Skocz do zawartości

ZLOT E-NBA.PL 2021


ignazz

Zlot 2021   

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Data zlotu Gdańsk 2021 która Tobie odpowiada z opcja wielokrotnego wyboru

    • Data draftu NBA czyli czwartek piątek 29-30 lipca z opcja rodzinnego przedłużenia na weekend
    • Data weekend przed draftem czyli piątek niedziela 23-25 lipca
    • Data weekend po Drafcie Czyli piątek - niedziela 6-8 sierpnia
    • Niezależnie od dat nie będę obecny bo mnie to nie interesuje
      0
    • Nie mogę być w tych terminach ale chetnie byłbym gdyby pojawił się inny dogodny w lato termin


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

W życiu nie zaliczę Ciechocinka do Torunia. To już zabór rosyjski. Haziaje. 

Ja tam jestem z Torunia. Po prostu przeprowadziłem się do Ciechocinka kilka lat temu. Na dodatek mylisz się bo Ciechocinek to zabór niemiecki, natomiast taki Aleksandrów Kujawski to zabór rosyjski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ja tam jestem z Torunia. Po prostu przeprowadziłem się do Ciechocinka kilka lat temu. Na dodatek mylisz się bo Ciechocinek to zabór niemiecki, natomiast taki Aleksandrów Kujawski to zabór rosyjski.

A to przepraszam Panowie. 
czy mogę MIN i WIZZ dodać po 4 wygrane ekstra? 

Ale granice sobie sprawdzę bo nie wierze. Choć piękna murowana zabudowa taka stylowa i solidny dworzec raczej na logikę to potwierdza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

A to przepraszam Panowie. 
czy mogę MIN i WIZZ dodać po 4 wygrane ekstra? 

Ale granice sobie sprawdzę bo nie wierze. Choć piękna murowana zabudowa taka stylowa i solidny dworzec raczej na logikę to potwierdza. 

Minnesocie nie potrzeba dodatkowych winow by wygrać tytuł 💁 

Ayton król 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

W życiu nie zaliczę Ciechocinka do Torunia. To już zabór rosyjski. Haziaje. 

ale Ciechocinek to Ty szanuj. Idę w ciemno, że miałeś w liceum czy na uczelni ludzi dojeżdżający autobusem pks z stamtąd ( podobnie Aleksandórw, tylko Ci pociągiem ).

Tak czy siak, jak ktoś studiował tez tam właśnie 4lata, to spoczko pod Toruń podchodzi.

48 minut temu, ignazz napisał:

A to przepraszam Panowie. 
czy mogę MIN i WIZZ dodać po 4 wygrane ekstra? 

Ale granice sobie sprawdzę bo nie wierze. Choć piękna murowana zabudowa taka stylowa i solidny dworzec raczej na logikę to potwierdza. 

Przyjmuję 4 wygrane, ale upomnę się o nie w odpowiednim momencie w tym sezonie ( na RS niepotrzebne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nikogo kto dojeżdżał z Ciechocinka. Chyba ze się ukrywał ale nie sadze. 

Umk? Nie podchodzi. Tu trzeba się urodzić. Żyć. Oddychać. Od młodego chodzić po kostce brukowej na Starówce. 5 lat chodzić do jednego lub dwóch budynków to za mało. Nawet jak się jadło Manekina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ignazz napisał:

W życiu nie zaliczę Ciechocinka do Torunia. To już zabór rosyjski. Haziaje. 

Oj tak. Ciecho to jedynie mała prowincja.

Ja może bym się pojawił w Gdańsku, ale wszystko zależy od tego do kiedy mam letników w tym okresie i czy znajdę jakiś staż na wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

Dziwi mnie, że skoro temat nosi nazwę "zlot e-nba", a wisi w dziale beGM zamiast na głównej. 

Chyba, że autor miał na myśli "zlot beGM".

Najpierw chciałem porozmawiać  w naszym gronie aby skalibrować zalążku zamysłu bardzo wstępnie. I to był doskonały wybór bo gdybym od razu wrzucił to na temat ogólny ludzie znowu mieliby bekę ze jakiś GM nie pojawi się na złocie gdy usłyszy ze inny GM tam będzie. A ze dodatkowo ten GM nie ma ochoty pożartować to byśmy z tej beki raczej nie wyszli. A tak to chociaż we własnym gronie robią poniektórzy pod siebie. Bardziej kameralnie. I mniej smrodu. ;€ 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Matko jedyno a na Apator chodził jeden Ignazz... Qcin to nawet nie wie w którą stroną jeżdżą na żużlu taki z niego Krzyżak

Ja sluchalem jak bylem mlody w radio, jak jeszcze tony rickardsson jezdzil dla Torunia. Teraz to srednio wiem co sie tam dzieje tbh

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.