Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, julekstep napisał:

taki awans trochę z dupy a dokładniej z dwóch powodów:

- 1 gracz wywalił Mikala na  FA (wtf) przy jego lekkiej zniżce, co praktycznie za free (czyt - prawie cała kasa waiversowa) dało mi 3ciego najlepszego grajka w składzie (szczególnie  że niedługo potem Hayward się zepsu

 

Mikal czy Miles? Bo Hayward na jednego w pływa.

Tak czy siak, którykolwiek by w dowolnym momencie sezonu byl na FA to totalny wtf, a to ze nikt nie dal maksa tez (chociaz moze nie zauwazyli, w 1lidze zdaje sie był ADavis przez jakis czas na FA i bym go wzial, ale sie zorientowalem dopiero po notyfikacji ze ktos go pobrał po informacji ze wraca)

6 godzin temu, julekstep napisał:

aha no i ofc - GRATKI @Pablo81 xD

jaka nazwa taki team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Mikal czy Miles? Bo Hayward na jednego w pływa.

Tak czy siak, którykolwiek by w dowolnym momencie sezonu byl na FA to totalny wtf, a to ze nikt nie dal maksa tez (chociaz moze nie zauwazyli, w 1lidze zdaje sie był ADavis przez jakis czas na FA i bym go wzial, ale sie zorientowalem dopiero po notyfikacji ze ktos go pobrał po informacji ze wraca)

Mikal :) 

o Haywardzie było w kontekście mojego zespołu rotowego a nie Hornets :) -> no wtf okrutny, szczególnie że ja dałem za niego chyba 91$ a kolejna oferta to było coś w okolicy 84$, kiedy sporo ekip jeszczcze miało nieruszone stówki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, wiLQ napisał:

Czy moze ktos z wewnatrz ligi polaczyc nicki GMow z 1 posta tego watku do nazw druzyn na Yahoo?
Przy okazji link do ligi... https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/33118/standings?opt_out=1

dannygd - Wolves
ArtZ - Solid as a Rock
bulek - Sopockie Trefliki
Turbokasztan - Nic nas nie łączy
striker - 4th time's a charm
goozman - Mookie Blaylock
Raven - wytransferowany do II W
asq_ - Big Bada Boom
gogalq - DZIEŃ DOBRY
DrunkX - wytransferowany do II W
Pabloboar - Ball Lovin Criminals
Kowiak86 - Blue Chips
p.yanoos - w ogóle nie dołączył i na jego miejsce wskoczył COACH R - Genzo Wakabayashi
Pablo81 - Pop's Team
blamu2 - wytransferowany do II W

transfery z IIW
julekstep - HuWDu (opylało się ;) )
Tecu - Mohicans    
budzikreal - RB Team    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.