Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, goozman napisał:

miły ścisk u nas na koniec roku :) chociaż ja już długo nie pociagnę bez AD i Tatuma.. ma ktoś wykupionego rotoninję żeby średnie wrzucić?

 

2rote.jpg

 

 

Do średnich nie trzeba mieć tam nic wykupione :) 

6 godzin temu, gogalq napisał:

Big bada leci z ligi :(

Co się podziało? Z drugiej strony to ten sezon chyba jest najgorszy dotychczas z wszystkich covidowych, wiec każdemu kozakowi mogło się przydażyć😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, bulek napisał:

Wiedziałem że westbrook jest fatalny ale że aż tak?

Nie przesadzaj, martwiłeś sie o TO - u mnie w 4 ost meczach zrobił ich 25 (ponad 6 na mecz, 9 w jednym - LOL) u Ciebie w 4 zrobił łącznie... 4.

W FG masz overkilla, więc co sie przejmujesz i tak na razie jesteś wygrany - u mnie 2 Twoi gracze zagrali na razie łącznie 2 mecze i to bez szału. Brałem go dla zbiórek i potencjalnie BLK, a tu zbiórek mniej od RW a bloki całe 2 - tyle co sam RW  ;D

Więc nie narzekaj. Poza tym jak go wytrejduja Lakers, to będziesz miał Pana 30/10/10 w loterry teamie

@ArtZ przestań się chwalić tym 1 miejscem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 19:14, dannygd napisał:

Nie przesadzaj, martwiłeś sie o TO - u mnie w 4 ost meczach zrobił ich 25 (ponad 6 na mecz, 9 w jednym - LOL) u Ciebie w 4 zrobił łącznie... 4.

W FG masz overkilla, więc co sie przejmujesz i tak na razie jesteś wygrany - u mnie 2 Twoi gracze zagrali na razie łącznie 2 mecze i to bez szału. Brałem go dla zbiórek i potencjalnie BLK, a tu zbiórek mniej od RW a bloki całe 2 - tyle co sam RW  ;D

Więc nie narzekaj. Poza tym jak go wytrejduja Lakers, to będziesz miał Pana 30/10/10 w loterry teamie

@ArtZ przestań się chwalić tym 1 miejscem 😜

W FG% już dawno nie mam overkilla. Skuteczność Russella w ostatnich 5 meczach - 29,7%!. 12,2 pkt na mecz, przy 6,0 asystach! Statystyki na poziomie gościa spoza top200 ligi. Tymczasem Ayton w 1 swoim meczu po kontuzji ostro zakozaczył, Simmonsa też z pewnością w TD wytrejdują i będzie swoje grał. Swoją drogą mogłem zaoferować podobny trejd bez Simmonsa, wtedy by to aż tak nie bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za grę.

Dla mnie pierwszy chyba sezon bez żadnego trade'u, za to spory ruch na FA's.

Pierwszy też mój sezon którego tak dużą część prowadziłem, jednak końcówka była emocjonująca, przede wszytskim dzięki tak (mało) ciekawej kategori jak FT%, gdzie między 7 a 13 punktami zadecydowały u nas promile (.802-.809).

Gratulacje @goozman za zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki awans trochę z dupy a dokładniej z dwóch powodów:

- 1 gracz wywalił Mikala na  FA (wtf) przy jego lekkiej zniżce, co praktycznie za free (czyt - prawie cała kasa waiversowa) dało mi 3ciego najlepszego grajka w składzie (szczególnie  że niedługo potem Hayward się zepsuł)

 -turbokasztan, który na miesiąc/półtora przed końcem RS wyglądał na mocnego faworyta do top-3 odpuścił (jakieś 30 niedogranych gier)

ale i tak jest fajnie

szczególnie że niezależnie od powyższych wbiłem fajny achievement - lider zarówno FG% jak i FT% :) 

 

aha no i ofc - GRATKI @Pablo81 xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

taki awans trochę z dupy a dokładniej z dwóch powodów:

- 1 gracz wywalił Mikala na  FA (wtf) przy jego lekkiej zniżce, co praktycznie za free (czyt - prawie cała kasa waiversowa) dało mi 3ciego najlepszego grajka w składzie (szczególnie  że niedługo potem Hayward się zepsuł)

 -turbokasztan, który na miesiąc/półtora przed końcem RS wyglądał na mocnego faworyta do top-3 odpuścił (jakieś 30 niedogranych gier)

ale i tak jest fajnie

szczególnie że niezależnie od powyższych wbiłem fajny achievement - lider zarówno FG% jak i FT% :) 

 

aha no i ofc - GRATKI @Pablo81 xD

Już po drafcie i autopikach wiedziałem, że lipa. Do simbasketu zobacz. Jest sprawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za rywalizację i gratsy!

