Skocz do zawartości
t_omko

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma w lidze trade deadline - można wymieniać i pobierać zawodników do ostatniego dnia sezonu..... ważne jest jedynie skorygowanie sobie składu do wyliczeń draftowych przed ostatnią aktualizacją yahoo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, barcalover napisał:

Masz mega pakę, myśle, że jesteś na ten moment głównym faworytem, chyba że ktoś ze ścigających jakoś mocno poprawi skład.

Teraz to może tak wyglądać przez ostatnio lepszą dyspozycję Haliburtona, a raczej nieobecność Foxa, ale on już wrócił. No i dziwne występy Love'a i Diallo, ale pewnie oni też niedługo skończą (choć oby nie) z tymi fajerwerkami. 

Swoją drogą ciekawe jakby się prezentowała drużyna złożona jedynie z zawodników, którzy w jakimś momencie byli dostępni na FA, heh. 

A wygra pewnie ktoś, kto będzie miał właśnie najwięcej farta na FA.

Edytowane przez blaugrana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, blaugrana napisał:

A wygra pewnie ktoś, kto będzie miał właśnie najwięcej farta na FA.

Ja myślę, że wygra ten kto zrobi te 822 mecze 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do sprzedania niezwyklego wszechstronnego (sf, pf, c), mlodego (rocznik '99, wielu z nas gralo w nba live 99, dodaje to podkreslajac jak mlody to gracz), niewiele wazacego (salary 15.8 fp !) jegomoscia a mianowicie Preciousa Nakul, tzn Achiuwe.

Biorac pod uwage szereg jego atutow nie oczekuje duzo, moze byc pick, moze byc solidna garść dolarow. Czekam na propozycje.

Goraco polecam.

U mnie sytaucja covidowa mocno sie polepszyla, mam praktycznie full zdrowy sklad. Bede nadganial sloty licząc, ze innym sie to moze nie udac. Mimo spadku w sredniej, a raczej wzrostu innych caly czas w totalu pierwszy. Oby do końca, choc bardzo niebezpiecznie oprocz obecnej czołówki wygladaja sklady eviego (powrot Luki Magika) oraz tryczka (niedlugo wracają Kat, Garland, SGA oraz Cole). Bedzie goraco :)

W dniu 3.01.2022 o 00:15, Tecu napisał:

Ja myślę, że wygra ten kto zrobi te 822 mecze 😀

Rok temu bylem jedyny co ugral 822 mecze i wygralem, wiec w tym roku cel jest jeden :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@barcalover umiesz zrobić last month albo coś takiego? Ciekaw jestem który bym był, bo chyba w top3. Wiem ze umiesz, dasz radę ! :)

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem co raz blizszy oddania Westbrooka, choc trzyma mnie nadzieja o mitycznej wiosnie Westbrooka, ale z kazdym meczem co raz mniej.

Jego salary mi mocno ogranicza jakiekolwiek ruchy.

Moze ktos zainteresowany, za rok bedzie mial calkiem znosne salary...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, barcalover napisał:

it6zib9.png

@blaugrana poczekaj na nas :( Gdzie uciekasz???

No właśnie problem polega na tym, że ja czekam, nawet zwalniam, ale Wy tego nie wykorzystujecie, heh.

Zresztą, nawet dziwi mnie teraz to 1 miejsce jak mam w głowie ostatnie zdobycze punktowe co poniekotórych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@barcalover umiesz zrobić last month albo coś takiego? Ciekaw jestem który bym był, bo chyba w top3. Wiem ze umiesz, dasz radę ! :)

l01gzP5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orlando sprzeda K. Hayesa. Tanio. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym tylko poinformować tych 3 GMów którzy jeszcze mi się nie zdążyli zapytać, że Evan Mobley nie jest na sprzedaż :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Alonzo napisał:

Chciałbym tylko poinformować tych 3 GMów którzy jeszcze mi się nie zdążyli zapytać, że Evan Mobley nie jest na sprzedaż :)

Masz pełna skrzynkę albo mnie zablokowałeś jakos, a chciałbym ci zaoferowac Duranta, niekoniecznie za mobleya wiec się odezwij jakbyś był zainteresowany 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi