Skocz do zawartości

FB#2 - 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bulek napisał:

Z niezrozumiałych dla mnie względów nie mogłem dać komisha @Stromile - może dlatego, że nie ma maila podpiętego? @Buu ogarniesz? Już wszystko jest zmienione, trzeba tylko wklepac składy.

Mogło tak być  :D

@Buu trzeba jeszcze dodać Trade Deadline i nazwę ligi dobrze by było zmienić na 21/22 ;)

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Stromile napisał:

@Bago, @blaugrana, @bulek, @Buu, @bulls2006, @El-Maniaque, @Skam - dołączcie do nowej ligi, niby czas jest do końca poniedziałku, ale nie chciałbym wrzucać składów za pięć dwunasta, tym bardziej, że wtedy mam draft ;)

Jak ktoś nie dostał mailem to jeszcze raz wklejam linka do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/164337/invitation?key=87c6eb9a33decb85&soc_trk=lnk&ikey=f2f745d3839676c8

Dołączyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyny wklepane, prośba o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.

@Stromile jak dobrze pamiętam nie było trade deadline ustawionego - popraw mnie jeśli się mylę i powiedz jaka data .. 

Pozycje:

PG, SG, SF, PF, C, Util, Util, Util, BN, BN, BN, BN, IL, IL+

Graliśmy bez IL+ , ale już zostawiam wszystkie ustawienia takie jakie są.

Edytowane przez Buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Buu napisał:

Drużyny wklepane, prośba o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.

@Stromile jak dobrze pamiętam nie było trade deadline ustawionego - popraw mnie jeśli się mylę i powiedz jaka data .. 

Pozycje:

PG, SG, SF, PF, C, Util, Util, Util, BN, BN, BN, BN, IL, IL+

Graliśmy bez IL+ , ale już zostawiam wszystkie ustawienia takie jakie są.

W ostatniej iteracji nie było, ale też nie było C, więc jak już poprawiać to można i to :)

PS. Waivers są skopane - powinne być odwrotne do wyborów w drafcie, tj:

Bulls's Boss Team - 1

Niepelnosprytni  - 2

blaugrana - 3

ParówkowiSkrytożercy  - 4

Ejakulanci - 5

Skammerzy - 6

BYDGOSZCZ BULLS  - 7

StroTeam - 8

Piotr's Team - 9

Bartłomiej's Team  - 10

a obecnie jest tak:

Zrzut-ekranu-2021-10-18-135039.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Stromile napisał:

W ostatniej iteracji nie było, ale też nie było C, więc jak już poprawiać to można i to :)

PS. Waivers są skopane - powinne być odwrotne do wyborów w drafcie, tj:

Bulls's Boss Team - 1

Niepelnosprytni  - 2

blaugrana - 3

ParówkowiSkrytożercy  - 4

Ejakulanci - 5

Skammerzy - 6

BYDGOSZCZ BULLS  - 7

StroTeam - 8

Piotr's Team - 9

Bartłomiej's Team  - 10

a obecnie jest tak:

Zrzut-ekranu-2021-10-18-135039.png

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę okoliczności draftu tj. 30 sekund na wybór, to ze swojego składu jestem zadowolony:

PG: Young | Lowry
SG: Curry |
SF: LeBron |Hayward
PF: Zion | Collins | Bazley
C. Valanciunas | Poeltl | Gafford | Carter

Wybierałem z 6, to też do mnie poszedł Curry (nota bene był 6 w średniej w zeszłym sezonie, więc spoko). Z 15 pickiem - Trae Young i tu chyba można było lepiej brać, nie ma dramatu , no ale ... Na pocieszenie w 3 rundzie z 26 pickiem trafia do mnie LeBron, co uważam za duży steal, a następnie Zion z 35, co nawet biorąc pod uwagę jego kontuzję (o ile nie jest poważniejsza niż dotychczasowe raporty) jest bardzo dobrym wyborem. Póżniej Collins i Valanciunas (kolejność raczej odwrotna powinna być, ale wyszło ok). Dalej Hayward, Poeltl i Lowry. Wychodzi mi 4x graczy ze średnią 60fp i więcej i tak ze 4x gdzie powinno być +50fp. Jak odpali jeszcze  któryś z młodych to idziemy do awansu :D

Edytowane przez Mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mar napisał:

Z 15 pickiem - Trae Young i tu chyba można było lepiej brać, nie ma dramatu , no ale ... Na pocieszenie w 3 rundzie z 26 pickiem trafia do mnie LeBron, co uważam za duży steal, a następnie Zion z 35, co nawet biorąc pod uwagę jego kontuzję (o ile nie jest poważniejsza niż dotychczasowe raporty) jest bardzo dobrym wyborem. Póżniej Collins i Valanciunas (kolejność raczej odwrotna powinna być, ale wyszło ok). Dalej Hayward, Poeltl i Lowry. Wychodzi mi 4x graczy ze średnią 60fp i więcej i tak ze 4x gdzie powinno być +50fp. Jak odpali jeszcze  któryś z młodych to idziemy do awansu :D

Czy ja wiem, IMO Trae lepszy od kolejnych z drugiej rundy (Vucević, Lavine, Westbrook, Adebayo, Butler) - jak dla mnie dobry wybór 👍

Póki co u mnie to słabiutko wygląda, zawodzą prawie wszyscy, dobrze chociaż, że ma spadków 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bulek napisał:

Ja mam taką średnią? To nie pomyłka, skoro fournier mi robi 13, turner 10, a bamba 26?

MoBamba ogólnie to, póki co, lepiej niż chyba ktokolwiek się spodziewał (48.7, 60-ty w overallu) do tego cisną: Durantula (1-wszy), (Post)Pandemic P (3-ci), ponad oczekiwania: Gobert, CP3, a i Tobajas też solidnie 👍

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po dwóch miesiącach:

All-Steal Team

  • G Dejounte Murray (68 ffpg, 4-ty w rankingu , nr 30  w drafcie)
  • G Cole Anthony (54, 33, undrafted !) 🏆
  • F DeMar DeRozan (57, 23, 56)
  • F Miles Bridges (54, 32, 85)
  • C Al Horford (52, 37, 100)

 

All-Bust Team

  • G Damian Lillard (55, 29, 5)
  • G DeAaron Fox (46, 68, 31)
  • F Zion Williamson (-, 35, - )
  • F Michael Porter Jr (31, 150, 21) 🏆
  • C Bam Adebayo (52, 38, 19)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.