Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Jeśli wchodzisz i widzisz że Ayo i Baton są pobrani z samego rana to wiesz że będzie raczej ciężko o sensowną 15tkę :)  

Witaj w FBX#1! ... i juz wiesz czemu to nie jest popularna strategia w tej lidze poza paroma skowronkami...

Mam aktualnie 3 graczy powyzej 80 fppg, ach ten poczatek sezonu ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ai3 napisał:

Przejebany sklad Evi , jak Bob Williams bedzie tak gral to game over

Jak bob Williams będzie grywał po 45 minut to od game 3 będzie z 2 tygodnie na inj list minimum😉 

6 godzin temu, Lu- napisał:

Robert Williams będzie mnie wkurwiać jak brak wejście w BTC w marcu 2020 roku. Rok temu mogłem go mieć za półdarmo, w tym offseason za KPJa. Dorzucając FB Fuck, będę musiał znienawidzieć gościa i życzyć mu zdrowego Horforda i Kantera grającego w obronie.

Ty mi lepiej powiedz co się z naszym Suggsim dzieje bo miałem go za pewniaka a na ten moment dość nieźle naśladuje Killiana Hayes’a 😜  

9 godzin temu, Krzemo napisał:

Witaj w piekle 😘

Obczaj moje pobranie - potęga ;) 

10 godzin temu, wiLQ napisał:

Witaj w FBX#1! ... i juz wiesz czemu to nie jest popularna strategia w tej lidze poza paroma skowronkami...

Mam aktualnie 3 graczy powyzej 80 fppg, ach ten poczatek sezonu ;-D

Jordan Nwora qrde, po fakcie takie oczywiste (mała głębia Bucks) 🙂 

10 godzin temu, Szulim napisał:

potwierdzam 

Jesteś w stanie wytrzymać tydzień bez robienia wymian ? :) W ogóle gracz w ta grę żeby coś kiedyś wygrać czy dla możliwości robienia deali ?;p 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, evitacre napisał:

Jesteś w stanie wytrzymać tydzień bez robienia wymian ? :) W ogóle gracz w ta grę żeby coś kiedyś wygrać czy dla możliwości robienia deali ?;p 

pan ma problem czy zazdrości? :D 

aktualnie gram żeby wygrać - jeden z najwyższych picków za rok ;) 

a potem jak wróci kawhi, irving do embiid to zobaczymy się na górze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, evitacre napisał:

Ty mi lepiej powiedz co się z naszym Suggsim dzieje bo miałem go za pewniaka a na ten moment dość nieźle naśladuje Killiana Hayes’a 😜  

 

4 godziny temu, Szulim napisał:

aktualnie gram żeby wygrać - jeden z najwyższych picków za rok ;) 

Wiseman, Suggs... no nie polecam tej strategii.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lu- napisał:

Wiseman, Suggs... no nie polecam tej strategii.

Nie wina strategii, ze wziales Wisemana zamiast LaMelo ;-] A troche za wczesnie na ocenianie sukcesow/wpadek draftu sprzed 2 miesiecy.

Odnosnie Szulima to przyjal plan i sie go aktywnie trzyma, wiec o co chodzi? Duzy postep dla ligi w porownaniu do autopilota, ktorego zastepowal!
Jedyne czego bym sie czepnal to koncepcji minidraftu bo wyszlo na to, ze evitacre zbieral najlepszych na ten sezon z 2 druzyn ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.