Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II West w sezonie 2021/22

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

killer7
aQQ
szogo
theANSWER
rk18tw
Tecu
qbarox
Masud
budzikreal
barcalover [komisz]
Siner
julekstep
k4sztan
Mason
El chapo

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 3 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest barcalover bo zgodzil sie pelnic ta funkcje 😉

Planowany termin draftu -

Link do ligi na Yahoo -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wiLQ, tutaj będą odpowiednie informacje nt. statusu organizacji. Pogrubione są drużyny, które już dołączyły na Yahoo!.

 

killer7/Krzysztof - gilusie (termin ok)
aQQ/aQQAS - aQQAS (termin ok)
szogo - Pogromcy Donków (termin ok)
theANSWER - DrogaDoNikont (termin ok)
rk18tw - BarcaTeam (termin ok)
blamu2/Paul - Laguna Bicz (termin ok)
qbarox - London Supersonics (termin ok)

Masud - Zdunia Squad (termin ok)
Raven - Yellowblue (termin ok)
barcalover [komisz] - Kung Flu Fighting (termin ok)
Siner - Sinners (termin ok)
DrunX - DrunX's Sunsik (termin ok)

k4sztan/Michał - Kasztaniaki Bulls (termin ok)
Mason - Menele Nowa Huta (termin ok)
El chapo/Marek - El Chapo (termin ok)

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 3 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Planowany termin draftu - 18.10 godz. 21:00

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/enba2ligawest lub https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30133

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pardon (tym bardziej, że tu wszystko dograne), ale sprawę mam, krótką i bez tłumika - czy komuś pasowałby równie bardzo termin 12.10 (wtorek) na draft w równoległej lidze lub czy nie miałby problemu z przeniesieniem? Zwłaszcza w kontekście spadkowiczów czy awansowiczów (jak ja) liczę, że nie zdążyliście się przyzwyczaić i nie robi wam to większej różnicy :) Mi 18.10 pasuje na draft rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, asq_ napisał:

Panowie, pardon (tym bardziej, że tu wszystko dograne), ale sprawę mam, krótką i bez tłumika - czy komuś pasowałby równie bardzo termin 12.10 (wtorek) na draft w równoległej lidze lub czy nie miałby problemu z przeniesieniem? Zwłaszcza w kontekście spadkowiczów czy awansowiczów (jak ja) liczę, że nie zdążyliście się przyzwyczaić i nie robi wam to większej różnicy :) Mi 18.10 pasuje na draft rzecz jasna.

jak nie bedzie nikogo komu by jakos szczegolnie pasowala taka podmianka to ja moge jbc

w sumie mi wszystko jedno czy ogram kasztanow na wescie czy na eascie :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 09:24, Raven napisał:

Jest ktoś z Was skłonny zamienić się miejscami ze mną i grać w lidze East, gdzie draft jest 13.10 ?

Jak nikogo nie ma, a miałoby to Ci uratować draft, to ja mogę się przenieść, wtedy by tylko nowego komisza trzeba tutaj dobrać. Co myślisz @wiLQ?

Posłałem jeszcze PW do wszystkich w naszej lidze, może ktoś się znajdzie.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, barcalover napisał:

Jak nikogo nie ma, a miałoby to Ci uratować draft, to ja mogę się przenieść, wtedy by tylko nowego komisza trzeba tutaj dobrać. Co myślisz @wiLQ?

Posłałem jeszcze PW do wszystkich w naszej lidze, może ktoś się znajdzie.

Teraz jak juz wszystko macie ogarniete to moze @Mason ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.