Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Pablo81 napisał:

Dobra szkoda czasu.

1. Wg TWOJEGO rankingu powinienem miec hca - fakt.

wg mojego rankingu Timberwolves tankują

to jest zabawa i jakiś tam guide a nie 100% wyznacznik, powtarzam to już jakiś 10ty raz (ja rozumiem że dzięki mojemu rankingowi zdobyłeś raz misia, no ale już nie przesadzaj z tym przesadnie poważnym traktowaniem go :))

36 minut temu, Pablo81 napisał:

2. W próbnych simkach z AKTUALNEGO pliku mam 9/10 hca (raz prawie) - fakt.

a jak robiłeś te simki, jaka była metodologia? (+ nie pisałeś ostatnio że tylko telefonu używasz do simki?)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

wg mojego rankingu Timberwolves tankują

to jest zabawa i jakiś tam guide a nie 100% wyznacznik, powtarzam to już jakiś 10ty raz (ja rozumiem że dzięki mojemu rankingowi zdobyłeś raz misia, no ale już nie przesadzaj z tym przesadnie poważnym traktowaniem go :))

a jak robiłeś te simki, jaka była metodologia? (+ nie pisałeś ostatnio że tylko telefonu używasz do simki?)

1. Twoj ranking jest matematyczną interpretacją excela, w ktorej wypadam przyzwoicie. Natomiast z Twojej opisowej interpretacji wynika, że jestem jednak sporo słabszy. To pokazuje tylko brak obiektywizmu :)

2. Zrób simki wg swojej, słusznej metodologii po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

1. Twoj ranking jest matematyczną interpretacją excela, w ktorej wypadam przyzwoicie. Natomiast z Twojej opisowej interpretacji wynika, że jestem jednak sporo słabszy. To pokazuje tylko brak obiektywizmu :)

2. Zrób simki wg swojej, słusznej metodologii po prostu :)

Ziomek nie czytaj go , zdrowszy będziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał:

1. Twoj ranking jest matematyczną interpretacją excela, w ktorej wypadam przyzwoicie. Natomiast z Twojej opisowej interpretacji wynika, że jestem jednak sporo słabszy. To pokazuje tylko brak obiektywizmu :)

to pokazuje że dane trzeba interpretować*, szczególnie w simce (co już nie tylko ja ci pisałem x razy)

19 minut temu, Pablo81 napisał:

2. Zrób simki wg swojej, słusznej metodologii po prostu :)

czyli nie robiłeś?

 

* a że w swoich interpretacjach się często mylę to przecież nie jest żadną tajemnicą i sam o tym pisze co chwila

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Robili legitni GMowie i podzielil się wynikami.

Ty na pewno też robiłeś (na aktualnym pliku) - przecież to zajmuje 1/10 czasu naszej dyskusji :)

zrobiłem

dziwnym trafem trafiłem w to 10% 😕

image.png.3ae57cec510964cd9083de90e2f9fed3.png

ale fakt porobiłem kilka i o ile Twoje 90% to w rzeczywistości 50% o tyle faktycznie jesteś lepszy niż przed sezonem (Reggie jednak bardzo fajnie się sprawdza w porównaniu do Cancera Hughesa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Nerwy to powinieneś mieć związane z tym że sukces Twojego teamu w pełni opiera się na 37 latku. Jedna mała kontuzja i Spurs są o tier gorszą ekipą xD

Misia zdobywałem z bandą dziadków, więc i Reggie da radę. Arenas był młodszy, a i tak się połamał wyłączonym momencie. 

Btw fajnie się czyta jak to po misiu mogłem nic nie zmieniać i jechać dalej. Tam byli JW, KJ i Brad, a teraz mimo, że jestem słabszy, to mam Gaya, LMA i Boguta z okienkiem na rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ale akurat w tym przypadku to wszyscy Ci mówili, że zjebałeś tym oddaniem duetu Gay-Hibbert za Okafora.

Co ma piernik do wiatraka?

Przecież sam julekstep w opisie pisał, że zespół na teraz jest mocniejszy, zwłaszcza że fit się znacząco poprawił w moim zespole.

Ja szczerze zachwytów nie rozumiem nad Gay, ale z Pablo już wiem, że negocjował nie będę zarówno w simbasket jak i BeGM

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co ma piernik do wiatraka?

Przecież sam julekstep w opisie pisał, że zespół na teraz jest mocniejszy, zwłaszcza że fit się znacząco poprawił w moim zespole.

Ja szczerze zachwytów nie rozumiem nad Gay, ale z Pablo już wiem, że negocjował nie będę zarówno w simbasket jak i BeGM

Z tego co widze to napisalem ze na tersz to fajna, kompletna ekipa....sek w tym ze bez tego trejdu Hornets na teraz byliby....fajna, kompletna ekipa.

Deal 1 za 1 Okafor Gay to bylaby ucziwa wymiana teraz za przyszlosc, ale tam doszedl jeszcze Hibbert (wtf) i campy ktore mocno zmienily percepcje - do tego stopnia ze Gay juz teraz to poziom Okafora (tutaj ofc ciezko bylo przewidziec ze Gay az tak sie wzmocni a jego zastepca Fox az tak zdziadzieje)

Generalnie tu i teraz lepiej miec duet Hibbert-Gay niz Okafor-Fox. O przyszlosci nie ma co wspominac ofc.

Ja od dawna przestrzegam przed dealowaniem z Pablo i Slakiem i nikt nie slucha 😕

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SlaKB napisał:

Trzeci sezon Wam pisze, że rankingiem julka to można się podetrzeć, a wszyscy się na niego cały czas powołują :(

mówiłeś też, że deal po Okafora jest dobry, a teraz jadą ze mną jak z furą gnoju i słowem się nie odezwiesz na wsparcie :(

A ja zawsze wspierałem dopingiem wielkich Pistons :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

mówiłeś też, że deal po Okafora jest dobry, a teraz jadą ze mną jak z furą gnoju i słowem się nie odezwiesz na wsparcie :(

A ja zawsze wspierałem dopingiem wielkich Pistons :(

Mówiłem, że jak chcesz grać teraz o coś to jest ok. I zdanie podtrzymuje, w chwili wymiany było ok, niestety dla Hornets campy trochę zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Z tego co widze to napisalem ze na tersz to fajna, kompletna ekipa....sek 

Ja od dawna przestrzegam przed dealowaniem z Pablo i Slakiem i nikt nie slucha 😕

Jak jeszcze dodać ze nie warto ze mną podobno dealowac bo gram na wujka to wyjdzie zaraz ze tylko z Julkiem warto 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

mówiłeś też, że deal po Okafora jest dobry, a teraz jadą ze mną jak z furą gnoju i słowem się nie odezwiesz na wsparcie :(

A ja zawsze wspierałem dopingiem wielkich Pistons :(

No bo GM pistons zapomniał dodać ze „na teraz” czyli przed campami nie było sezonu. Rs zaczyna się po campach i zrobiłeś wymianę dobra na przed sezonem ;) 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

mówiłeś też, że deal po Okafora jest dobry, a teraz jadą ze mną jak z furą gnoju i słowem się nie odezwiesz na wsparcie :(

A ja zawsze wspierałem dopingiem wielkich Pistons :(

No bo GM pistons zapomniał dodać ze „na teraz” czyli przed campami nie było sezonu. Rs zaczyna się po campach i zrobiłeś wymianę dobra na przed sezonem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.