Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 West 2nd Round] #1 WOLVES (54-18) - #4 LAKERS (46-26) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Qcin_69 napisał:

xD 

niereformowalny :) 

 

to o mnie 🙃

21 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że Paul George jest w Wolves dopiero czwartą opcją :(

No właśnie! Czasami się Marcus różnimy, ale jako jeden z nielicznych nie dajesz się tu omamić silikonowymi cyckami cheerleaderek  Qcina.

 

Nie zamierzam tu robić roboty za @january ale wstępnie nasi Wolves mogą tu wygrać wg mnie max 2 mecze. Oczywiście każdy widzi Wolves po swojemu, ale odwzorowując realia z NBA na skalę naszych możliwości napiszę kilka rzeczy, które kłują już na pierwszy rzut oka.

@Qcin_69 i @mac zrobili świetną robotę budując bardzo ciekawy team, ale widać że to w tym sezonie pomimo niewątpliwego talentu musi pierdolnąć z pierwszym poważnym przeciwnikiem na bazie walki o mistrzostwo w playoffs. Tu nie ma ani zgrania, ani chemii pomiędzy graczami, ani wyraźnych liderów.

Z poprzedniego sezonu wiecie ilu tu graczy zostało?

3 - Tatum, Booker i Miye Oni.. Odliczając tego Oniego, to tam z poprzedniego sezonu jest tylu graczy ilu GMów ma nasza Minnesota.. 🙃

Reszta to nabytki z offseason oraz juz gracze pozyskani podczas sezonu. Qcin to handlarz, a Mac jest mistrzem w Roto i obie te rzeczy robią u nas na najwyższym poziomie, ale czy potrafią też zbudować drużynę, która w rl grając razem miałaby szansę być contenderem? Przeglądam sobie opisy naszej Soty i tam pięknie są poopisywane osiągnięcia tych wszystkich graczy - ale oni tu mają tworzyć drużynę!!!! Jaki tu jest podział ról? C - nie ma Tatuma, to nagle Paul George przejmuje team i jest liderem? rl Suns piszą piękną historię, ale u nas Booer i Ayton w tych samych koszulkach co dopiero się spotkali, bo nie grali nigdy wcześniej razem. Tatum i Booker to gwiazdy na dorobku - dobrze się zastanówcie, czy pozwoliliby przejąć drużynę Georgeowi z jego reputacją - oni są na zupełnie innych etapach kariery. Ci wszyscy gracze mają grać tu jedną piłką, nieprzypadkowo podawałem ostatnio USG% żeby pokazać jak nierealne są tu ich role w jednym teamie. 

.. juz abstrah ując od tego, że Conley u nas jest rzucany z klubu do klubu podczas gdy w rl przenosił się tylko raz z Grizzlies do Jazz, czego efektem był jego fatalny pierwszy sezon w nowym klubie.. tu niby ma być floor generalem w budowanym contenderze z dykty i jak niby naprędce udałoby sie - załóżmy już ten optymistyczny scenariusz dla potrzeb chwili - to jako tako ułożyć i powiedzmy że gracze zgodziliby się na swoje role - już nie wchodząc w szczegóły, bo choć tu też jest o czym pisać - to Conley wypada.. 

Contender z dykty ma tu przeciwko sobie aktualnych mistrzów z LeBronem. Chętnie poczytam argumenty Wolves, ale tylko jak cos poważnego mają zamiar napisać - bez mydlenia oczu Georgem i innymi takimi roto bohomazami. :) 

 

Kto tu w tych Wolves jaką rolę pełni? Czy tradycyjnie - potrzeba chwili? :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alonzo ośmieszasz się post za postem ;) żyj w swojej bance gdzie DFS jest lepszy niż George, Birch zastępuje 1:1 Townsa i gdzie Towns grał 5 razy w PO i ocierał się o tytuły, ja Ci nie bronię, nie będę z Tobą dyskutował i dawał się zaczepiać bo przekroczyłeś poziom dobrego smaku dawno :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

alonzo ośmieszasz się post za postem ;) żyj w swojej bance gdzie DFS jest lepszy niż George, Birch zastępuje 1:1 Townsa i gdzie Towns grał 5 razy w PO i ocierał się o tytuły, ja Ci nie bronię, nie będę z Tobą dyskutował i dawał się zaczepiać bo przekroczyłeś poziom dobrego smaku dawno :) 

 

 

A mnie ciekawi ilu GMów złapie się znów na te silikonowe cycki z contendera z dykty 😚

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

(...)

