Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22 – mini-draft


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

@Falki @Skam @123  @LosAngelesAnwil @qbarox @jordan20
@chyzio


nie będę się rozpisywał. Wszystko jest w excelu w zakładce na dole mini-draft, kolejność, lista dostępnych zawodników do wybrania, itp.itd. Prośba po wpisaniu swojego wyboru w tym temacie o oznaczenie kolejnej osoby, która ma wybierać. Na bieżąco będę też aktualizował składy po Waszych wyborach w zakładce na dole DYNASTY 2021/2022 

w razie czego pytajcie

Pierwszy @Skam

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JVIc12fnbBRZEcjAX2o38MKPYEL894Eib2LX0iPE1w0/edit#gid=26997318

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chyzio napisał:

w takim tempie daleko nie zajedziemy :)

znam 5 osób z minidraftu z innych lig (mam tez do nich kontakt na messenger i twitterze) i wiem, że te osoby będą nakurwiały szybko :) zobaczymy. nie każdy o tej porze ma dostęp do kompa, praca. @Skam widze ostatnia wizyta 16 godzin temu, wiec na pewno się dziś pojawi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do zainteresowanych mam propozycje, zazwyczaj sprawdzam forum co 2-3 godziny wiec jak ktoś chciałby alerty na Facebooku jak bedzie jego kolej to Niech wyśle mi swoje dane na priv. 

I do was tez prosba żebyście sprawdzali po prostu teraz forum kilka razy dziennie jak macie taka możliwość, chociażby z telefonu. Macie 91 wyborów do zrobienia i ze dwa tygodnie czasu na to, wiec żeby się wyrobić powinniście conajmniej jedną rundę dziennie robić ;) 

Dlatego nie korzystajcie proszę jak nie musicie z pełnych 24 godzin na wybór, bo w 24 godziny to siedmiu musi wybrać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skam napisał:

@wilson44 jaki jest salary cap że tak spytam

 

ale i tak wybieram curry'ego next @jordan20

250$

ale możesz przekraczać na ten moment draftu. Czas na zejście jest do startu Waiverów/FA (jeszcze nie ustalone kiedy dokładnie, po minidrafcie i drafcie rookich dopiero)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.