Skocz do zawartości

[2035] Power Ranking


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dumni SuperSonics w rankingu Julka (na który zawsze czekam z niecierpliwością) w playoffs, ale dotychczasowe sezony nauczyły mnie pokory, zatem szampanów jeszcze nie otwieramy. :) 

Do tej pory były max 2 teamy które tankowały na Zachodzie (Rockets i Clippers), inni walczyli. Teraz kilka innych teamów może poza Denver pójść jeszcze w przebudowę. Faktycznie - jak się przeanalizuje składy, to ławka słabo u niektórych się prezentuje, a też i nie zawsze jest 5ty dobry gracz w s5. Spurs, czy Wolves mieli pójść w tank, ale się u nich zmieniło podczas offseason. Lakers i Mavs maja problemy z rotacją. Wielcy Blazers ostatnio mało handlowali, co jest sprzeczne z natura Qcina :P Rockets to młody team, zatem tu też może nie być jeszcze takiego radykalnie mocnego sezonu, Warriors, czy Jazz wcale nie mają jakichś bardzo mocnych teamów, choć Baron, czy Vince jako konie pociągowe robią u nich fantastyczną robotę. Grizzlies cały czas męczą się z brakiem dobrego pg. Kings - jak co sezon mają drużynę na teraz, a Suns pozyskując bardzo dobrego Bakera trochę stracili na jakości swojej głębi. Jest nadzieja na mocny sezon w Seattle 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Alonzo napisał:

Dumni SuperSonics w rankingu Julka (na który zawsze czekam z niecierpliwością) w playoffs, ale dotychczasowe sezony nauczyły mnie pokory, zatem szampanów jeszcze nie otwieramy. :) 

Do tej pory były max 2 teamy które tankowały na Zachodzie (Rockets i Clippers), inni walczyli. Teraz kilka innych teamów może poza Denver pójść jeszcze w przebudowę. Faktycznie - jak się przeanalizuje składy, to ławka słabo u niektórych się prezentuje, a też i nie zawsze jest 5ty dobry gracz w s5. Spurs, czy Wolves mieli pójść w tank, ale się u nich zmieniło podczas offseason. Lakers i Mavs maja problemy z rotacją. Wielcy Blazers ostatnio mało handlowali, co jest sprzeczne z natura Qcina :P Rockets to młody team, zatem tu też może nie być jeszcze takiego radykalnie mocnego sezonu, Warriors, czy Jazz wcale nie mają jakichś bardzo mocnych teamów, choć Baron, czy Vince jako konie pociągowe robią u nich fantastyczną robotę. Grizzlies cały czas męczą się z brakiem dobrego pg. Kings - jak co sezon mają drużynę na teraz, a Suns pozyskując bardzo dobrego Bakera trochę stracili na jakości swojej głębi. Jest nadzieja na mocny sezon w Seattle 😏

No panie kiedy jak nie teraz, tylko na sf jakas tam dziura, ale tak skład wydaje sie conajmniej na po spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

No panie kiedy jak nie teraz, tylko na sf jakas tam dziura, ale tak skład wydaje sie conajmniej na po spoko

Indiana z Arenasem i MVP Finałów Watsonem tez naturalnie w playoffs ;) 

No, na sf była planowana Wielka Nadzieja z Turcji, ale ostatecznie jest Mike B'Easy z którym wiążemy tu przyszłość. :P 

18 minut temu, kuba2419 napisał:

Rockets niby ma trochę młodzieży ale też doświadczonych graczy posiada którzy będą w stanie pociągnąć ten wózek!😉😅🤞

 Chodzi mi tu bardziej o to, że po kilku sezonach tanku wracasz do walki o czołówkę - przez co  nie wiadomo jak Simka potraktuje tak radykalną zmianę w Rockets - bo skład masz oczywiście świetny. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Alonzo napisał:

Dumni SuperSonics w rankingu Julka (na który zawsze czekam z niecierpliwością) w playoffs, ale dotychczasowe sezony nauczyły mnie pokory, zatem szampanów jeszcze nie otwieramy. :) 

Do tej pory były max 2 teamy które tankowały na Zachodzie (Rockets i Clippers), inni walczyli. Teraz kilka innych teamów może poza Denver pójść jeszcze w przebudowę. Faktycznie - jak się przeanalizuje składy, to ławka słabo u niektórych się prezentuje, a też i nie zawsze jest 5ty dobry gracz w s5. Spurs, czy Wolves mieli pójść w tank, ale się u nich zmieniło podczas offseason. Lakers i Mavs maja problemy z rotacją. Wielcy Blazers ostatnio mało handlowali, co jest sprzeczne z natura Qcina :P Rockets to młody team, zatem tu też może nie być jeszcze takiego radykalnie mocnego sezonu, Warriors, czy Jazz wcale nie mają jakichś bardzo mocnych teamów, choć Baron, czy Vince jako konie pociągowe robią u nich fantastyczną robotę. Grizzlies cały czas męczą się z brakiem dobrego pg. Kings - jak co sezon mają drużynę na teraz, a Suns pozyskując bardzo dobrego Bakera trochę stracili na jakości swojej głębi. Jest nadzieja na mocny sezon w Seattle 😏

Clippers nigdy nie tankowali ani nie tankują, co najwyżej ogrywają młodych graczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Tylko, że idea ogrywania polega raczej na tym, żeby później na tą młodzież stawiać, a w Rockets za dużo z tej młodzieży już nie zostało :D 

Chyba mówisz o Clippers xD

 

W Rockets odeszli Ci co musieli! DAJowi nie chciałem dawać tyle ile pewnie będzie trzeba mu sypnąć a pewnie może się skończyć na maksie birdowskim...Green poleciał głównie ze względu na to że przyszedł Jimmy i była okazja wzmocnienia się Martinem na SG. Ogólnie liczyłem że może Thompson pójdzie z jedno/dwa miejsca niżej to by poszła wymiana z Irvingiem którego wybrałem z #3 ale głównie po to aby dostać jakieś dodatkowe picki i Thompsona ale wyszło jak wyszło i jest Lopez :) mam jeszcze młodego Fieldsa który rozwija się w miarę przyzwoicie i liczę że może przy jednych lepszych campach za te parę sezonow uda mu się osiągnąc odpowiedni poziom aby zastąpić Martina, jak temu się skończy kontrakt. Co do reszty młodych to zaryzykowałem i jedynie oddanie Freelanda jest mi troszkę szkoda patrząc na to jak się rozwinął po tych campach bo reszta to dupy nie urywa i Hickson też po sezonie raczej poleci bo miejsca dla przyszłych drugorundowcow trzeba zrobić :)

licyzlem również na dobre campy Brooksa aby mógł wskoczyć jako rezerwa Walla ale się przeliczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

kolejny tier dodany

ten najgorszy bo zawierający Spurs (więc wiem że zaraz będą strzały od Pablo :P)

Po ostatnim pemie wiedziałem, że będzie nisko :)

Wyjaśnij mi tylko, jak to jest, że wszyscy out of position, a w rankingu excelowym jestem 7? :) Dirk wg rankingu excelowego jest  24 na sf. A pamiętasz Brada z finałów? Bolało, nie? :)

Żadnego wow-factora wśród guardow? Ridnour jest prawie, jak ubóstwiany przez Ciebie Rondo. Aż się zdziwiłem, że do Harrisą się nie przyczepiles :)

BTW Wieczorem gramy?

@julekstep

Czy wymiana da radę wejść w życie przed b ważnym meczem z Grizzlies?

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.