George niewidziany w takiej formie od czasów Pacers, tez dla Ciebie zle bo za dobry! 

Booker z Aytonem robią przewozke po Lebronie tez niedobrze! 

Booker,George,Tatum maja mecze na 40-50 punktów- niedobrze! brakuje DFSa, c*** ze maja tez mecze w których oddają po 10 rzutow, przecież zabraknie im piłki! 

rl Nets grając pełnym składem rozwalają wszystkich jak leci, niedobrze, braknie im piłki to się nie dodaje! Tak nie można, każdy zespół potrzebuje DFSa! 

(...)  Sota gra Brunsonem czy Deightem Howardem i już wielki bulwers, (..)

Przeciez Alonzo jakbyś Ty miał takiego Tate, to byś walił gruchę tu na forum dzień w dzień (btw, gratulujemy JS Tate za wybór do 1 piątki debiutantów) a w Socie w PO on będzie biegał po boisku po 6 minut :) 

(...)

Dobra - wywaliłem nieistotne rzeczy i tylko około połowy sie ostało tego do czego warto się odnieść:

ja nigdzie nie kwestionuję tu tego, że George, Booker, Ayton graja świetne playoffy. Zrozum to wreszcie! 

Kwestionuje to, że w Twoich Wolves by tak było, gdyż poza pałowaniem się nad statsami Waszych graczy nigdzie nic nie mogę przeczytać kto w Wolves jest liderem, kto gra w jakiej roli.. Macie kompletnie nową drużynę - praktycznie jak co trymestr i powołujecie się na statsy graczy, którzy albo nigdy (Tatym, Booker, Ayton, Melton, Brunson, Williams), albo raz czy dwa (Conley, George) zmieniali kluby - zresztą ci dwaj ostatnio wymienieni - Conley i George mieli fatalne swoje pierwsze sezony w Jazz i Clippers. W rl graja tam swoje drugie sezony, a u Was pierwsze. 

Nie macie żadnej kulultury budowania bo poza Tatumem i Bookerem (z Onim nie żartujmy) nie macie żadnego gracza z poprzedniego sezonu. Na czym jest ta Wasza drużyna zbudowana? Na roto statsach qrwa z oryginalnych teamów Waszych graczy. Zrozum to wreszcie! 

Macie niesamowity talent - ale pozwólcie im grać - niech wreszcie Wam się jakiś core ukształtuje choć przez sezon, zeby w ogóle można było się tu do czegoś odnieść. 

Jak ktoś chce sobie tutaj oceniac roto - niech ocenia - ale to podobno nie ta gra. Podniecasz się Georgem, ale on w Clippers ma zupełnie inna rolę i staż gry niż u Was!!! 

Zwyczajnie nie wierzę, że nie rozumiesz tego co piszę!!

porównaj sobie składy i jak były budowane drużyny w rl które są w II rundzie, a porównaj sobie waszą Sotę - dwa różne światy.

Jak utrzymacie core i ułożycie rolę w drużynie to wtedy mogę Was traktować jak contendera - nie ma sprawy - ale nie w tym sezonie, bo nie widzę tu żadnych podstaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Dobra - wywaliłem nieistotne rzeczy i tylko około połowy sie ostało tego do czego warto się odnieść:

ja nigdzie nie kwestionuję tu tego, że George, Booker, Ayton graja świetne playoffy. Zrozum to wreszcie! 

Kwestionuje to, że w Twoich Wolves by tak było, gdyż poza pałowaniem się nad statsami Waszych graczy nigdzie nic nie mogę przeczytać kto w Wolves jest liderem, kto gra w jakiej roli.. Macie kompletnie nową drużynę - praktycznie jak co trymestr i powołujecie się na statsy graczy, którzy albo nigdy (Tatym, Booker, Ayton, Melton, Brunson, Williams), albo raz czy dwa (Conley, George) zmieniali kluby - zresztą ci dwaj ostatnio wymienieni - Conley i George mieli fatalne swoje pierwsze sezony w Jazz i Clippers. W rl graja tam swoje drugie sezony, a u Was pierwsze. 

