Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Jest moc. Trudno mi sobie wyobrazić finał bez medalu w mikście bez Us. Ale zobaczymy. 
Do tego Wasick może sprawic niespodziankę, dobrze wyglądała. Sjoestrom szału nie robi. Trzeba będzie ograć kogoś z dwóch Australijek i Blume, wiec pewnie zakręcić się koło 24. Chyba stać ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Ale co nam chciałeś przekazać ? 

jakieś takie wątpliwe mądrości życiowe :P 

 

U nas ta mentalność to jest poważnie duży problem ... te wywiady na pływalni, wszyscy zadowoleni, sam dziennikarz podkreśla, że liczy się start, czas rezultat olać. Iście Coubertinowskie podejście to fakt ... ale może coś w tym jest, może powinno się powrócić do amatorskiego podejścia do uprawiania sportu, nawet na najwyższym szczeblu, bez napinki, dla frajdy itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sport.onet.pl/tokio-2020/kolarstwo/tokio-2020-pracowala-w-zlobku-by-pojechac-na-igrzyska-zdobyla-zloto/fbb24x7

To są dopiero trudne przygotowania:) 

37 minut temu, polskignom napisał:

Jest moc. Trudno mi sobie wyobrazić finał bez medalu w mikście bez Us. Ale zobaczymy. 

Dominikana też była faworytem do medalu i też dyskwalifikacja. Holandia, Jamajka i UK powalczą z nami o zloto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Po 6 wyścigach para skrzypulec-ogar prowadzi w żeglarstwie i biorąc pod uwagę orientację pani ogar to spodziewaj się kolejnego wysypu artykułów na ten temat:) 

Może się okazać, że żeby zdobyć medal dla Polski musisz mieć w składzie osobę LGBT albo urodzoną poza Polską 😜

4 godziny temu, RappaR napisał:

Tak, nie podoba mu się dyskryminacja 3 heteroseksualnych kobiet biorących udział w tych samych zawodach i mających taki sam udział w zwycięstwie.

Media to chyba zły adres bo najbardziej te 3 panie dyskryminował prezydent Duda zwlekając z gratulacjami z "nieznanego" powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jack napisał:

Może się okazać, że żeby zdobyć medal dla Polski musisz mieć w składzie osobę LGBT albo urodzoną poza Polską 😜

Media to chyba zły adres bo najbardziej te 3 panie dyskryminował prezydent Duda zwlekając z gratulacjami z "nieznanego" powodu. 

Myslal nad takimi gratulacjami, które nie urażą naczelnika :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Media to chyba zły adres bo najbardziej te 3 panie dyskryminował prezydent Duda zwlekając z gratulacjami z "nieznanego" powodu. 

Tragedia, czekały na twitta ponad dzień.

Głowa Państwa ma na CITO pisać Twitty, żadne opóźnienie nie będzie tolerowane!!!!!@!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polskignom napisał:

No i podobno Amerykanie przywroceni. Równi i równiejsi, co olimpiada, to ich przywracają w jakiejś sztafecie...

Na całe szczęście FIBA jeszcze nie boi się amerykanów, tak to reszta sportów robi im dobrze aż miło. Dlatego trzeba kibicować Chińczykom, żeby Jankesi nie mieli 1 miejsca w rankingu medalowym.

płoń.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polskignom napisał:

No i podobno Amerykanie przywroceni. Równi i równiejsi, co olimpiada, to ich przywracają w jakiejś sztafecie...

Oficjalna odpowiedź jest taka że Amerykanka była w złym miejscu bo tam ja ustawił sędzia....nie wiem jak było bo nie oglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Oficjalna odpowiedź jest taka że Amerykanka była w złym miejscu bo tam ja ustawił sędzia....nie wiem jak było bo nie oglądałem

No właśnie gdyby nie to, ze 7 pozostałych sztafet było dobrze ustawionych, a przy okazji jeden sędzia ewidentnie dawał znac, ze Amerykanka złe stoi, to nawet to tłumaczenie miałoby ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, polskignom napisał:

Nie wierze, ze wierzysz, w to co piszesz. Usada jest równie mocno umoczona plus przykład choćby Armstronga, Us się nie musi bawić w takie głupotki, bo oni dobrze wiedza, kiedy będzie kontrola. Już pomijam to, ze w Us działają laboratoria, które są 2 kroki przed wszystkimi. Rosja robiła dokładnie to samo, tylko się trafił whistleblower.

Z 2003 roku: https://www.sport.pl/sport/1,65025,1433336.html

Co zrobiono USA? W sumie nic.

Co do jutrzejszej sztafety to nie pierwszy raz gdy Usańcom nie dzieje się krzywda, Rio i sztafeta pań 4x100 w tym miejscu pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.