Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 West 2nd round: Phoenix Suns (2) - Denver Nuggets (3)


Koelner

Kto?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto ?



Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Zrobiłem ten temat ponieważ interesuje mnie ta seria , Wasze zdanie oraz komentarze a nie chce mi się skakać po tematach :P

Jakby ktoś nie wiedział to jest już 1:0 dla Suns dlatego nie ma opcji w ankiecie ,że Nuggets w 4 ( :P )

@Lucas skrobnij coś bo dobrze się Cię czyta .

enjoy.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix u siebie wygląda mocno w tych play offach. Może być zbyt ciężko ich pokonać w Phoenix dla Nuggets. Choć wszystko do tej pory co mówie/mysle się nie sprawdza więc macie szanse Jokicowcy. 
 

Swoją drogą @LeweBiodroSmoka dawno temu jak się kłóciliśmy o KAT-a pocisnales mi ze nienawidzę Jokica. Zdradzę ci sekret, zawsze go lubiłem, ale po tym co gra w tym roku, przedewszystkim w PO, bo przyznaje obejrzałem z 10 meczy Nuggets  to  nie tylko uważam go za mvp sezonu, ale za obecnie najlepszego overall zawodnika w NBA również. A do tego top2 fun to watch ( tylko curry go wyprzeda 😋)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ptak napisał:

Paul to jakieś dopalacze zapodał? W serii z Lakers wyglądał blado, a tu taki skok jakościowy.

Od razu wyjaśnię, opieram się na statystykach, samych spotkań nie oglądam.

W grze jest jeszcze lepiej, od game 6 jego gra to w sumie czysta poezja na jedynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zapowiedziany powrót Bartona z jednej strony, grający z lekkimi problemami z plecami Porter z drugiej. No ciekawy byłem czy w tym drugim meczu uda się postawić mocniej Suns na dystansie całego spotkania.
- no i ten początek to MPJ próbował znaleźć rytm z bólem, ale widać że Suns się przygotowali, bo nawet trochę więcej miejsca miał niż zwykle, a i tak nie wpadalo. W dodatku mimo tego jak lubię Gordona to on zaczął więcej grać z piłką i nie wyglądało to dobrze, to nie jest gość do tego.
- po dwóch latach przerwy Will Barton pojawił się na parkiecie w Playoffs. Jokic przywitał go dobrym podaniem, a Barton przywitał się ładnym wsadem. Zaraz dał świetny blok w kontrze, więc Barton pokazał że fizycznie powinien wyglądać dobrze. Will ma sporo wad i potrafi się podpalić i grać zbyt indywidualnie, ale umie też w dwójkowa grę z Jokiciem, więc generalnie dobrze że wrócił. Punkty nie powinny być aż tak uzależnione od Portera i Monte.
- Q1 to raczej słaba gra Nuggets, ale Jokic głównie trzymał ich w grze i Suns nie odjechali, ale Phoenix grało lepiej. 1/13 za 3, cóż.
- dziwna to była połowa, Denver dużo strat, gra w ataku na stojąco (okropna ta akcja np ostatnia "normalna" w przerwie, gdzie 20s piłkę miał Facu, a skończyło się rzutem trudnym Jokicia za 3), fatalna skuteczność za 3, a Porter przez te plecy momentami chodził, a nie biegał. Mimo tego było tylko -10.
- niestety po przerwie powtórka z G1 i odjazd Suns. Niesamowicie silnym są zespołem po obu stronach. Dwie wyjazdowe porażki to nie jest jeszcze dramat, ale na razie jest bardzo duża różnica w poziomie gry obu zespołów. Dziś jakoś na plus tylko chyba gra Bartona oraz Jokicia, oni jakoś trzymali poziom. Facu i Monte na razie słabiutka seria w ofensywie, Porter z bólami widać, że nie jest sobą, a Gordon w sumie trochę chaotyczny, to świetny roles, gdy ma zdefiniowana rolę, a tu się mota w tej serii i próbuje / musi grać z piłką czasem, a to nie wychodzi. Zobaczymy co u siebie pokażą, ale na razie nie ma za bardzo punktu zaczepienia do poprawy, Phoenix wydaje się zbyt dobre, no Paul to dziś koncertowy występ, wybitna gra CP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

- no i ten początek to MPJ próbował znaleźć rytm z bólem, ale widać że Suns się przygotowali, bo nawet trochę więcej miejsca miał niż zwykle,

dobrze rozumiem, że MPJ gra lepiej jak ma mniej miejsca?

coś tu nie gra chyba w tym zdaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

dobrze rozumiem, że MPJ gra lepiej jak ma mniej miejsca?

