Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper#2] Deklaracje


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Były już pytania o naszą ligę, więc faktycznie nie ma już z czym czekać. Rozpoczynamy deklaracje. Co do $$$ za sezon jeszcze nie wyliczyłem, ale tyle było kontuzji i dziwnych pauz, że też nie można podchodzić rygorystycznie. 

1. jordan20

2. bulls2006

3. wolu21

4. Chyzio

5. MikDżager

6. Decos20

7. Falki

8. bulek

9. qbarox

10. @pabloboar

11.  @ABS

12. Skorup

13. Szuwar

14. 123

15. asq_

16. DrunX

17. Araggorn

18. Mazi24

19. @dylanowicz

20. wilson44

 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rezygnujemy z @pabloboar choćby nie wiem jak protestował. Ale nie odpisał na PW na forum na którym często bywa.

A teraz do szczegółów. Nowi otrzymają teamy możliwe do przejęcia z keeperami. "Starzy" też będą proszeni o to samo. Napiszę do wszystkich na PW można podać keeperow tam można na forum obojętnie. Nikt nie będzie musiał liczyć sam. Każdy będzie miał podane. Kiedy zaczynamy? Nie wiem może nawet jutro postaram się to ogarnąć.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Falki ten deal w keeperze 2 za DeRozana to jakiś żart chyba... Ty zawsze stoisz na straży dobrych a nie mega słabych deali a sam zrobiłeś coś takiego? Ode mnie veto

I sam Derozan jest tu chyba jedynym keeperem abstrahując od tego co daje na teraz

Edytowane przez Mazi_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Thybulle na srednich jest 39 w tym sezonie, a jest za paczke fajek. Natomiast ja tylko zaakceptowalem oferte, wiec rozumiem, ze komus, czy nawet wiekszosci sie nie spodoba. 

 

Derozan jest w srednich 20, wiec nie ma takiego rozjazdu jak wydaja sie nazwiska. Zobacz sobie sam season avg. Totale Thybulle'a sa zjebane, bo stracil 2 tygodnie przez Covid protocols. 

Edytowane przez Falki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.