Skocz do zawartości

Malace at the Palace


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj biore sie za ogladanie, ciekaw jestem czy da sie cos w ogole jeszcze wiecej o tym powiedziec? po tylu wywiadach, podcastach i latach

lata juz na torrentach i podobno netflixie jakby ktos chcial dorwac

ogladal juz ktos? jakie wrazenia?

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na netflixie lata już od tygodnia, w tym będzie o jakieś pięściarce lgbt Christy Martin. Za tydzień o Bruce/Caitlyn Jenner, za dwa o jakimś klubie w podrzędnej lidze hokeja, który został przejęty przez magnata śmieciowego powiązanego z Mafią a za trzy o Mardy Fishu i na tym ma być sezon zakończony.

Co do Zadymy to spoko, ale nie urywa a zostawia spory niedosyt. Mogę w sumie tutaj wrzucić twitt Łukasza Ceglińskiego, gdyż mam dokładnie takie same zdanie jak on:

Sam Big Ben, który na dodatek nie mówi zbyt wiele ciekawego to za mało.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można obejrzeć ale właściwie ta historia nie jest jakaś nadzwyczajna. Indiana zatrudniła zbyt dużą ilość zawodników z problemami mentalnymi co zaowocowało bójką z kibicami. Patrząc z dzisiejszej perspektywy całe zajście jakoś specjalnie nie odbiło się na uczestnikach bójki, gdyż wszyscy jeszcze długie lata grali na parkietach NBA i każdy z nich zarobił fortunę idącą w dziesiątki milionów dolarów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jack napisał:

Patrząc z dzisiejszej perspektywy całe zajście jakoś specjalnie nie odbiło się na uczestnikach bójki, gdyż wszyscy jeszcze długie lata grali na parkietach NBA i każdy z nich zarobił fortunę idącą w dziesiątki milionów dolarów. 

 

Jermaine, pewnie by się z Tobą nie zgodził ;) Swoją drogą, jak myślicie, jakie miałaby wówczas Indiana szanse na misia (bez tej bójki oczywiście) ?? Wtedy tak naprawdę liczyli się tylko Spurs, Detroit i Miami jeszcze.

Sam film niezły, choć film o Longleyu bardziej mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem no i calkiem spoko, tylko nie podoba mi sie portetowanie JO na wielkiego poszkodowanego, bo jego zniszczyly kontuzje a nie ta sytuacja

dobrze ze Lakers wzieli Gasola a nie jego, bo downfall byl straszny z roku na rok

https://www.basketball-reference.com/players/o/onealje01.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lorak napisał:

całkiem spoko, ale mnie bardziej wciągnął ten dwuczęściowy o Longleyu.

Jaki ma tytuł, bo po wpisaniu Longley na netflixie wypluwa zero chyba, że jest na innej platformie.

9 godzin temu, czoko napisał:

Jermaine, pewnie by się z Tobą nie zgodził ;) Swoją drogą, jak myślicie, jakie miałaby wówczas Indiana szanse na misia (bez tej bójki oczywiście) ?? Wtedy tak naprawdę liczyli się tylko Spurs, Detroit i Miami jeszcze.

Wydaję mi się, że duże, pamiętam jak przed sezonem Pacers byli stawiani w gronie faworytów a po tej bójce sporo biadoliło, że zepsuto Millerowi ostatnią realną szansę na pierścień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pepis21 napisał:

Jaki ma tytuł, bo po wpisaniu Longley na netflixie wypluwa zero chyba, że jest na innej platformie.

Wydaję mi się, że duże, pamiętam jak przed sezonem Pacers byli stawiani w gronie faworytów a po tej bójce sporo biadoliło, że zepsuto Millerowi ostatnią realną szansę na pierścień

One Giant Leap @Pepis21

2 części 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 15:25, czoko napisał:

Wtedy tak naprawdę liczyli się tylko Spurs, Detroit i Miami jeszcze.

 

20 godzin temu, Pepis21 napisał:

Wydaję mi się, że duże, pamiętam jak przed sezonem Pacers byli stawiani w gronie faworytów a po tej bójce sporo biadoliło, że zepsuto Millerowi ostatnią realną szansę na pierścień

 

no, mniej więcej tak jak Pepis mówi, przy czym Miller to już był well past prime, ale Miller to Miller, wiadomo.

Pacers wygrali wschód (RS)  w 2003/04, w 04/05 mieliby starszego Millera (na minus) ale na plus Jermain i Artest raczej byliby lepsi, bo dopiero wchodzili w prime. Ogólnie dobry / b.dobry zespół, bardzo atletyczny + z dobrym trenerem, choć w ataku to tacy sobie, no ale takie były czasy, Pistons też nie byli w ataku mocarni i na dzisiejsze czasy byśmy powiedzieli że w sumie to nie mieli pierwszej opcji w ataku, ale wtedy jakoś to działało.

 

P.S. właśnie sprawdziłem, że Jackson też dopiero przed tym (04/05) sezonem przyszedł, więc myślę, że można stwierdzić że powinni być lepsi niż w 03/04

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje luźne uwagi pisane na gorąco podczas seansu: 

Za dużo narracji, za mało koszykówki
Artest = Rodman (wg netflixa) 
Budowanie przyjaznej narracji Artesta żeby zaraz palnął coś głupiego 
Tłumaczenie netflixa
Truizmy Millera
Gdzie Rick C.? 
Gównoczasy wschodu
Dziwny montaż
Zarzut napaści i pobicia, lolz
Mało Detroit Pistons
Raczej nie wygraliby mistrzostwa
MWP buddyzm, pokój - > gif z uderzeniem w Hardena
Fajny footage
6/10

Edytowane przez Zimny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słaby . Nic nowego się nie dowiedziałem plus robienie z Pacers ekipy mistrzowskiej i z Jermaina niedoszłego Shaqa to trochę lol . Dodatkowo robienie z tego wydarzenia jakieś punkty zwrotne dla wszystkich graczy to kolejne nieporozumienie , prawie każdy zawodnik w karierze z różnych powodów miał przerwę po 20-30 meczów . Z dużej burzy mały deszcz.

W dniu 17.08.2021 o 10:15, ely3 napisał:

z filmów o koszykarzach to zdecydowanie najlepszy jest na Netflixie o Tony Parkerze

Ale też z niego zrobili superstara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.