Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Brogdon wrócił 😁 ciekawe na jak długo 🤔😏😛

Jest też szansa że Lonzo zagra jeszcze z 10 meczów w sezonie.

Za to Holmes to już chyba shutdown.

Jedyna nadzieja to że tak jak faktycznie plotki mówią, Kings w offseason wytransferuja go gdzieś gdzie sobie naprawdę pogra. Wtedy w przyszłym sezonie będę miał z niego duży pożytek za niewielką cenę (bo ta spada na łeb na szyję).

W ogóle w przyszłym sezonie mogę mieć bardzo fajny skład (jak wszyscy będą zdrowi) nie musząc zbyt wiele w nim zmieniać bo Salary będzie się prawie zgadzać.

3 miejsce już raczej poza zasięgiem. Mam nadzieję że uda mi się utrzymać w top5. Na to jest jeszcze całkiem realna szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest drugie miejsce, huhu! Pierwsze moje podium w tej lidze, po 3-4 latach budowania składu z poziomu dna, wiec wynik dość satysfakcjonujący.

brawo dla bullsa za kompletną dominację ligi, ponad 140 punktów na 180 możliwych to chyba elitarny wynik. Oj, Będziesz miał latem z czego schodzić pod limit salary ;) 

Tu też Trzeba na przyszły sezon uregulować sprawy komisaryjne znowu bo bulek ja i wilson zaniedbaliśmy mocno druga polowe sezonu jesli chodzi o arkusz i sprawdzanie salary. Ja mógłbym się jak coś zgodzić na to ze każdy z nas trzech ma swoją „wartę” przez miesiąc i co miesiąc zmieniamy się. Inaczej tego nie widzę, bo na cały sezon na pewno nie będę miał zapału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla GMów na podium a zwłaszcza dla Spurs za deklasacje rywali.

Ja słabiutko skończyłem na 9 miejscu i biorąc pod uwagę kontuzje Lonzo,Brogdona,nieudany transfer Holmesa który też potem nie grał i shutdown Harta to chyba mogę się cieszyć że jakimś cudem utrzymałem się w górnej połówce tabeli.

Chyba żegnam się z Levertem i to wystarczy żeby zmieścić się w salary na przyszły sezon a jak wszyscy będą zdrowi to z taką drużyną (Ball,Brogdon,Hart,Jones,Holmes,Wood,Poeltl,Melton,Hartenstein,Zubac) mam szanse powalczyć o podium chociaż wiadomo że dużo może się do startu sezonu pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzutn oka to bardzo Fajną paczkę w przyszlym roku może mieć Skam, swietnie wychwycil Jeramiego Granta z FA, Keldon, Toppin czy nawet może Brown będą jeszcze lepsi. Pomimo nie dogrania ponad 50 slotow skończył w top8, bedzie groźny za rok.

 

sam chciałem zakosic jeramiego ale musiałbym zrzucać DFS-a i kogos jeszcze, nie dogralbym slotow, a drugie miejsce było dla mnie ważniejsze.’

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem na Filipinach jeszcze tydzień.  Nie wiem jak się tu oblicza salary. Jesli @wilson4 lub @bulek ogarną salary zawodnikow to postaram się w przyszłym tygodniu ogarnąć arkusz i ligę na yahoo. Draft rookie najwyżej zaczniemy 1 października. Kto Chce grac dalej niech tu pisze od razu. Później pogonię maruderów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.