Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.11.2021 o 15:10, Regis napisał:

Sporo osób już pytało, ale jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany to pewnie PG 13 do końca weekendu gdzieś oddam. Szkoda, żeby się u mnie marnował przy tylu kontuzjach. 

 

 

czekamy na informację, bo to może pomieszać mocno w tabeli.

Bulek nie zazdroszczę: Markannen+Sexton+White i nie ma kim nadrobić slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, piotreksuper napisał:

czekamy na informację, bo to może pomieszać mocno w tabeli.

Bulek nie zazdroszczę: Markannen+Sexton+White i nie ma kim nadrobić slotów.

@bulek jak nie teraz to kiedy? Jak mawiał klasyk tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonic.

Ball, Anthony grają mega sezony i tak całego składu nie utrzymasz po sezonie, szczególnie przy salary 460.

Regis też czekam na rozwiązanie jakby to niezabrzmialo 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ai3 napisał:

trejdzik widzę 

Gracie w 2 drużynach czy jak ?razem ale osobno ?  serio nie kumam tego waszego kolektywu od początku

jeden flip drugi flap(fer)  

Dort over Curry 

ty wygrywasz ja wygrywam za 3 lata ? zakontraktowaliście to ? 

Od tygodnia z WiLQ po Barnesa walczyłem, jak mi Szulim odpuścił pick ( bo chciał to co poszło + pick) to w końcu wziąłem. 

Powoli zaczyna wyglądać to tak ze każdy deal z Szulimem będę sluchal / czytał komentarzy jak wyżej. Tylko jesli mam robić wymiany z graczami których nie znam z innych lig to zostaje ich mniej niż połowa. 

Zeby nie było jak się wiekszej licznie GM nie podoba to dajcie mi znać i sam napisze do Roger żeby anulował. 

Na koniec dodam ze z tego co wiem szła oferta za 50 w tym sezonie która ma z 27 lat i to Szulim mial jeszcze do Giddeya dopłacać wiec nie wiem gdzie tu widzisz jakieś sci fi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ai3 napisał:

trejdzik widzę 

Gracie w 2 drużynach czy jak ?razem ale osobno ?  serio nie kumam tego waszego kolektywu od początku

jeden flip drugi flap(fer)  

Dort over Curry 

ty wygrywasz ja wygrywam za 3 lata ? zakontraktowaliście to ? 

Ej @evitacre - nie pomyślałem o tym - może faktycznie zrobimy tu mistrzowstwa miedzy nami 😎

nie za bardzo rozumiem swoją droga tej przypierdolki

Giddey - nie był łatwy w sprzedaży, bo to całkiem dobry traf z draftu natomiast No nie przeskoczy raczej pułapu 50-55fp

za to Rob to jednak C - czyli łatwiejsza pozycja w fbx która może zrobić lekko 60+ fp 

no i mcdaniels - sufit wysoki, ale jeszcze nie rozwinięty - idealnie dla moich potrzeb aktualnie ;) 

Ale jezeli ktoś ma mieć ból dupy ze robię deal z Evita to prosze - piszcie do @Roger ;)

choc patrząc na ilość trejdow jakich zrobiłem to więcej ich mam właśnie z Rogerem niż Evita 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tego dealu z perspektywy Szulima, ale ja nie kumam Szulima od czasu "Dort over Curry", czyli od początku. 

Niby oświadcza, że odmładza skład, a oddaje 19 latka, top 3 tegorocznego draftu za 5 lat starszego typa z perspektywami i mocno zlimitowanego gościa z bottom klubu w lidze. Trochę mi to śmierdzi. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzemo napisał:

Dobra, dobra, bez przesady, trejd jest jaki jest, dla mnie do zaklepania dalej.

Tu raczej nie powinno być wątpliwości, ale imo największym plusem dla eviego jest wolny slot i uwolnienie dużego miejsca w salary co ma wielkie znaczenie, szczególnie przy salary 460 fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors - Szulim
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Joel Embiid 27 69,00
2 Kyrie Irving 29 67,10
3 Kawhi Leonard 30 65,30
4 Robert Williams 24 39,65
5 Kevin Huerter 23 35,80
6 Rui Hachimura 23 33,40
7 Luguentz Dort 22 30,30
8 Jaden McDaniels 21 24,05
9 Jaxson Hayes 21 23,90
10 Cam Reddish 22 23,60
11 Ziaire Williams 20 20,00
12 Kira Lewis Jr. 20 18,80
13 Trey Murphy III 21 15,00
Picki: Toronto Raptors 2022        
Średnia wieku: 23,31
Salary Cap: 465,90

Wymiana przejść i tak nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd godny uwagi o tyle ze zadaje pytanie czy druzynie w przebudowie lepiej miec giddeya czy RWilla? Mlodszy i duzo tanszy gracz wydaje sie oczywistym, ale nie uwazam za jakies szaleństwo uwazac ze ten drugi ma wyzej sufit.

Ilu gmow by wolalo tego drugiego? Czy mcdaniels to prospekt czy fasowa wrzutka?


IMO byly tu duzo gorsze trejdy, ale ciekawie bedzie sie obserwowalo co sie Szulimowi wykluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciliśmy pick 22’ i zrzucam Hayesa 

@evitacre potwierdź 

1 godzinę temu, ai3 napisał:

taka zagrywka na poziomie fbx3 ; ugadac sie z kolega , polizac sobie fiutki , , znowu sie ugadac z kolega , zrobic trejd , zle policzyc i go nie zrobic ? 

zajezdza amatorka 

Generalnie nie wiem jakich masz znajomych ale ja fiutka to moge swojej kobiecie pokazać a nie kolegom ;)

ale nie oceniam - jeśli wolisz chłopców to masz moje pełne zrozumienie 😎

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 10:43, Szulim napisał:

jak hayes był starterem przez moment to grał na poziomie 40+ fp - generalnie nie mam ciśnienia aby grał tyle teraz. Poza tym Jonas to również nie jest okaz zdrowia, jak i Zion jak widać także ten upside dalej jest tylko trzeba poczekać ;) 

[...]

natomiast swój zespół szykuje na 1-2 lata do przodu więc takie prospekty jak hayes pasują mi do planu - a co wyjdzie zobaczymy ;) 

Jedyny plan jaki tu widzę, to jak pomóc koledze wygrać sezon, mając i tak samemu zapewniony pierwszy pick. Mnie ta wymiana nie dotyczy, bo o nic nie walczę, ale jest najzwyczajniej w świecie kurewsko ordynarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.