Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 West 1st Round] #3 WARRIORS (46-26) - #6 MAVERICKS (45-27) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Eld napisał:

Do czego pijesz?

Nie odpowiedziałeś na ostatni post Karpika. Powinna mu się za taki post należeć solidna riposta od Ciebie, a Ty cały dzień milczysz kiedy ja specjalnie ostatnią godzinę głosowania zaplanowałem sobie na upór GMów. 

Wypunktował Cię, Ty tego w rewanżu nie zrobiłeś.

No jeśli mój opis spowodował, ze wybrałeś dla mnie gorsza opcje, to straciłem czas robiąc opis. Bo gdybym go nie zrobił być może wybrałbyś lepsza opcja dla mnie, a zatem dał mi lepszy bilans. 
 

nie wszyscy maja czas, aby siedzieć nad Begm i robić fikołki nad argumentami, okres letni/sesyjny jest jednak mało dogodny dla wielu, co pokazuje brak opisów przy wielu drużynach. 
 

niezalnie od wyniku gratuluje sobie za ogarnięcie Golden. Nie wiem czy mogłem zrobić cos wiecej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MMM2121 napisał:

No jeśli mój opis spowodował, ze wybrałeś dla mnie gorsza opcje, to straciłem czas robiąc opis. Bo gdybym go nie zrobił być może wybrałbyś lepsza opcja dla mnie, a zatem dał mi lepszy bilans. 
 

nie wszyscy maja czas, aby siedzieć nad Begm i robić fikołki nad argumentami, okres letni/sesyjny jest jednak mało dogodny dla wielu, co pokazuje brak opisów przy wielu drużynach. 
 

niezalnie od wyniku gratuluje sobie za ogarnięcie Golden. Nie wiem czy mogłem zrobić cos wiecej 

Generalnie to Ty powinieneś być zajebiście dumny. Z drużyny zmierzającej do bankructwa zrobiłeś #3 seed i wyprowadziłeś ją na prostą. Mało tego. Jesteś uczestnikiem najciekawszej serii I rundy co samo w sobie powinno napawać dumą. Przegrana w takiej serii to żaden wstyd, tym bardziej z Karpikiem który haki na drużyny mające szanse na playoffs układa od końca T2. Przecież jak byś trafił na mnie, Kings, Rockets to już byś się z II rundy cieszył.

Cieszę się, że zostałeś w grze i liczę, że w przyszłym roku poprawisz braki i będzie tylko lepiej.

Ja gratulowałem ostatnio Cvbe. Teraz gratuluję Tobie. To jest kupa zajebistej roboty. A dobrze wiesz, że ja w słowach nie przebieram i jak byś odwalał c***nie to bym sobie nie żałował.

No i zarobisz trochę kasy :)

Gratulacje Przyjacielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem żony - orzełek, czy reszka. Sorki Panowie, ale nie mam pojęcia.. Karpik genialnie merytorycznie wygrał dyskusję, ale z drugiej strony Curry/Dray i przewaga parkietu.. Nawet nie będę argumentował - najrówniejsza seria nad jaka przyszło mi w BeGM myśleć.. . Gratulacje dla Was obu. 

4-3 dla Warriors - żona powiedziała reszka.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Rozróżnij bilanse po trymestrach, a wynik serii. Ciężar gatunkowy chyba trochę inny.

Co nie zmienia faktu ze zmieniasz zdanie częściej niż piszesz. I to w różnych ciężarach gatunkowych. Jak rozbijesz cztery tanie auta a teraz skasujesz Ferrari to raczej nie powiesz ze nie często rozbijasz auta argumentując ze to były tanie bryki. 
troche ostatnio się miotasz po prostu ale oczywiście do zmiany zdania masz prawo. Tylko z boku wyglada to inaczej niż piszesz. 
 

ale to bzdet nie warty dalszej dyskusji bo tylko lekko chrzaknalem. Tak prawie niezauważalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał:

Co nie zmienia faktu ze zmieniasz zdanie częściej niż piszesz. I to w różnych ciężarach gatunkowych. Jak rozbijesz cztery tanie auta a teraz skasujesz Ferrari to raczej nie powiesz ze nie często rozbijasz auta argumentując ze to były tanie bryki. 
troche ostatnio się miotasz po prostu ale oczywiście do zmiany zdania masz prawo. Tylko z boku wyglada to inaczej niż piszesz. 
 

ale to bzdet nie warty dalszej dyskusji bo tylko lekko chrzaknalem. Tak prawie niezauważalnie. 

Przykład poproszę. Ale taki nie dotyczący bilansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.