Skocz do zawartości

PowerRanking - 2021/22


january

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, karpik napisał:

bo moi rywale też mieli swoje problemy

w realu owszem, w samej grze miałem w 90% zdrowy roster ludzi, którzy większości przypadków grali ze sobą minimum 2/3 sezony, ja i Ty raczej dobrze wiemy, że Jokić był w zupełnie innym otoczeniu z zupełnie innymi perspektywami i aspiracjami, jedyne co mnie trochę pociesza, że i tak na WCF musiałoby się skończyć, stąd nie mam poczucia zmarnowania wyjątkowej okazji na dobry wynik, ale no, ten niedosyt jednak pozostaje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, karpik napisał:

Ja wiem do czego piłeś, ale nie rozumiesz szerszego kontekstu podpisania Jrue. Wiem, że tu prawie nikt nie patrzy na aspekty pozaboiskowe i ile by taki Holiday - wzór profesjonalisty wniósł mentalnie do młodego zespołu na dorobku, ale ja akurat patrzę i poza świetnym fitem na parkiecie, Holiday jest też rewelacyjny w szatni.

Dlatego nie sciagnalem Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, karpik napisał:

A co do problemów Younga, to one się zaczęły w finałach konferencji, także też raczej nie miały wpływu na serie, które wygrałem. Tak mi się przynajmniej wydaje. 

chodziło mi tutaj raczej o jego problemu z scoringiem gdzie w ostatnich 3meczach notował jakieś 37%fg, a w g7, to nawet się srogo już skompromitował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, ze zrobiles cos zle. Zasługujesz na mocną czwórkę, natomiast prawdopodobnie okaze sie, ze twoja druzyna nie przeskoczy pewnego poziomu, jesli nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego i zawsze bedzie ktos lepszy.

Teraz, karpik napisał:

Zerknij se w swój roster, mówiłem Ci, że jesteś past prime.

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

chodziło mi tutaj raczej o jego problemu z scoringiem gdzie w ostatnich 3meczach notował jakieś 37%fg, a w g7, to nawet się srogo już skompromitował

You're better than that. Young był rewelacyjny w G5 i G6, ale był broniony przez trio Simmons, Thybulle, Embiid - u Ciebie nie było takiego zestawu obrońców, więc automatycznie miałby łatwiej, a poza tym Atlanta jest tak skonstruowana, że Young musi oddawać po 30 FGA, u mnie nie musi. A w G7 grał fatalnie do momentu aż zamknął mecz - czyli się nie skompromitował :) Tu akurat plus dla wielu głosujących, że patrzą nie tylko na statsy, ale też na warunki w jakich się gra. Young mierzył się w zeszłych PO z TOP3 i TOP2 defensywą, a potem z najlepszą defensywą PO (Bucks nie bronili super w RS, ale w PO weszli na wyższe obroty). To był wybitny występ i szkoda kontuzji, bo uważam, że Hawks nie byli na straconej pozycji z Bucks (coach Bud średnio ogarniał w tamtej serii, dopiero w finałach robił dobre adjustments).

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Ja nie twierdze, ze zrobiles cos zle. Zasługujesz na mocną czwórkę, natomiast prawdopodobnie okaze sie, ze twoja druzyna nie przeskoczy pewnego poziomu, jesli nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego i zawsze bedzie ktos lepszy.

Może tak być, ale ja liczę po prostu na naturalny rozwój moich graczy, większość z nich wciąż gra na rookie contracts i się poprawiają z roku na rok. Jeśli Young lub Zion nie wejdą na poziom z okolic top5 ligi, to być może nie przeskoczę pewnego poziomu, ale na tym polega budowa drużyny poprzez draft, że czekasz cierpliwie na efekty i nie reagujesz pochopnie przy pierwszych problemach. Gdybym miał się przejmować czyimiś opiniami, to bym pewnie wymienił Trae w trakcie rookie season, a Ziona rok temu. Jednak oni stają się z roku na rok coraz lepsi i na pewno wolę postawić na nich jako filary drużyny na najbliższe powiedzmy 8-10 lat niż wymienić ich na sprawdzonych liderów na tu i teraz i po 2 latach zbankrutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, karpik napisał:

Może tak być, ale ja liczę po prostu na naturalny rozwój moich graczy, większość z nich wciąż gra na rookie contracts i się poprawiają z roku na rok. Jeśli Young lub Zion nie wejdą na poziom z okolic top5 ligi, to być może nie przeskoczę pewnego poziomu, ale na tym polega budowa drużyny poprzez draft, że czekasz cierpliwie na efekty i nie reagujesz pochopnie przy pierwszych problemach. Gdybym miał się przejmować czyimiś opiniami, to bym pewnie wymienił Trae w trakcie rookie season, a Ziona rok temu. Jednak oni stają się z roku na rok coraz lepsi i na pewno wolę postawić na nich jako filary drużyny na najbliższe powiedzmy 8-10 lat niż wymienić ich na sprawdzonych liderów na tu i teraz i po 2 latach zbankrutować.

No tak, ale ale oni nie beda wiecznie na rookie umowach.

Clue jest takie, ze wydanie 50-paru mln na duo Holiday-Wood to nic specjalnego, tym bardziej w przypadk udrużyny aspirujacej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.