Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę Was zostawic samych, a tu takie zmiany. Chetnie bym sie tez cos bym powymienial, ale chyba moim jedynym kontrahentem do wymian pozostaje rynek FAsow :)

Rok temu mialem do wymiany czy Trenta, czy DiVincenzo czy tez ostatecznie Milesa Bridgesa, a w tym roku z mlodych mam Smitha czy Christophera, wiec "troszke" mniej :)

Trzeba szyc tym co sie ma i liczyc na mityczna juz wrecz szarze Westbrooka na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to chyba czas zrzucić Moody’ego i kai Jones, bo evitacre wszystkie 15tki zgarnia. Wchodzę do gry o tych scrubów, z Durantem i jego salary nie ma innego wyjścia… 

 

No… chyba ze ktoś chce za $$$ to pisać szybko! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 09:27, RonnieArtestics napisał:

Dobra to chyba czas zrzucić Moody’ego i kai Jones, bo evitacre wszystkie 15tki zgarnia. Wchodzę do gry o tych scrubów, z Durantem i jego salary nie ma innego wyjścia… 

 

No… chyba ze ktoś chce za $$$ to pisać szybko! 

A weź @antek tez podpierdale je elegancko 🙂 Nie zwalaj wszystkiego na mnie ja jedynie robie zjebane wymiany 🙂 

W dniu 16.12.2021 o 13:22, piotreksuper napisał:

Dzięki, dzięki, nawet chwilowo zastanawiam się nad handlem ZIONEM.

Jakiś tanker chętny?

Za gościa ważącego 250 kg nie wiem czy poetla bym ci oddał teraz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

A weź @antek tez podpierdale je elegancko 🙂 Nie zwalaj wszystkiego na mnie ja jedynie robie zjebane wymiany 🙂 

15stki są są plebsu. Mój cały skład po za trio Jokic- Paul- Westbrook to fasy, więc ja sie 15stakmi mocno nie przejmuje 😀

Na górze mocny ścisk, wsystko idzie na żyletki, fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wl75RtC.png

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ogolnie nie mam nigdy czasu rano wiec z wami maniakami chyba brak szans. Na ta chwile barcalover wyrasta na faworyta po mału, skoro tak pięknie okres bez Anunoby wytrzymał to jesli ten wróci w optymalnej formie skład barcy wyglada na zbyt szeroki…

Dzięki, ale gram na razie 8-9 ludźmi praktycznie, bo ciągle jeszcze ktoś oprócz OG wypada, więc raczej średnie pójdą mocno w dół, jak będzie trzeba sloty dograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.