGD 919zł bez "przeceny"

Media Markt 919zł, przecenione z 1199zł

Media Expert 919zł, przecenione z 999zł

 

Kraj kwitnącej cebuli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

miesiąc temu kupiłem AirPods Pro, kosztowały 919zł, brat chciał sobie kupić tydzień temu, mówię mu "poczekaj na black friday, u nas to gówno, ale może akurat".

RTV Euro AGD 919zł bez "przeceny"

Media Markt 919zł, przecenione z 1199zł

Media Expert 919zł, przecenione z 999zł

 

Kraj kwitnącej cebuli.

 

Tak jest co roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Cardi napisał:

miesiąc temu kupiłem AirPods Pro, kosztowały 919zł, brat chciał sobie kupić tydzień temu, mówię mu "poczekaj na black friday, u nas to gówno, ale może akurat".

RTV Euro AGD 919zł bez "przeceny"

Media Markt 919zł, przecenione z 1199zł

Media Expert 919zł, przecenione z 999zł

 

Kraj kwitnącej cebuli.

 

Btw. Warto kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

A używasz w ogóle słuchawek bezprzewodowych? Bo moim zdaniem ta koncepcja to porażka, kolejna rzecz która trzeba pamiętać żeby lądować. 

mam starszy model ale ostatnio konfiskatę torebkową zrobiła mi Kobieta więc myślę aby się "uniezależnić". Do samolotu/pociągu i tak używam dużych nausznych z redukcją szumu Sony

no i ciekawość co daje to PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ignazz napisał:

Btw. Warto kupić? 

Warto. Dopasowanie do uszu bardzo dobre, 3 rozmiary do wyboru, tryb izolowania od dźwięku zewnętrznego super działa w samochodzie/pociągu/na ulicy, tryb transparent też super działa w biurze, jakbyś muzykę gdzieś w tle puścił, normalnie mozna rozmawiać z innymi. Sterowanie klikami, a nie dotykaniem znacznie lepsze w moim odczuciu, znacznie dokładniejsze. Czas pracy na trybie izolowania dźwięku 4:12h sprawdzane własnoręcznie, bez tego trybu pewnie z 4:30 może dłużej pociągnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cardi napisał:

miesiąc temu kupiłem AirPods Pro, kosztowały 919zł, brat chciał sobie kupić tydzień temu, mówię mu "poczekaj na black friday, u nas to gówno, ale może akurat".

RTV Euro AGD 919zł bez "przeceny"

Media Markt 919zł, przecenione z 1199zł

Media Expert 919zł, przecenione z 999zł

 

Kraj kwitnącej cebuli.

 

Przecież tak jest wszedzie, nie tylko w Polsce żyją idioci co się na to lapia i te wielkie firmy raczej to wiedzą i stosują ten myk rownież na zachodzie xD

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież tak jest wszedzie, nie tylko w Polsce żyją idioci co się na to lapia i te wielkie firmy raczej to wiedzą i stosują ten myk rownież na zachodzie xD

Ja to wiem, ale tym razem liczyłem, że się miło zaskoczę. Otóż nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.