Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, barcalover napisał:

Masz mega pakę, myśle, że jesteś na ten moment głównym faworytem, chyba że ktoś ze ścigających jakoś mocno poprawi skład.

Teraz to może tak wyglądać przez ostatnio lepszą dyspozycję Haliburtona, a raczej nieobecność Foxa, ale on już wrócił. No i dziwne występy Love'a i Diallo, ale pewnie oni też niedługo skończą (choć oby nie) z tymi fajerwerkami. 

Swoją drogą ciekawe jakby się prezentowała drużyna złożona jedynie z zawodników, którzy w jakimś momencie byli dostępni na FA, heh. 

A wygra pewnie ktoś, kto będzie miał właśnie najwięcej farta na FA.

Edytowane przez blaugrana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania niezwyklego wszechstronnego (sf, pf, c), mlodego (rocznik '99, wielu z nas gralo w nba live 99, dodaje to podkreslajac jak mlody to gracz), niewiele wazacego (salary 15.8 fp !) jegomoscia a mianowicie Preciousa Nakul, tzn Achiuwe.

Biorac pod uwage szereg jego atutow nie oczekuje duzo, moze byc pick, moze byc solidna garść dolarow. Czekam na propozycje.

Goraco polecam.

U mnie sytaucja covidowa mocno sie polepszyla, mam praktycznie full zdrowy sklad. Bede nadganial sloty licząc, ze innym sie to moze nie udac. Mimo spadku w sredniej, a raczej wzrostu innych caly czas w totalu pierwszy. Oby do końca, choc bardzo niebezpiecznie oprocz obecnej czołówki wygladaja sklady eviego (powrot Luki Magika) oraz tryczka (niedlugo wracają Kat, Garland, SGA oraz Cole). Bedzie goraco :)

W dniu 3.01.2022 o 00:15, Tecu napisał:

Ja myślę, że wygra ten kto zrobi te 822 mecze 😀

Rok temu bylem jedyny co ugral 822 mecze i wygralem, wiec w tym roku cel jest jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

Chciałbym tylko poinformować tych 3 GMów którzy jeszcze mi się nie zdążyli zapytać, że Evan Mobley nie jest na sprzedaż :)

Masz pełna skrzynkę albo mnie zablokowałeś jakos, a chciałbym ci zaoferowac Duranta, niekoniecznie za mobleya wiec się odezwij jakbyś był zainteresowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.