Nie macie żadnej kulultury budowania bo poza Tatumem i Bookerem (z Onim nie żartujmy) nie macie żadnego gracza z poprzedniego sezonu. Na czym jest ta Wasza drużyna zbudowana? Na roto statsach qrwa z oryginalnych teamów Waszych graczy. Zrozum to wreszcie! 

Macie niesamowity talent - ale pozwólcie im grać - niech wreszcie Wam się jakiś core ukształtuje choć przez sezon, zeby w ogóle można było się tu do czegoś odnieść. 

Jak ktoś chce sobie tutaj oceniac roto - niech ocenia - ale to podobno nie ta gra. Podniecasz się Georgem, ale on w Clippers ma zupełnie inna rolę i staż gry niż u Was!!! 

Zwyczajnie nie wierzę, że nie rozumiesz tego co piszę!!

porównaj sobie składy i jak były budowane drużyny w rl które są w II rundzie, a porównaj sobie waszą Sotę - dwa różne światy.

Jak utrzymacie core i ułożycie rolę w drużynie to wtedy mogę Was traktować jak contendera - nie ma sprawy - ale nie w tym sezonie, bo nie widzę tu żadnych podstaw. 

[*]
ile sezonów w Nets potrzebowali Harden Durant i Irving? 

Miłe sezonów wspólnej gry potrzebował duet Lebron-Davis by zdobyć tytuł? 

Ile sezonów potrzebował Lebron z Wadem i Boshem? 

Ile sezonów potrzebował Pierce z Garnettem i Rondo? 

Itd itd.

Boze Alonzo, zyjesz w swoim świecie, świecie przeciętności niestety, ja nie będę równał w dół by się z Tkba spotkać ;) 

powodzenia! wyślemy pocztówkę z Pucharem, a teraz daj nam trochę spokoju byśmy się już przygotowali na jedyna w mire sensowna serie w tym roku jaka nas czeka, czyli na Heat, tych samych których tak bardzo nie lubisz i lrytykowales ich GMa za rozpieprzenie wielkich Mimi, gdzie są obecnie beGm Heat a gdzie rl Heat, mówić nie muszę! 

Papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

[*]
ile sezonów w Nets potrzebowali Harden Durant i Irving? 

Miłe sezonów wspólnej gry potrzebował duet Lebron-Davis by zdobyć tytuł? 

Ile sezonów potrzebował Lebron z Wadem i Boshem? 

Ile sezonów potrzebował Pierce z Garnettem i Rondo? 

Itd itd.

Boze Alonzo, zyjesz w swoim świecie, świecie przeciętności niestety, ja nie będę równał w dół by się z Tkba spotkać ;) 

powodzenia! wyślemy pocztówkę z Pucharem, a teraz daj nam trochę spokoju byśmy się już przygotowali na jedyna w mire sensowna serie w tym roku jaka nas czeka, czyli na Heat, tych samych których tak bardzo nie lubisz i lrytykowales ich GMa za rozpieprzenie wielkich Mimi, gdzie są obecnie beGm Heat a gdzie rl Heat, mówić nie muszę! 

Papatki

Powodzenia naturalnie 😚

Co do tych teamów które wynieniłeś z rl - tylko jeszcze sie odniosę:

Harden/Durant/Irving są na tym etapie kariery, że mogą coś poświęcić dla dobra sukcesów, bo indywidualnie się nie zrealizowali tak jak chcieli.

LeBron i Davis - no cóż.. LeBron, to LeBron - potrzebował tego Davisa.. ale Ty nie masz LeBrona :P 

LeBron/Wade/Bosh - naprawdę chcesz o tym rozmawiać? LeBron, 3 kumpli, kilku graczy, którzy sporo poświęcili :)

Pierce/Garnett/Allen - tam to samo 3 Gwiazdy się zjednoczyły, by razem coś ugrać.

edit. A Rondo i Perkins to byli ich gracze z draftu. U was z draftu macie tylko Miye Oni. 🙃

 

No i cały czas pomijasz to, że nikt nie wie, kto u Ciebie w Wolves jest tym LeBronem, Durantem, czy Garnettem :) 

Wy nie macie takiego gracza. Być może jeszcze.. - dopiero się taki wyklaruje, ale nie macie na teraz.

