Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Tecu napisał:

Ja jak zwykle średnio zadowolony 😀

Wg Yahoo spadam, wg ninjy awansuje. Komu wierzyć 🤔

Jak zwykle mam za szeroki skład, więc jak ktoś chce kogoś rozmienić to jest szansa się dogadać, zapraszam. 

Jak masz pomysł, to dawaj z propozycją. Jak nie, to ja wieczorem cos zapriponuję. Potrzebuję zbiórek , bloków.

Pytanie, kto do ruszenia u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma czas czekać na Simmonsa? Ja pewnie będę w takiej sytuacji, że tego czasu po prostu nie będzie. Już myślałem, że jak simmons wrocił na trening,  to drama zbliża się do końca, a tu jednak wręcz przeciwnie - ćwiczył z telefonem w ręku, żeby tylko nie tracić kasy, więc szybko pewnie nic się w tym temacie nie zmieni, a w dodatku tu nie ma slotu IL+ - ale też nigdzie nie padła taka propozycja, by w czasach covidowych to dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał:

Ty ale Slot IL z regulaminu rozgrywek wynika z tego co pamiętam, więc go dodaj po prostu.

jest zasadnicza różnica pomiędzy IL z regulaminu (sadzanie tylko INJ) a IL+, który umożliwia sadzanie nawet zawodników z oznaczeniami O czy GTD - czyli full pakiet (INJ, OFS, O, GTD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@gogalq, @Tecu zapomniałem, że @bulek dał mi co-comisha - chciałem ze swojej strony zawetować wiszący trade MPJ -- THJ a mocą komisza go odrzuciłem. niemniej chętnie posłuchabym czemu Tecu chce oddać grającego THJ za gościa, który prawdopodobnie już w tym sezonie nie zagra - co potwierdza tez dzisiejszy raport Woja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, goozman napisał:

@gogalq, @Tecu zapomniałem, że @bulek dał mi co-comisha - chciałem ze swojej strony zawetować wiszący trade MPJ -- THJ a mocą komisza go odrzuciłem. niemniej chętnie posłuchabym czemu Tecu chce oddać grającego THJ za gościa, który prawdopodobnie już w tym sezonie nie zagra - co potwierdza tez dzisiejszy raport Woja

Od jakiegoś czasu rozmawialiśmy o MPju. Jakiś czas temu, po kontuzji MPJa gdy nie było wiadomo co to za kontuzja, dostałem propsa Poole za MPja. Odpowiedziałem, że to za duże ryzyko i skontrowałem ofertą Hardaway za MPja odpowiadając, że ja będzie chciał to ta oferta mi pasuje. 

Byłem świadomy ryzyka, ale Hardaway to u mnie 10/11ty zawodnik w rotacji i jeżeli jest choć cień szansy na MPja to jestem w stanie zaryzykować no i słowo się rzekło. 

Prawdopodobnie jest słowem kluczem. 

Przy okazji. 

Sprzedam:

Hardaway

Poole

Alexander Walker

Birch

THT. 

Do wyboru, do koloru. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

Od jakiegoś czasu rozmawialiśmy o MPju. Jakiś czas temu, po kontuzji MPJa gdy nie było wiadomo co to za kontuzja, dostałem propsa Poole za MPja. Odpowiedziałem, że to za duże ryzyko i skontrowałem ofertą Hardaway za MPja odpowiadając, że ja będzie chciał to ta oferta mi pasuje. 

Byłem świadomy ryzyka, ale Hardaway to u mnie 12/13ty zawodnik w rotacji i jeżeli jest choć cień szansy na MPja to jestem w stanie zaryzykować no i słowo się rzekło. 

Prawdopodobnie jest słowem kluczem. 

jeśli po dzisiejszych newsach nadal chcesz czekać to klepcie jeszcze raz - tak jak wspomniałem niechcąco to odrzuciłem - poczekajmy na głosy innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tecu wierzy w to, że MPJ jeszcze zagra, to dla mnie nie ma problemu. Przydatnosć THJ i tak jest niewielka. Gdyby on chociaż regularnie robił te pkt+3pts byłbym też na nie, ale coraz częściej ma taką nockę jak dzisiaj, że się okazuje być jedynie straconym slotem, a z jego dobrym meczem trzeba trafić.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.