Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2021/22


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hornets nas wyjaśnili, ale luz. To preseason. Z gry której nazwy na publicznym forum wypowiadać nie wolno znany jestem z tego, że na drafcie znam się tak jak fizyce kwantowej - czyli w ogóle. Ale do rzeczy. Ten cały Giddey to może tych Waszych Cade Cum z siodła wysadzić jeśli chodzi o ROTY. Kurde, nie podpalam się bo wiadomo - preseason, ale wygląda, że OKC zebrało grupę naprawdę fajnych młodych.

Obwód w postaci Giddey - Dort - SGA to jest tak naprawdę wszystko co drużyna potrzebuje. Podania - check. Rozegranie - check. Łamanie pierwszej linii - check. Trójka - check. Obrona - check. 

Jak na moje to Presti po piłkarsku zaczął budować team od tyłu. No i dobrze bo frontcourt to jest bo jest. Bazley rokuje, ale tu naprawdę trzeba jeszcze czasu. Poku? Tu trzeba jeszcze więcej czasu....Roby na C? Pozostawię bez komentarza....

Ta drużyna jak nie nastawi się na tank mode to może niektórym humory popsuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Ty lepiej uważaj by Oklahoma Metal Scrapper nie wygrali za dużo. Bo dziś z Favorsem w s5 byli lepsi od Nuggets w pełnym składzie. I nawet jak usilnie próbowali sabotować wynik grając dużo Poku to i tak wygrali... 

Oni są nadal 22 mln poniżej podłogi ( choć technicznie ich TPE wyrzucają ich powyżej jeśli chodzi o wolnych agentów) i pewnie w lutym będą z chęcia wymieniać swoje TPE na niechciane umowy lub na umowy zrzucane by zejść z podatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

@Eld

Ty lepiej uważaj by Oklahoma Metal Scrapper nie wygrali za dużo. Bo dziś z Favorsem w s5 byli lepsi od Nuggets w pełnym składzie. I nawet jak usilnie próbowali sabotować wynik grając dużo Poku to i tak wygrali... 

Oni są nadal 22 mln poniżej podłogi ( choć technicznie ich TPE wyrzucają ich powyżej jeśli chodzi o wolnych agentów) i pewnie w lutym będą z chęcia wymieniać swoje TPE na niechciane umowy lub na umowy zrzucane by zejść z podatków

Aż sobie włączę. Trio GDS ( Giddey, Dort, SGA ) nie jeden przez nich szczękościsku dostanie.

Nie chciał bym tankującego OKC w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś nam to tankowanie nie idzie, ale jakoś mi nie jest smutno z tego powodu. 4W z rzędu i na ten moment miejsce w play-in. LoL. Polecam mieć na oku 19-latka Josha Giddeya. Będzie z niego pociecha. Pewnie zaraz wpadnie seria L, choć w najbliższych 10 meczach mamy 3x Rockets więc, ale pozostałe 7 to Nets, Heat, Celtics, Hawks, Jazz, Wizards, Bucks. 

Nie wiem na ile to jest prawdziwe ( wziąłem z RealGM ), ale zanosi się na 4 picki w I rundzie, z czego dwa w lottery. Nie kojarzę przy jakiej okazji pick OKC został rozbity na 1-14, a 15-30 poszło do Hawks. Ktoś pamięta? Nie to żeby to miało jakieś większe znaczenie bo obrona tego picku będzie tylko formalnością ale jednak ciekawy jestem:

Oklahoma City Thunder 1-14 Own; 15-30 to ATL; DET 17-30 (via HOU); LAC; PHX 13-30

Co do samej drużyny to mamy na ten moment drugi najgorszy atak w lidze, ale za to obroną zawstydzamy wiele drużyn aspirujących do PO ( 14 miejsce ). Główna zasługa w tym Dorta i SGA. Naprawdę bardzo dobrze bronią. 

Wracając do picków widzę, że draft 2022 na czołowych miejscach jest przeładowany PF i C. Szczególnie dobry C by nam fajnie układankę uzupełnił. SGA-Giddey-Dort-Bazley-X. Taki Jalen Duren wygląda na naprawdę powerful centra. 

A SGA jest piękny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Pierdostat, ale trzeba pilnować aby temat nie spadł na drugą stronę.

Josh Giddey jest trzecim zawodnikiem w historii który w przeciągu pierwszych dwudziestu meczów zdobył 100 asyst i 100 zbiórek. Pozostali dwaj to LeBron James i LaMelo Ball.

Thunder-news-Josh-Giddey-matches-LeBron-

cos mi nie gra w tym stacie.

pewnie chodzilo o trzeciego najmlodszego, a nie jednego z trzech w historii

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.