Skocz do zawartości

Wydanie książki


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Z racji, że przekrój ludzi jest tu ogromny pozwoliłem sobie zadać pytanie czy jest tu ktoś kto wydał książkę. Nie chodzi mi tu o prace magisterską;), czy publikacje naukową.

Z góry również zaznaczam, że nie interesuje mnie też self publishing czy wydawnictwa typu vanity, czyli płacisz i wydadzą każdy gniot. Może jest ktoś na forum jakis autor, jeśli tak to niech się odezwie na priv albo tutaj, mam parę pytani i ponad trzysta stron;)

 

Pozdrowki załoga!

Wuja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2021 o 21:24, Wujek Wójcik napisał:

Hej,

Z racji, że przekrój ludzi jest tu ogromny pozwoliłem sobie zadać pytanie czy jest tu ktoś kto wydał książkę. Nie chodzi mi tu o prace magisterską;), czy publikacje naukową.

Z góry również zaznaczam, że nie interesuje mnie też self publishing czy wydawnictwa typu vanity, czyli płacisz i wydadzą każdy gniot. Może jest ktoś na forum jakis autor, jeśli tak to niech się odezwie na priv albo tutaj, mam parę pytani i ponad trzysta stron;)

 

Pozdrowki załoga!

Wuja 

Myślę, że @julekstep i jego ponad 10.000 jednozdaniowych ( no czasami 2-3 zdaniowych ) postów mogą być dobrym początkiem. Zawarte masz tam prozy, eposy, znaczną ilość baśni, znajdą się też jakieś sonety i fraszki. Nie zabraknie również komedii.

Książki pewnie nie wydał, ale jako konsultant self publishing nie widzę dla Ciebie lepszego kandydata. A no i pewnie z 300 stron tego by się uzbierało. 

-----------------------

A na serio to życzę powodzenia w jakże ambitnym projekcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Najważniejsza część teoretycznie już jest - czyli proza, skończona napisania, nie koniecznie zedytowana ale wydawnictwa mają od tego ludzi. 

Udało mi się dotrzeć do kogoś kto wydał swoje ksiązki w normalnym wydawnictwie bo self publishing jak wspominałem odrzucam i nakreślił mi obraz tego jak wygląda ta branża, jak wydawnictwa wolą sprawdzone nazwiska i w dobie covida ale nie tylko mniejsz ryzyko. Dodatkowo minusem jest gdy książka nie jest jednoznacznie sprecyzowana gatunkowo bo wydawnictwa dziś myślą bardzo zro jedynkowo jak firma czy korpo - muszą znać target na który będą sprzedawać produkt czyli książkę. Nie będzie łatwo się przebić, tekst ma o wiele lepszą składnie, interpunkcje i stylistyke niż moje posty tutaj;) ale no trzeba się przebić. 

ignazz zaraz coś skrobnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.