Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bulek napisał:

Dobra to mam 2 propozycje:

@pabloboar zaczniesz o 21.30? Wielu kiedyś łączyło chyba drafty.

Ewentualnie zagadaj do fb West? Ja naprawdę bym opowiadał się za tym 13.10 najpóźniej o 21.30 choć jeśli inni nie zaprotestują to może być i ta 22.00. Późniejsza godzina nie odpowiadała chyba @Tecu i @turbokasztan. Panowie jak tam u Was z 22?

Moja opcja jest taka. 15 sekund na wywołanie i 10 na bid. Pasuje?

 

Jeśli chodzi o mnie to szału nie ma z tą 22 bo wstaje wcześnie, no ale jeśli inaczej się nie da to nie będę robił problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sorry, ale nie ma innego wyjścia.

@DrunX odpada 13.10., @asq_ odpada 12.10. Przykro mi, ale którys z Was musi napisać do II West w sprawie przeniesienia....

@pabloboar - rozumiem, teraz wszystko jasne.

Co wchodzi w grę? W przypadku przeniesienia @asq_, 12.10, 21.00, w przypadku przeniesienia @DrunX, 13.10, 22.00.

To nie tak, że chciałbym wymiany, po prostu nie widzę już możliwości dogadania dla wszystkich jednego terminu.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 20:00, bulek napisał:

Dobra, sorry, ale nie ma innego wyjścia.

@DrunX odpada 13.10., @asq_ odpada 12.10. Przykro mi, ale którys z Was musi napisać do II West w sprawie przeniesienia....

@pabloboar - rozumiem, teraz wszystko jasne.

Co wchodzi w grę? W przypadku przeniesienia @asq_, 12.10, 21.00, w przypadku przeniesienia @DrunX, 13.10, 22.00.

To nie tak, że chciałbym wymiany, po prostu nie widzę już możliwości dogadania dla wszystkich jednego terminu.

Luz, rozumiem, z racji tego, że mi 18.10 pasuje, a 12.10 jest "no go", spróbuję napisać do West i znaleźć tam zastępstwo.

Edytowane przez asq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi 12 właśnie odpadł - ustaliła się właśnie data innego draftu budżetowego - a dwóch budżetowych na raz nie dam pociągnąć

jeśli będziemy umawiać się w takim tempie to dicka ustalimy

ewentualnie to może @DrunXby się wymienił z @julekstep i 13.10 byśmy jechali z koksem

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bulek napisał:

No to pięknie wtedy. Będziemy teraz @asq_ ciągnąć z powrotem? Nie ukrywam trochę to słabe.

@goozman tempo umawiań to nie do mnie pretensje.

On do nas jeszcze nie dołączył, wiec jeśli mu pasuje 13.10, to posyłam linka do @DrunX i tyle. @julekstep Tobie 13.10 pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.