Włączę się być może do dyskusji w trakcie serii, na ten moment eot z mojej strony i zamiast się nadymać i pałować nad Georgem pomyśl, czy oby na pewno macie juz na teraz poważnego contendera. ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Conleyem Wolves by to wygrali lekko, on by tu kontrolował tempo i rozdzielał piłki tak, żeby każdy był zadowolony. No, ale bez Conleya już nie ma tak różowo, zwłaszcza, że Lakers mają tu easy najlepszą defensywę w PO. Tylko, że... Lakers udało się mając LeBrona mieć też mocno taki sobie atak. Butler nie umi trafiać do kosza, Capela nie umi złapać piłki, LeBron stracił na dynamice, Ingram to Ingram, a Batum to Batum. Ciekawe co wymyśli @january, no i mam nadzieję, że @mac też się wykaże i będzie tu seria na poziomie, bo na @Qcin_69 raczej nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Butler jest za mocno karany za udział w PO i wypomina mu się tylko fatalną serie przeciwko Bucks, tymczasem ja już mówiłem, że ja tutaj nie każę, co najwyżej można dostać boosta, a RS miał przecież wciąż z impactem TOP10 ligi. Dwóch najlepszych graczy serii jest cały czas po stronie Lakers.

Jeszcze rozumiem jakby ktoś liczył Butlerowi formę z PO na pierwszą rundę, ale on przecież w RS miał najlepsze TS w karierze.

Z Conleyem byłem za Wolves, bo to był integralny element układanki tego zespołu, spoiwo. Moim zdaniem seria zrobiła się 50/50 i opisy zapewne zadecydują o moim głosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Mam wrażenie, że Butler jest za mocno karany za udział w PO i wypomina mu się tylko fatalną serie przeciwko Bucks, tymczasem ja już mówiłem, że ja tutaj nie każę, co najwyżej można dostać boosta, a RS miał przecież wciąż z impactem TOP10 ligi. Dwóch najlepszych graczy serii jest cały czas po stronie Lakers.

Jeszcze rozumiem jakby ktoś liczył Butlerowi formę z PO na pierwszą rundę, ale on przecież w RS miał najlepsze TS w karierze.

Z Conleyem byłem za Wolves, bo to był integralny element układanki tego zespołu, spoiwo. Moim zdaniem seria zrobiła się 50/50 i opisy zapewne zadecydują o moim głosie.

no brawo Camby, zaprzeczasz sam sobie na przestrzeni jednego posta :) 

Nie masz zamiaru karać za PO, ale właśnie karzesz Sote, bo gdyby Conley nie zagrał w PO lub odpadł w 1 rundzie to byś dał na Minnesote, a tak to Conley jest kontuzjowany, a Butlera, Lebrona, Ingrama i resztę będziesz traktował tak jakby grali na poziomie z RS, mimo ze Lebron miał swoją najgorsze PO w karierze, Butler również (choć tutaj akurat jest mała próbka bo rzadko kiedy do nich w ogóle awansował a cały hype na niego wziął się z 1 serii PO w skróconym i dziwnym sezonie), Ingram będzie okazem zdrowia itd. 

Twoje podejście jedyne co robi, to to ze tak naprawdę forma z PO nie ma żadnego wpływu, bo jedyne co się dla Ciebie liczy to nazwiska, co potwierdzasz pisząc, ze Lakers maja 2 najlepszych graczy serii, jeśli tak, to czy Lebron był najlepszym graczem serii Suns-Lakers? a Butler w serii Bucks-Heat?

Jeśli ktoś zasłużył w PO na boosta, to tutaj tez masz 4 graczy z Soty którzy powinni być w top10 tych PO, Booker,Ayton,George i Tatum grali świetne/bardzo dobre PO po drugiej stronie masz 2 rolsow w postaci Capeli i Batuma którzy prezentują się in plus a reszta grała słabo/fatalnie, chyba ze grającego po 12 minut Claxtona chcesz również pod to podciągnąć to ok. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis ode mnie powinien być w poniedziałek.