w końcu doczłapałem się do 1 ligi również tutaj :) a szczerze akurat w tej lidze zwycięstwem jestem zaskoczony - dwóch z moich trzech najdroższych graczy z draftu to AD (56$ za 40 zagranych meczów) i Shai (33$ za 56 gier) + 14$ za Olynyka - raczej nie trzeba tego komentować... niemniej dobrze przycelowałem uzupełnienia: RWill za 27$, Horford za 2$, Bane za 2$, Seth C za 1$ + aktywnie działałem na FA (specjalne wyróżnienie dla Simonsa i Vanderbilta)

w końcówce udało się dojść starego wygę @ArtZ (i konkurenta z takiego tworu sprzed lat -
Liga Niezwykłych Dżentelmenów) a nawet go przeskoczyć o parę punkcików także satysfakcja jest :) 

@julekstep chyba takiego myku jeszcze faktycznie nie widziałem żeby ktoś miał maxa zarówno w FG% jak i FT%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, julekstep napisał:

taki awans trochę z dupy a dokładniej z dwóch powodów:

- 1 gracz wywalił Mikala na  FA (wtf) przy jego lekkiej zniżce, co praktycznie za free (czyt - prawie cała kasa waiversowa) dało mi 3ciego najlepszego grajka w składzie (szczególnie  że niedługo potem Hayward się zepsuł)

 

To niestety było słabe i akurat to Ty zyskałeś

Godzinę temu, julekstep napisał:

turbokasztan, który na miesiąc/półtora przed końcem RS wyglądał na mocnego faworyta do top-3 odpuścił (jakieś 30 niedogranych gier)

Przegrałeś z nim na średnich tylko o 0,5 pts a jakby grał więcej to pewnie by miał nizszą średnią, ale fakt, mógł się postarać o awans. 

Godzinę temu, julekstep napisał:

ale i tak jest fajnie

szczególnie że niezależnie od powyższych wbiłem fajny achievement - lider zarówno FG% jak i FT% :) 

Jasne, że fajnie 😀

Jak się ma Jokica to jest łatwiej 😀

Godzinę temu, julekstep napisał:

aha no i ofc - GRATKI @Pablo81 xD

Niestety, ale w tym formacie, nie wystawianie graczy i niedogrywanie meczów, ma wpływ na rywalizację innych graczy. Trzeba podkreślić, że oprócz jednego rodzynkarodzynka, tylko dwie osoby nie dograly 800 meczów i to tylko o kilka meczów. Brawoooo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

To niestety było słabe i akurat to Ty zyskałeś

Przegrałeś z nim na średnich tylko o 0,5 pts a jakby grał więcej to pewnie by miał nizszą średnią, ale fakt, mógł się postarać o awans. 

Jasne, że fajnie 😀

Jak się ma Jokica to jest łatwiej 😀

Niestety, ale w tym formacie, nie wystawianie graczy i niedogrywanie meczów, ma wpływ na rywalizację innych graczy. Trzeba podkreślić, że oprócz jednego rodzynkarodzynka, tylko dwie osoby nie dograly 800 meczów i to tylko o kilka meczów. Brawoooo. 

Nie miało to praktycznue żadnego wpływu. W pewnym momencie chciałem nadrobić, ale miałem takie straty w nie% kategoriach, że nawet dogrywajac 800 gier bym niewiele zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, goozman napisał:


@julekstep chyba takiego myku jeszcze faktycznie nie widziałem żeby ktoś miał maxa zarówno w FG% jak i FT%

no ja ogólnie miałem dziwaczny rozkład punktów

lider w FG% + FT%

kolejne najmocniejsze kategorie (po 13 pts) to AST + TO

za to najgorzej było u mnie z RBS i STL (jakoś okolice 4 pts)

 

czyli wszystko to takie rzeczy zazwyczaj nie idące ze sobą w parze :) 

19 minut temu, Tecu napisał:

To niestety było słabe i akurat to Ty zyskałeś

no najśmieszniejsze że w tamtym momencie chyba z 8 ekip miało jeszcze po 100$, gdzie ja już miałem o kilka dolarów naruszony waiver budget - a Mikal to typ gracza na którego spokojnie się wykłada całą kasę waiverową ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goozman graty wygranej - 100 punktów robi wrażenie!

@julekstep @ArtZ graty za podium, w pełni zasłużone!

Dla mnie już na koniec sezonu 4 miejsce uważam za sukces, mając szczególnie na uwadze plagę kontuzji jakie mnie dopadły. No cóż, może za rok powalczę o powrót do 1 ligi ;)

No i faktycznie trzeba docenić, że tylko jeden olewus nam się trafił ...

2 godziny temu, julekstep napisał:

no ja ogólnie miałem dziwaczny rozkład punktów

lider w FG% + FT%

kolejne najmocniejsze kategorie (po 13 pts) to AST + TO

Hehe dla mnie to idealnie pasuje ten rozkład do Ciebie ;)

I najważniejsze, że awans z Jokicem w składzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.