Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wilq, przyjacielu, tradycyjnie chcesz strzelić na pustaka, a kopiesz się piłką w twarz. Niby taki marny ten mój skład, a regularnie podbijasz żeby kogoś wysondować 😎

Zresztą spójrz na skład, jaki dostałem po Gerardzie i jak on wygląda teraz / będzie wyglądać po otwarciu FA. Dzięki czyszczeniu SC na koniec sezonu, mam trzeci pick i możliwość przyjęcia sporej ilości FP. Jaki sens był w tym żeby kisić w rosterze Harrisa, Nunna, czy innych ziutków z poziomu FA? Chętnie się dowiem, nie zawiedź mnie i odpisz.

Zeszły sezon zaczynałem z próbą zaatakowania ile się uda. W połowie sezonu uznałem, że ósme miejsce to nie jest to, stąd decyzją o tanku.

Zresztą o czym my mówimy, Dort over Curry? Naprawdę nie porównujmy gówna z czekoladą...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Lu- napisał:

a regularnie podbijasz żeby kogoś wysondować 😎

Lubie czasem zagadac bo byc moze cos sie z tego urodzi 😉 Ale to dotyczy wszystkich GMow, wiec nie czuj sie wyrozniony...

No moze poza Wirakocza bo tam juz stracilem nadzieje, ze cos kiedys klepniemy 😞

5 minut temu, Lu- napisał:

Zresztą spójrz na skład, jaki dostałem po Gerardzie i jak on wygląda teraz / będzie wyglądać po otwarciu FA. Dzięki czyszczeniu SC na koniec sezonu, mam trzeci pick i możliwość przyjęcia sporej ilości FP. Jaki sens był w tym żeby kisić w rosterze Harrisa, Nunna, czy innych ziutków z poziomu FA? Chętnie się dowiem, nie zawiedź mnie i odpisz.

Przeciez nie skrytykowalem Twojego skladu, tylko zwracam uwage, ze czepiasz sie podejscia, ktore sam zastosowales.
A Gerard nadal z nami gra, wiec chyba miales na mysli kogos innego ;->

5 minut temu, Lu- napisał:

Zresztą o czym my mówimy, Dort over Curry? Naprawdę nie porównujmy gówna z czekoladą...

Dlaczego? Mozemy sie nie zgadzac z  taka ocena ich wartosci, ale filozofia jest ta sama - mlody z nadzieja na poprawe vs przeplacona gwiazda po kilku kontuzjach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

Jako ze otrzymuje sporo propozycji biznesowych potrzebuje jedno dnia na ich ogarniecie i wybranie najciekawszej opcji - także mini draft chwilowo wstrzymany ;)

Teraz kumam ten ruch z dortem zamiast kury! Wszyscy Cię wzięli za leszcza i teraz wysyłają propsy, co jak co w robieniu deali jesteś zajebisty :) wiec będzie dymanko, tym bardziej ze garde wszyscy maja opuszczona bo myślą ze nie ogarniasz tematu ;) dobrze wykminilem ? 
 (qrwa pick 8 w takim drafcie za grahama…) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Roger napisał:

My w sumie od zawsze bazowaliśmy na starym podziale dywizji, więc do wyboru masz Hawks albo Raptors, a 76ers ma Chytry :)

 

9 godzin temu, Lu- napisał:

Kolego, naprawdę zastanawiam się, czy Ty tak na poważnie, czy jesteś jakimś dziwnym wcieleniem Tadeusza Drozdy w FBX1?

Tak co do zasady np. w ekstraklasie gra tylko jedna Legia Warszawa. W NBA jest np. tylko jeden Boston Celtics. Nie bardzo zatem Cię rozumiem. A może chcesz zrobić drużynę rezerw dla @Chytruz? Po dotychczasowych ruchach wydaje mi się, że właśnie o to chodzi... ale niestety tak się nie da.

Hah panowie XD

dopiero teraz sprawdziłem ze @Chytruz ma 76ers - wybaczcie przebywam wciąż w dalekiej Gruzji na wakacjach 😎

w takim razie chętnie przygarnę kanadyjska drużynę - Toronto ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulimnaprawdę nie chcę wyjść na wiecznego przypierdalacza, ale teraz to już mam kompletny mindfuck -> odpuściłeś Stefka na rzecz Dorta (którego mógłbyś pięknie opchnąć contenderowi za kogoś bardziej perspektywicznego niż Dort) żeby wziąć Westbrooka (oddając za niego pick)? ;]

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę Dorta ;]

A z tych, którzy zostali, to albo nie mam kogo oddać, albo nie mam kim sensownym zapłacić. No chyba, że jesteś miłośnikiem talentu Knoxa, Nnajiego, czy tego ziomka z Kings (ale wątpię).

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.