Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał:

Sama wizyta RW na konferencji mnie jednak zasmuciła, bo myślałem że się obraził.

To akurat też pozytyw jak dla mnie bo wzmacnia narrację, że czuję się ciągle częścią drużyny 😉

Godzinę temu, Reikai napisał:

Sama wizyta RW na konferencji mnie jednak zasmuciła, bo myślałem że się obraził.

To akurat też pozytyw jak dla mnie bo wzmacnia narrację, że czuję się ciągle częścią drużyny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lorak napisał:

 

Było o tym, że Ham to no name, więc teraz zagadka dla was. Kim jest ten białas z kitką siedzący po lewicy Sheeda (podpowiedź: nie jest Amerykaninem choć pochodzi z Ameryki)? Dla pierwszych trzech poprawnych odpowiedzi zdjęcie uśmiechniętego Russella Westbrooka.

Po prawej to chyba każdy rozpoznał Kwame Browna.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pepis21 napisał:

Było o tym, że Ham to no name, więc teraz zagadka dla was. Kim jest ten białas z kitką siedzący po lewicy Sheeda (podpowiedź: nie jest Amerykaninem choć pochodzi z Ameryki)? Dla pierwszych trzech poprawnych odpowiedzi zdjęcie uśmiechniętego Russella Westbrooka.

Po prawej to chyba każdy rozpoznał Kwame Browna.

ja nie moglem sobie przypomniec browna, z kolei (duzy talent z dziurawymi lapami!); herrmann, gosh, jaki to byl wafel! w ogole, argentynczykom 'udali' sie tylko manu i scola, cala reszta to byl szrot na poziomie g-league...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kcp78 napisał:

ja nie moglem sobie przypomniec browna, z kolei (duzy talent z dziurawymi lapami!); herrmann, gosh, jaki to byl wafel! w ogole, argentynczykom 'udali' sie tylko manu i scola, cala reszta to byl szrot na poziomie g-league...

Nie za surowo dla Oberto czy Nocioniego? :)

Zwłaszcza, że tamtą Argentynę to chyba wszyscy kochali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DamianOItalianO napisał:

@Pepis21 dobra zagadka.

To pewnie Walter Hermann.

 

 

8 godzin temu, kcp78 napisał:

ja nie moglem sobie przypomniec browna, z kolei (duzy talent z dziurawymi lapami!); herrmann, gosh, jaki to byl wafel! w ogole, argentynczykom 'udali' sie tylko manu i scola, cala reszta to byl szrot na poziomie g-league...

Dobre odpowiedzi, to jest Walter Hermann złoty medalista Igrzysk Olimpijskich 2004 w Atenach. W nagrodę tak jak obiecałem:

russell-westbrook-of-the-ucla-bruins-smi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu i gdzie odjebalo ale to jest chyba topowe odklejenie (autora tej plotki) 

 

Lakers chcą zbudować trade wokół Westbrooka żeby pozyskać Mitchella, ale nie chcą oddać za to picków 

 

dla Fanbase Lakers sky is the limit jeśli chodzi o idiotyzmy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Nie wiem komu i gdzie odjebalo ale to jest chyba topowe odklejenie (autora tej plotki) 

 

Lakers chcą zbudować trade wokół Westbrooka żeby pozyskać Mitchella, ale nie chcą oddać za to picków 

 

dla Fanbase Lakers sky is the limit jeśli chodzi o idiotyzmy

Podobne rzeczy czytałem, gdy miał tu przyjść Lebron, AD, Derozan wyrażający chęci grania w Lakers gdyby nie RW i o młodzieży Lakers. 

 

Plus przypinanie jakiegoś pomysłu o którym nie wiadomo gdzie i co przeczytałeś do całego fanbasu jest mocno meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

Podobne rzeczy czytałem, gdy miał tu przyjść Lebron, AD, Derozan wyrażający chęci grania w Lakers gdyby nie RW i o młodzieży Lakers. 

 

Plus przypinanie jakiegoś pomysłu o którym nie wiadomo gdzie i co przeczytałeś do całego fanbasu jest mocno meh.

Ale czytałeś pierwszy akapit tej wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, ignazz napisał:

The Los Angeles Lakers offered Russell Westbrook, Talen Horton-Tucker and a 2026 first-round draft pick to the Indiana Pacers for Malcolm Brogdon, ESPN's Jonathan Givony reported on The Lowe Post podcast 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

No tak, właśnie po to Pacers zrobili trade z Kings, chcąc w miarę szybko przejść przez przebudowę żeby teraz zjebac wszystko wesem i tht 

🤦‍♂️

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, josephnba napisał:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

No tak, właśnie po to Pacers zrobili trade z Kings, chcąc w miarę szybko przejść przez przebudowę żeby teraz zjebac wszystko wesem i tht 

🤦‍♂️

THT jako lider ekipy i Westbrook jako spadający kontrakt, no czego nie rozumiesz? :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kcp78 napisał:

ale tu sie nie ma z czego smiac. spory procent wymian sprowadza sie do tego, ze jedna strona zyskuje jakosc na 'juz', podczas gdy druga czysci salary pod rebuilding...

Ale która w tej wymianie czyści salary? 

Pacers nie robią hard tanku i raczej nie zamierzają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.