Skocz do zawartości

Filadelfia 76ers sezon 21/22 - Ben Simmons saga


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, ptak napisał:

Wyżej srają niż dupę mają.

Skończcie z tą wysoka ocena Simmonsa. Od zawsze uważałem że to przereklamowany dzban i okazało się że miałem rację. 

Czyli cały "proces" Filadelfii zakończył się pozyskaniem Embiida?

Nie zartuj, maja Harrisa, Curry Jr’a i Drummonda za frytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ptak napisał:

Pozyskali ich w wyniku wyborów w drafcie?

A to the process miał polegać na złożeniu mistrzowskiego składu z samych własnych wyborów w drafcie? 
 

plus ehh, chyba nie skumałeś ironii… 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę co wyrabia Ben to jest to chyba jego ostatni kontrakt w tej lidze. Wątpie by ktoś zaryzykował i dał mu coś więcej niż minimum.. Wprawdzie na razie 76ers nie moga mu walnąć większych kar niż te 2,1 mln , które już otrzymał ale coś czuje ,że to się skończy w sądzie bo Filadelfia wciąz mu nie wypłaciła tej drugiej raty pensji i pewnie wstrzyma 3 tylko ,że na razie nie może nakładać kar

A to pech bo z tego co widziałem to 76ers nawet sobie całkiem nieźle radzą choć Joel znowu ma coś z kolanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julius @BMF co taka cisza? 76ers bez Bena bez Harrisa ma najlepszą ofensywa w lidze. Ok Curry nie utrzyma 56%za 3 ale fajnie bez Bena piłka krąży po obwodzie to szukanie lepiej ustawionego gracza to jak Curry odcina się i stoi niepilnowany w rogu lbo Niang jest przepiękna. 76 grają bez klasycznj jedynki. Niby jest Maxey ale nie monopolizuje pilki. Akcje są różnorodne często to Joel kreuje. Dziś jedynie sobie słabo radził jak go bronił Caruso. Czy Fila ma szansę być w Top 4 wschodu? Realnie to większe niż Hawks czy Knicks. Rivers to fajnie poukładał. Niang dostał większą rolę niż w Jazz a trafia za 3 jak tam więc jest świetnym uzupełnieniem. Korkmaz gra bardzo dobrze chyba swój najlepszy sezon. W obronie walczą i coraz mniej widać brak Simonsa.. ja wiem że rok temu też długo wyglądali mocno ale teraz HCO wygląda znacznie lepiej niż rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 12:26, ely3 napisał:

@Julius @BMF co taka cisza? 76ers bez Bena bez Harrisa ma najlepszą ofensywa w lidze. Ok Curry nie utrzyma 56%za 3 ale fajnie bez Bena piłka krąży po obwodzie to szukanie lepiej ustawionego gracza to jak Curry odcina się i stoi niepilnowany w rogu lbo Niang jest przepiękna. 76 grają bez klasycznj jedynki. Niby jest Maxey ale nie monopolizuje pilki. Akcje są różnorodne często to Joel kreuje. Dziś jedynie sobie słabo radził jak go bronił Caruso. Czy Fila ma szansę być w Top 4 wschodu? Realnie to większe niż Hawks czy Knicks. Rivers to fajnie poukładał. Niang dostał większą rolę niż w Jazz a trafia za 3 jak tam więc jest świetnym uzupełnieniem. Korkmaz gra bardzo dobrze chyba swój najlepszy sezon. W obronie walczą i coraz mniej widać brak Simonsa.. ja wiem że rok temu też długo wyglądali mocno ale teraz HCO wygląda znacznie lepiej niż rok temu

Wiesz, co... cięzko cokolwiek sensownego napisac. siedzem, paczem i... czekam na rozwoj sytuacji.

Sixers poki co grali z ogórkami. Jedyny poważny mecz Nets przegrali w crunch, czyli ta sama historia.

Ten bilans fajnie wyglada w tabelce, ale wiele nie mowi.

 

...

dont get me wrong.

 

fajnie, że Sixers są watchable, że wykorzystują atuty - tego mocno brakowało przed Doc'iem. Ale realnie jesteśmy w kosmoscie. wiekszosć sallary idzie na Simmosna i Harrisa. Pierwszy ma ma najebane w głowie niewiele lepiej od Fultza, drugi jest 3-4 opcją w mistrzowskim teamie. Stat fillerem na RS, którego w crunch nie ma i nie potrafi nic wykreować. 

Czym tu się jarać? Strach pisac, bo zaraz się popsuje.

