Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PeWee napisał:

Roger będzie grał 6cioma 15'stkami. piotreksuper 5cioma. Mar 4roma. Będzie wojna.

Nie no Pe, jeszcze daleko do rozpoczęcia sezonu i nie sądzę bym się porwał na całosezonowe granie 6 ludkami sensownej rotacji. Chociaż mam zgryza, którego na ten czas wyrzucić, gdyby jednak nie udało się zrobić jakiegoś trejdu, gdzie zrzuciłbym trochę więcej sc.

Davis w Sacto jest spoko, ale on coś zaczął grać jak połamali się inni, za to Vanderbilt to taki stat guy. 20 minut i potrafi zrobić jakieś "marne" 8/7/2/2, które przekłada się na 40fp.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft idzie sprawnie i szybko. @Rogerzostajemy z tymi siedmioma dniami na zejście z SC po zakończeniu draftu? Według mnie to dobry termin, no i wcześniej niż zakładałem otworzymy rynek FA, na który czekam z taką niecierpliwością, jak ów jegomość: 

 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz... 

Przed pickiem GeDDo miałem trzech graczy na pick 20 - Johnson, Garuba, Wagner - w tej kolejności. Ani mi do głowy nie przyszło, że pójdą z kolejnymi trzema pickami. Muszę się rozglądać za kimś nowym, ewentualnie mogę pick sprzedać, ale raczej nie za cash, wolałbym future pick albo w pakiecie z Fultzem za kogoś tańszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Chytruz napisał:

Miałem kupić pick żeby wziąc Jalena Johnsona na przetrzymanie na za 2 lata, ale może dobrze że mi się nie udało, bo zawsze za bardzo zaczyna ciążyć ten pusty slot w którymś momencie.

Myślę, że szybciej wskoczy do rotacji. Najpóźniej za rok poleci Gallinari, a możliwe, że i Reddish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zaczynamy za tydzień w niedzielę. Czasu na zejście z salary i do 13 zawodników w składzie jest do 9 rano 19.09.2021 r [czasu forumowego of korz].

Drużyny które mają ponad 13 graczy w składzie.

Toronto Raptors 483,45 sc [14 graczy w składzie],

Detroit Pistons 507,20 sc [15 graczy w składzie],

Los Angeles Lakers 521,70 sc [14 graczy w składzie].

Na pierwszej stronie jest aktualizacja składów na dzień dzisiejszy, gdybyście zauważyli jakąś pomyłkę dajcie znać [tak wiem, że jest pick Miami z 2021 u Evi, ale nie chce mi się już poprawiać tego ;]].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.