Skocz do zawartości

Finały Zachodu: Suns - Clippers


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

aha. No to nie będę się spierał, zwłaszcza, że to jak z analizowaniem wiersza na języku polskim, ale nie wiedziałem że można przejebać coś czego się w ogóle nie miało.

 

W dniu 1.07.2021 o 15:27, Chytruz napisał:

Mistrzowskie okienka trafiają się rzadko i zazwyczaj zamykają się szybciej niż się wydaje. Clippers przejebali już drugą szansę 

 

Cóż, człowiek całe życie się uczy.

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

ale nie wiedziałem że można przejebać coś czego się w ogóle nie miało.

"Clippers przejebali juz druga szanse", jest napisane w tym co zacytowales.

Tez polonista nie jestem, ale szanse chyba mozna miec i mozna ja przejebac. Mozna ja tez przejebac np. przez kontuzje czolowego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

He

He he

He he he

220818168_286489603272658_40220908118250

 

hahahahahahahaha juz widze mine naczelnego flopiara jak zobaczyl ta obstawe 

mam niesamowita beke jak gracz na takim poziomie moze wierzyc w to ze tyle lat nie wygrywa meczu przez sedziego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kubbas napisał:

mam niesamowita beke jak gracz na takim poziomie moze wierzyc w to ze tyle lat nie wygrywa meczu przez sedziego

A ja mam bękę jak ktoś może wierzyć w niezawisłość czy ogólnie obiektywizm jakichkolwiek sędziów, a w tym kontekście, naszym NBA i sprawie Toma Donaghiego tymbardziej.

Tak czy siak, tamten stat odnosił się jak Foster był głównym sędzią czy właśnie jakimkolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

A ja mam bękę jak ktoś może wierzyć w niezawisłość czy ogólnie obiektywizm jakichkolwiek sędziów, a w tym kontekście, naszym NBA i sprawie Toma Donaghiego tymbardziej.

Tak czy siak, tamten stat odnosił się jak Foster był głównym sędzią czy właśnie jakimkolwiek?

aha czyli wg Ciebie Scott Foster potrafi sprawic ze CP3 nie zaleznie jak zagra przegra kazdy mecz i stad te 12 z rzedu, jest ono tylko z powodu Scotta Foster i nie wazne jakby zagrali to itak by z nim przejebali

cool story bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.