Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Roger napisał:

Składy zaktualizowane na I stronie. Na yahoo postaram się wrzucić wszystko dziś, ale raczej piątek/sobota jest bardziej realna.

Drużyny które mają więcej niż 13 zawodników mają salary na poziomie:

Detroit Pistons - 482,20 @Regis

Toronto Raptors - 483,45 @Szulim

Phoenix Suns - 554,80 @bulek

U mnie powinno być chyba 487,20, bo Kuminga zdaje się ma 25,00, a nie 20,00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gerard napisał:

Moim zdaniem niepotrzebnie się pakowałeś w Westbrooka. Na pewno zagra poniżej swojego salary pytanie tylko jak dużo poniżej. 

Moze i nie ugra 70 fp, ale to absolutny top zawodników pod wzgledem fppg. Dodatkowo LeBron czy Davis moga sporo odpoczywac zarówno pod katem mpg jak i opuszczanych meczy. Inna sprawa, ze nie oddalem za duzo za niego, bo takiego Powella za pewne musialbym wyrzucic na fa przy dzisiejszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, z racji kilku zapytań o pick, daje wam 24h na zaproponowanie czegoś w zamian. Jutro po 15 podejmę decyzję czy sam wybiorę fawla z draftu (mam 4 gości na oku) czy klepnę jakąś wymianę. Dodam tylko, że u mnie sporo wolnego miejsca w salary więc nie krępujcie się zaproponować kogoś dobrego, zmieści się na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.