Miałem wczoraj drugie szczepienie i ku mojemu zdziwieniu nie jest tak lajtowo jak po pierwszym.

Jest szansa, że może rozbiję to na różne części z jakimś oznaczeniem, bo i tak w topicu już się zrobił śmietnik.

Co do osób tu się wypowiadających:

@Alonzo

Po raz setny powtarzasz, że Wilk jest szpetny
Taki z ciebie sceptyk
Na bok sentymenty
Mnie od wygranej dzielą centymetry
Finisz, a ty mnie wciąż za to winisz
Masz prawo do własnej opinii, okej
Ja mam prawo mieć swoją filozofię

@karpik

Dziękuję za rzetelne wskazówki, ale radzę też trochę skupić się na swojej serii.

Jak tam @LeweBiodroSmoka aka George R. R. Martin beGM - król opisów, wparuje do tematu, może być za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mac napisał:

 

@Alonzo

Po raz setny powtarzasz, że Wilk jest szpetny
Taki z ciebie sceptyk
Na bok sentymenty
Mnie od wygranej dzielą centymetry
Finisz, a ty mnie wciąż za to winisz
Masz prawo do własnej opinii, okej
Ja mam prawo mieć swoją filozofię

@karpik

Ciagle powtarzasz hasła że Wilki kradną

A begm to jedno wielkie bagno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ale Tyus Jones by siadł w tej ekipie. 

Mini floor general. Świetny obrońca, kosmiczne ratio AS/TO, elitarne BBIQ. Nie potrzebuje dużo touches. 

Przesadzasz Marcus. Max solidny obrońca w tym momencie, ograniczony warunkami fizycznymi i słabym atletyzmem niestety (bdb obrońca to Melton). Oczywiście, jest bardzo pracowity, świetnie dyryguje grą, podejmuje bardzo mądre decyzje, ale też nie jest to poziom Rubio w kreowaniu. Nieprzypadkowo jego rola w rl Grizzlies spadła. Ciężko, żeby PG bez praktycznie żadnych scoringowych zalet prowadził atak zespołu na poziomie playoffs. Niestety ze swoimi ograniczeniami pewnej poprzeczki nie przeskoczy. Solidny backup na teraz i tyle. 

Btw, seria fajnie się zaczyna. Czekamy na Sote :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajna seria, ten brak Conleya robi różnicę na pewno. Największy problem mam jednak z Butlerem oraz Georgem, bo obaj mi nie pasują do ról jakie mają w swoich zespołach.

Butler niby zdobył tak jednak u nas tytuł, więc u niego jakieś poświęcenie można chyba bardziej kupić, bo już wie że daje to efekty? George'a najlepiej oglądało mi się w Oklahomie, gdy zabrał zepsol od Westbrooka i był w czołówce MVP do urazu barku. Teraz znów się świetnie na niego patrzy, gdy wypadł Kawhi.

No ale gdy tu ma być opcja w ataku po Bookerze i Tatumie to raczej moim skojarzeniem jest Playoff P z serii przeciwko Nuggets w Bubble.

Sota ma więcej talentu, ale Lakers mają dużo lepsza obronę i mają GOATa w rosterze. Dużo pracy przed mac w opisach, Qcin swoją część wykonał w kwestii budowy rosteru na 5+, ale czy mac jako "trener" (tak widzę ten Wasz podział po prostu) ciągnie serię przeciwko pewnie top3 opisowych w BeGM? Zobaczymy. Na razie nie wiem na kogo zagłosuje i czekam na czytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Butler niby zdobył tak jednak u nas tytuł, więc u niego jakieś poświęcenie można chyba bardziej kupić, bo już wie że daje to efekty? George'a najlepiej oglądało mi się w Oklahomie, gdy zabrał zepsol od Westbrooka i był w czołówce MVP do urazu barku. Teraz znów się świetnie na niego patrzy, gdy wypadł Kawhi.

Szkoda ze ignorujesz, ze butler wszedl w ogole w tier superstarow odkad dostal swoj zespol w Miami i tak go traktujesz tu grajacego jako sidekick LeBrona ..

I ja nie jestem trenerem.

A co do bycia top3 opisów etc to wiesz, Z kamerą w śród Kardashian jest pewnie w wyżej topce niż np np Planeta Ziemia.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.