Thybull w koncu w ataku nie jest tak tragiczny że wreszcie jego defensywa overall wychodzi na plus (dla oka kapitalny człowiek, czasami ma sie wrazenie że recovery ma na predkosci 1.8x te jego bloki, steale, help D) Maxey jest kochany. heh , no takie mi sie słowo narzuca - fajny charakter, skillset ktorego Sixers za czasów Bretta sie bali żeby nie podwazyc roli Bena. Kapitalny grajek, kapitalny puzel, ale nadal młody i nie gamechanger (jeszcze) Licze sie z tym, że pójdzie w paczce z Simmonsem za jakiegos pseudo alsstara wiec strach sie w nim zadurzyć. 

Niang kapitalne wejscie w sezon, Korkmaz to samo. U Miltona procentuje powoli ogranie. 

Cały zespol bez Bena gra wiecej pilką, ma mniej zbędnych extra passów, pseudo highlightow, ale też upside poleciał w dol. Joel gra na razie słaby sezon. Tzn jest świetnym puzlem, ale nie nadpuzlem.

s klasy Beala/Lillarda. Zyskamy jesli Ben zagra i to zagra na sztos poziome, podbije wartosc i jakies Sacto rzuci nam startera, ale wiekszosc trejdow to thybull, maxey w paczce, albo 

Jestem z Moreyem w kwestii Simmonsa, jak dla mnie moze posiedzieć i rok, stracic z  25 baniek bo żaden trade w tym roku nic nam nie daje o ile nie pozyskamy kogo

 

a bym zapomniał

Drummond 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Joel wejscie w sezon miał mocno takie sobie, ale dziś mogl zaliczyć nokaut dekady. Wystarczyło nieco lepiej przymierzyć 

 

Jak pisałem: Sixers graja poki co raczej z ogórkami. Ważne jest umieć tych ogórków ogrywać, bo Sixers Bretta już w pewnym momencie potrafili dostać wjeba z każdym i wszędzie. Jak to po wypadnieciu gwiazdy wszyscy musieli zrobić step-up, każdy ma coś tam do udowodnienia i ugrania. Fajnie się to ogląda, ale Bullsy away to najwartosciowszy Win tego roku, a umówmy się że cele są nieco ambitniejsze niż klepanie Pistonsów, OKC, czy Pelsów. 

Bardzo cieszy mnie gra Korkiego, od początku miał fajne momenty, potem był czas jakby miał obsrane porty ilekroc wąchał parkiet, był request tradeu, ale wszystko ułożyło sie dla niego fajnie i dostał sporo minut. Zarówno on , jak i taki Jerami Grant jest przykładem jak ważna jest cierpliwosci i czas na rozwój. Ten czas teoretycznie nadal ma przecież choćby Simmons, ale też trzeba chcieć się rozwijać. 

Szkoda że Maxey ma jeszcze kawałek do primeu, bo za 3-4 lata moglby byc legitnym supportem dla Embiida w ofensywie.

Na takich rywali jak dotychczas ta team-oriented basketball wystarcza i Sixers są bardzo fajni. Harris jest raczej juz pod swoim sufitem i lepszy nie bedzie, trzeba go ładnie wypromowac i może ktoś się skusi bo to wlasciwie jedyna opcja, żeby dostać większej flexibility w payrollu. Simmons predzej czy pozniej poleci do Cavs, Wolves czy Sacto, ale jak łatwo się domyślic - tam wielu gamechangerow nie dostanemy w ewentualnej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Given that Simmons has been at odds with the 76ers, it’s clear the trust must be built before he delves into the personal matters of his mental state with them. Sources added that Simmons has informed the franchise for months that he is not feeling mentally ready, but that the organization has insisted on attempts to get him to play again.

Bardzo niefajnie ze strony klubu, a dalsze obrzucanie błotem Simmonsa w świetle powyższego, cóż, świadczy o zaściankowości rzucających kamieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Benem to jednak coś nie tak albo jego agent nie ogarnia..

Najpierw Ben- mogę siedzieć cały sezon

Klub wstrzymuje wypłatę

Ben to ja może jednak wrócę ale na treningach będę olewał

Klub nakłada kary zgodnie z CBA

Kary wynoszą 2 mln.

Ben - to ja może jednak mam problemy mentalne

Klub ok to my podeślemy ci profesjonalną pomoc a na razie zgodnie z CBA zawieszamy dalsze  kary

Ben - a nie taki wał jak pozwole się konsultować

Klub - no to odwieszamy zawieszenie kar i masz kolejne 250 tys dolarów kary za każdy mecz

Ben a nie to może ja jednak spotkam się z Waszym fachowcem

 

JA rozumiem ,że Ben nie musi znać wszystkich niuansów CBA bo nawet tu na forum o NBA większośc nie ma pojęcia o tym ale od tego ma agenta. On powinien mu ustalić strategię bo za to bierzę bejmy... A tu jest najgorzej rozpisana strategia. Ona nie ma prawa się udać i Ben strzela sobie w kolano i traci pieniądze. Nic nie zyskuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.