Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jendras bo 82 mecze - choć tu kolega musi coś wyłowić 

Bułek bo upside - zachowawcze podejście do tematu w przypadku - wątpię w all in; 

Wilq bo Wilqu - jego może zgubić jedynie on sam - o dziwo nie dostałem od niego nigdy zlej oferty - mówię serio - od razu klikam 

tak widzę top3 

u mnie jak Rudy i Jules zagrają 80-82 mecze i reszta zielona strzałka w gore to widzę to dobrze ; 8 fb deep z upsidem Poole’a i MAxeya , coś wylowie z FA 

widzimy się dziwki w okopach 

Kluczowe bedzie FA - Kendall Marshall story 

Lorak idziesz na back2 back worst GM - pogadaj z Marcem na drafcie , poproś o radę , trzeba coś chłopie zmienić , sporo , Top to bottom , myśle ze przespałeś ten okres gdzie każdy chciał zrobić rimming dać 50 fp za 10$ - u Ciebie to skończyło się na Mosesie Brownie ; mega słabo ; 

masz MVP kandydata i nic z tym nie zrobiłeś 

tak wiem podziekujesz później za mentoring i coaching - tylko ostrovit ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie to myślę, ze Tre Jones ma szanse przejać minuty Millsa i będzie produktywny. Miał fajna końcówkę sezonu (stąd też go wziąłem z FA) i fajny Summer League. Alize Johnson ma na pewno większe szanse na minuty w Bulls niż miał w Nets a jest maszynka do zbierania piłek. Nawet przy ograniczonym czasie ma szanse na trochę fp. Pozostała dwójka (Smith, Butler) pewnie nie pogra na początku, choć ten Jared Butler mnie intryguje. A tak poza tym to dojdzie mi jeszcze 15stka bo muszę z SC zejść 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ai3 napisał:

Wilq bo Wilqu - jego może zgubić jedynie on sam

Oj chyba predzej kontuzje...

Cytat

widzimy się dziwki w okopach

Kluczowe bedzie FA - Kendall Marshall story

W zeszlym sezonie Top2 wzielo sie z trejdow.
W tym moze byc podobnie bo to one ustawiaja kto sie wypina w tych okopach, a kto szuka byle czego po katach...

1 godzinę temu, piotreksuper napisał:

co roku tak gramy 😂😂, tylko czy dla wszystkich starczy" towaru"?

Oczywiscie, ze nie. Produktywnych 15stek jest garstka i prawie wszystkie sa efektem kontuzji starterow, wiec ciezko je przewidziec.
Ale moze jedna z nich bedzie Paul Reed po trejdzie Simmonsa?
 

P.S. lorak zaczal przedwczesnie te pobrania z waiverow ;-]
Ale fajnie widac jaka roznice robi mozliwosc handlowania tymi dolarami. W wielu przypadkach pick czy prospekt to po prostu za duzo.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.