coś tu nie gra chyba w tym zdaniu

Wszystko gra, chyba ze zbyt duży skrót myślowy. Suns zostawiali mu więcej miejsca niż zwykle, bo MPJ od połowy G1 gra z bólem pleców (widać było dziś jak wchodził na parkiet z ławki, ze cos tam owinięte etc.), więc zostawiali mu więcej miejsca na rzuty od początku meczu, żeby rzucał i ceglił, trochę wymuszali jego rzuty. Normalnie ze zdrowym w pełni MPJ to zespoły zostawiają mu jak najmniej miejsca, bo obawiają się jego rzutów :P  

A przygotowali = wiedzieli o tych bólach. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Wszystko gra, chyba ze zbyt duży skrót myślowy. Suns zostawiali mu więcej miejsca niż zwykle, bo MPJ od połowy G1 gra z bólem pleców (widać było dziś jak wchodził na parkiet z ławki, ze cos tam owinięte etc.), więc zostawiali mu więcej miejsca na rzuty od początku meczu, żeby rzucał i ceglił, trochę wymuszali jego rzuty. Normalnie ze zdrowym w pełni MPJ to zespoły zostawiają mu jak najmniej miejsca, bo obawiają się jego rzutów :P  

A przygotowali = wiedzieli o tych bólach. 

ok, teraz jasne i klarowne :) dzięki za wyjaśnienie

W summie, MPJ dotychczas miał jakieś goat połowy, grął na kosmicznym procencie, więc ten mecz to to co piszesz efekt pleców, lub może prawo średnich.

Teraz, Kubbas napisał:

MPJ to by lepiej gral jakby mial mozg

nie sądzisz, że obrażasz za dużo graczy NBA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

MPJ to by lepiej gral jakby mial mozg

Widzę ze mamy tu eksperta śledzącego uważnie karierę MPJ i mającego dużą próbkę jego spotkań.

2 minuty temu, mac napisał:

W summie, MPJ dotychczas miał jakieś goat połowy, grął na kosmicznym procencie, więc ten mecz to to co piszesz efekt pleców, lub może prawo średnich.

 

No może się też gorszy mecz przytrafić, miał dwa takie z Celtics w RS, ale tu widać po tym jak się poruszał, że nie jest do końca zdrowy po prostu. W RS to usiadłby na ile trzeba, grałby JaMychal i nie byłoby problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Widzę ze mamy tu eksperta śledzącego uważnie karierę MPJ i mającego dużą próbkę jego spotkań.

masz tutaj eksperta uwaznie sledzacego fakt ze gosc nie posiada zadnego shot selection i gdy tylko ma chwile zeby zastanowic sie co zrobic to oddaje trojke z contestem na twarzy, zazwyczaj z jakies 2 kroki za linia za 3

ale no pewnie MPJ zyje wedlug znanego motto wielkich graczy

Cytat

NBA

J.R. Smith on Role with Cavaliers: 'When in Doubt, Shoot the Ball'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kubbas napisał:

MPJ to by lepiej gral jakby mial mozg

pisałem już rok temu . fajny grajek ale jak Denver ma większe marzenia niż 2rd czy wcf to póki jest młody i ma wartość warto byłoby nim pohandlować . Jokic potrzebuje na obwodzie maderfakera a ani porter ani murray tacy nie są

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

pisałem już rok temu . fajny grajek ale jak Denver ma większe marzenia niż 2rd czy wcf to póki jest młody i ma wartość warto byłoby nim pohandlować . Jokic potrzebuje na obwodzie maderfakera a ani porter ani murray tacy nie są

???

Ty oglądałeś w ogóle Jamala w tym sezonie? Przecież on przed urazem to robił ~bubble poziom mniej więcej.

MPJ kończy swój drugi sezon w lidze tak naprawdę, w zasadzie z każdym miesiącem robi stały postęp, ja wiem ze najłatwiej to byłoby wymieniać każdego i robić superteamy, ale z perspektywy choćby marketu Denver lepiej inwestować w rozwój Murraya i Portera, zwłaszcza że ten rozwój następuje. To nie jest rynek na tworzenie Big3 superstarów jak na Brooklynie i warto o tym pamiętać.

5 minut temu, Kubbas napisał:

masz tutaj eksperta uwaznie sledzacego fakt ze gosc nie posiada zadnego shot selection i gdy tylko ma chwile zeby zastanowic sie co zrobic to oddaje trojke z contestem na twarzy, zazwyczaj z jakies 2 kroki za linia za 3

 

Widzę że poważny research, gdzie 10% jego rzutów to daleki mid-range, a 46% to trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.