Skocz do zawartości

Orlando Magic 2021/2022


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2022 o 16:59, dannygd napisał:

Chyba warto wspomnieć na tym etapie o tym jak gra trochę zapomniany, a moim zdaniem dalej bdb rols... 

Gary Harris 20 33.6 16.0 5.6 11.5 48.7 2.5 6.0 41.7 2.3 2.7 84.9 0.7 2.1 2.8 2.0 1.6 1.2 0.4 2.4 1.3

Ost 20 meczy Harrisa (od 27 listopada) pokazuje, że jako starter z + 30 minutami, to wciąż idealny kandydat do gry w contenderze/PO teamie. Te statystyki, to wręcz kopia jego najlepszego sezonu 17/18 w Denver. Jest w tym okresie jedynym (LOL) zawodnikiem Magic z dodatnim +/- czy net rtg a jego on/off to +26,7. Idealny 3&D, PoA, trochę szkoda mi go w Magic...

Lepszego momentu na sprzedaż wygasającego kontraktu (choć zapewne da się go stosunkowo tanio wydłużyć) Magic nie znajdą, a chętni powinni się znaleźć i brać - najlepiej w pakiecie z Rossem i Lopezem.

LeGM juz powienien pakowac Westbrooka, ale Magic on niepotrzebny, oni woleliby jakis pick/młodych graczy więc może jakis 3 team deal z Knicks? 

Sota mogłaby spakować Beasleya i jakiegoś 2nd roundera + wypełniacze, żeby sie zgadzało, Harris idealnie by pasował do duetu DLO - Edwards i zaleznie od lineupu/matchupów mógłby zmieniać się z Beverlym w S5.

Widziałbym go też w Jazz do poprawy D w niskich lineupach z DM i Bojanem na PF i Rudym Gayu na C. Również w Cavs mógłby rozwiązać problem wsparcia Garlanda przy kontuzjach Rubio i wciąż niepewnego Okoro, tylko kto wziąłby Lova? Oczywiście jak mantra pojawiać się może Simmons w ruchach. 

 

Tylko kwestia kto bedzie chetny oddac jakis pick plus wyczarować 20 mln zeby wyrownac kase za Harrisa. 

 

Jak tak sobie szukal.ostatnio po skladach to raczej bedzie ciezko.

Pare miejsc ciekawszych ktore byc moze byly by zaintersowane:

Atl -  Gallinari plus pick?

Utah - Joe Ingles plus pick i trade exception chyba maja za Favorsa?

Cavs - Rubio plus pick ?

Timberwolves - Prince+ Layman plus pick?

W innych teamach to ciezko cis wyszukac, moze sie to skonczyc tym ze nie dostaniemy nawet tyle co za Fourniera. Uwazam tez ze jezli Magic maja nie distac za niego picks to go po prostu zatrzymaja do konca sezonu i pozwola odjesc, bo raczej nie beda przyjmowac dluzszych marnych kontraktow to juz mu pozwola odejsc w lecie i tyle.

Za Rossa pick powinien byc duzo latwiejszy do wyciagniecia.

Ciekawy jestem czy beda handlowac Bamba.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PH#1 napisał:

Uwazam tez ze jezli Magic maja nie distac za niego picks to go po prostu zatrzymaja do konca sezonu i pozwola odjesc, bo raczej nie beda przyjmowac dluzszych marnych kontraktow to juz mu pozwola odejsc w lecie i tyle.

A po co go im zatrzymywać? Nie musi byc pick, jeśli dostaną kogoś na spoko kontrakcie i stosunkowo młodego (jak np. Beasley w Socie).

22 godziny temu, PH#1 napisał:

Ciekawy jestem czy beda handlowac Bamba.

Chcą 1 rundę i to chyba w najbliższym drafcie ;)

22 godziny temu, PH#1 napisał:

Za Rossa pick powinien byc duzo latwiejszy do wyciagniecia.

No ale to max. 2 runda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

A po co go im zatrzymywać? Nie musi byc pick, jeśli dostaną kogoś na spoko kontrakcie i stosunkowo młodego (jak np. Beasley w Socie).

Bo uwazam ze nie bedzie im latwo znalesc kogoś takiego jak piszesz. Jezli Harris pojdzie to moim zdaniem weteran lub dwoch na zlym kontrakcie ewentualnie z kontuzja i pick.

