Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.08.2021 o 19:06, GeDDo napisał:

Jak coś to ja chętnie przeniosę się do central division i wezmę Indianę, w zamian mogę oddać miejsce i jedną z wolnych nazw w pacific. Z dostępnych nazw mamy: Portland TrailBlazers, Golden State Warriors i ewentualnie Seattle SuperSonics (po moich przenosinach).

Ja z Atlantic Division przeniósłbym się do Midwest i wziął Minnesotę. Anyone?

Zresztą nie mam pojęcia po co nam podział na dywizje, skoro nic z niego nie wynika.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lu- napisał:

Ja z Atlantic Division przeniósłbym się do Midwest i wziął Minnesotę. Anyone?

Ale Ty jesteś w Central Division :)

 

8 godzin temu, Lu- napisał:

Zresztą nie mam pojęcia po co nam podział na dywizje, skoro nic z niego nie wynika.

Też uważam, że podział na dywizje jest zbędny. Kiedyś niby były punkty przyznawane po sezonie, ale trwało to może trzy pierwsze sezony i później przestaliśmy to liczyć. Zresztą podział na dywizje i tak jest stary i daleki od tego co w realu, więc można śmiało od niego odejść. Myślę, że możemy zachować podział na konferencje, tak aby była równa ilość drużyn w każdej, wiec w zasadzie za wiele się nie zmieni. Na pewno łatwiej będzie wtedy dogadać się co do zmian nazw, bo np. w obecnej sytuacji ja i Lu musielibyśmy znaleźć kogoś z midwest (WirakoczaPeWeeRoger, Antek lub Gerard), kto przeszedłby do dywizji Pacific. Co jest chyba mało prawdopodobne. O skrypt Roger się nie martw. Poprawie jak nie będziesz umiał ;)

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc, ze sie Chytry wbil z pickiem wywalajac Lowrego [wciaz starter 😛] to jeszcze tak namieszal w lopatologicznie prostym Top5 draftu?
Teraz kurde musze zrobic caly research na Barnesa... a jakby ktos chcial #6 w trejdzie to preferuje takie gdzie dostaje mlodego solidniaka i schodze z pensji.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lu- napisał:

Teraz zaczyna się rzeźbienie w gównie. To są najgorsze picki, bo nie ma pewniaka, a jak się spierdoli, to trzeba i tak kisić takiego kasztana, bo może w końcu odpali.


Dobra reklama do mojego propsa... 😉

Sprzedam Clarke za pick z tego draftu [chce zejsc z pensji o jakies 10fp by przyjac trejd]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.