Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Chyba przesadzasz, jesli chodzi o mnie to generalnie dwa tygodnie miałem mocne a listopadowa forma moich to już mówi mi żebym zaczął myśleć o sprzedaży paru zabawek, ale jeszcze się nie poddaje.. 

I dobrze, że się nie poddajesz, bo faktycznie cała grupa ma jeszcze szanse powalczyć. Ja straciłem Moranta, więc niestety będę opadał w dół, każdemu może się coś takiego wydarzyć, także nic nie jest rozstrzygnięte. 

Dwójka z przodu odbiega na średnich, ale będą musieli odrabiać mecze, co raczej będzie miało wpływ na średnią. 

A dalej równiutko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, barcalover napisał:

7m9I1kK.png

Od kiedy mniej więcej wg Was średnie przestają mieć znaczenie i trzeba się przerzucić na tylko totale? Od połowy sezonu gdzieś?

Total mamy na Yahoo. Srednie tu przez Ciebie wrzucane sa super. A jeszcze bardziej super jest to ze MrMvp wrócił do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się czy nie odpuścić tego sezonu jednak mając w składzie Cola czy Garlanda trochę nie wypada bo ten pierwszy to top5 asset na ten sezon. 
 

Piszcie kto chętny na Bam-a Adebayo - mogę pójść w jakiś większy deal. 
 

a Ci co walczą i chcieli by w składzie Garlanda, Cola czy jakiegoś innego grajka to tez nie czajcie sie - nie zostawiajcie swoich myśli tylko i wyłącznie dla siebie - skrobnijcie PM - na pewno odpowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie mógłbym pomyśleć o oddaniu cudownego objawienia bridgesa pod warunkiem ze dostanę za niego coś jeszcze lepszego na ten sezon. Miles wydaje się być łakomym kaskiem na przyszłe lata, wiec zapraszam do składania ofert.

 

mam tez panowie Daviona Mitchella - zawodzi jak narazie w debiutanckim sezonie ale potencjał ma spory, on tez chętnie zmieni klub.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.