Godzinę temu, dannygd napisał:

Chcą 1 rundę i to chyba w najbliższym drafcie

Magic nie puszczaja zadnego info o tym co planuja do prasy, ja bym nie bral za pewnik tego co pisza. 

1 godzinę temu, dannygd napisał:

No ale to max. 2 runda

Ja uwazam ze late 1st jak sie jakis contender pokusi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Braveheart22 napisał:

Po co ten Beasley w Orlando? A według tego założenia jeszcze marna dopłata. To już lepiej nie oddawać Harrisa ;)

Harrisek to wchodzi w lato na ryneczek i łyka eleganckie 40/4 od Nuggets

a Malik powinien dostać gdzieś szansę, Magic wydaja sie dobrym kierunkiem, skoro tyle czasu palowali tam Rose'a, to Beasley tym bardziej się nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Malik powinien dostać gdzieś szansę, Magic wydaja sie dobrym kierunkiem, skoro tyle czasu palowali tam Rose'a, to Beasley tym bardziej się nada

Czy ja wiem. Ross to świetny teammate, za Malikiem ciągnie się cały czas smród, że w głowie to nie za bardzo ma poukładane. Inna kwestia, że Beasley to tak nie za bardzo wpisuje się w filozofię Hammonda i Weltmana. Szczerze, nie widzę go w Magic jakby miało to tak wyglądać jak @dannygd pisał.

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Harrisek to wchodzi w lato na ryneczek i łyka eleganckie 40/4 od Nuggets

Zweryfikujemy to za kilka miechów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart22 ale czego Ty oczekujesz za wygasający kontrakt i to niemały? Poza tym chciejstwo to jedno, realia to drugie, a Malik nawet jak by w ORL nie pasował, to zawsze go ktoś przygarnie za jakis pick, a jak oddadzą go za darmo to.. nic nie dostaną.

W dniu 31.01.2022 o 12:58, LeweBiodroSmoka napisał:

Harrisek to wchodzi w lato na ryneczek i łyka eleganckie 40/4 od Nuggets

Mniej niż 14 nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mówiłem ile wtedy był warty (w sensie chyba przyrównałem do Malika/Monte jego impact), a nie ile dostanie (jeśli dobrze pamiętam) i jakie konsekwencje będą z dania maxa (utrata kilku graczy i konieczność zrobienia dealu Harris - Gordon, żeby ogarnąć jakościowo ekipę).

Generalnie co (z konsekwencji) powiedziałem - się wydarzyło (problemy z TAX, utrata Malika, Sapa, Granta i... zrobili deal, który mówiłem że będzie i jest idealny dla Jokica), ale... przyznaję, że nie doceniłem Jamala determinacji (głównie skali) i samorozwoju. Szkoda jego kontuzji.

A swoją drogą: Monte jest mega niedoceniany (taki cichy efektywny gracz, coś jak Jones, Melton, Brooks w MEM) - Baryły z nim na parkiecie mają ORtg 117,5 i +7,5 Net, a bez niego... 106 i -6 net... Oczywiście w dużej mierze efektem jest gra z Jokicem (bez niego ta ekipa nie istnieje) w S5, ale to też pokazuje, że on super pasuje do Jokera. Mógłby tylko lepiej bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 23:50, dannygd napisał:

@Braveheart22 ale czego Ty oczekujesz za wygasający kontrakt i to niemały? Poza tym chciejstwo to jedno, realia to drugie, a Malik nawet jak by w ORL nie pasował, to zawsze go ktoś przygarnie za jakis pick, a jak oddadzą go za darmo to.. nic nie dostaną.

Napisałem, że na siłę nie ma co go wymieniać, na pewno nie za pakiet Malik+2nd. Lepiej już zrobić trochę miejsca w salary i szukać jakiejś niewygodnej rocznej umowy do wzięcia z jakimś dodatkiem czy jeszcze inaczej kasę spożytkować. Zależy od planów Magic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://www.nba.com/news/magic-jonathan-isaac-ruled-out-for-remainder-of-2021-22-season

magic oglosili,ze isaac jednak nie zagra w tym sezonie.

celuja w jego powrot na poczatek nastepnego  sezonu  czyli pazdziernik 2022.

da to wtedy ponad 26 miesiecy rehabilitacji.

magic mowia,ze nie bylo ,zadnych nawrotow kontuzji podczas calego procesu rehabilitacji,ale jak dla mnie,to cos poszlo nie tak,bo ponad 2 lata na leczenie takiej kontuzji to zdecydowanie za dlugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.